Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olafasola

Co dzis na obiad macie?

Polecane posty

Gość jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
chyba nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
u mnie tez sie zdarzy to jesc, tylko ze dzis w ogole nie bedzie obiadu:O no chyba ze sama cos upichce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na obiad mialam piers z kurczaka i makaron smazony na oliwie- obiad bez emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaaa
czesc zrobialm gulasz z wolowiny w sosie musztardowym +ziemnaki i buraczki pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio (od miesiąca i 10 dni) obiady opierają się głównie na zupach......koniecznie na dwa dni, ponieważ spędzam całe dnie z Dziećmi w szpitalu oddalonym o 100 km ode mnie, w związku z czym wspomniane zupy zaczynam gotować ok 22, ale cóż życie to nie je(st) bajka:D:) Dziś ugotowałam gar grzybowej - takiej z prawdziwków:) zjadłam 2 talerze (nie wiem jak przetrwam noc:D, bo grzyby ciężkostrawne są), mój Mał(y)żonek zjadł 3 talerze:D (On to już wogóle chyba nie zaśnie:D) Ale zupka pyszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od jakiegos czasu trwa przedswiateczne sprzatanie lodowki :D swiatecznie wyjezdzamy i wole tam nic nie zostawiac, przynajmniej nic wrazliwego ... tak wiec, ze mialam troche mrozonej kukurydzy, to kukurydza ugotowana z maselkiem. ze mialam troche zamrozonych krewetek, to upieczone krewetki (namoczone w marynacie z oliwy, musztardy, wina, bazylii i czosnku), ktore lagna na lozu kukurydzianym :D a na dodatek mialam troche mlodego szpinaku, wiec wyladowal w formie surowki z resztka sosu serowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami mysle
mama cos tam ugotuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×