Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zasuszona bardzo

Czy suszone owoce są zdrowe????

Polecane posty

Gość zasuszona bardzo

Czy są zdrowe?? Jak tak to jakie na co pomagają?? Czy maja dużo kalorii?? Wiem, że sporo pytań ale może ktoś mi pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak są zdrowe zawieraja dużo witamin i pektyn. Pomagaja np na zaparcia z racji dużej zawartosci błonnika szczególnie suszone śliwki. Tak sa baaardzo kaloryczne niestety szczególnie suczone morele. Śliwki suszone 311kcal w 100 g. Morele suszone 308 kcal w 100 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasuszona bardzo
dziękuję za odp. akurat dziś kupiłam suszone morele i banany! chciałam jeszcze ananasy ale nie było Szkoda, że sa kaloryczne :( próbuje odstawić słodycze na rzecz suszonych owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasuszona bardzo
Ojjjj Miarko miałaś rację!! najadłam się suszonych moreli, nawet wcale nie tak dużo i po kilku godzinach "poleciałam" na kibelek ;):P Jutro ich jeść nie będę bo jak mnie chwyci na uczelni to nie wiem co zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallavolo

Suszone daktyle sa super też jako naturalny słodzik! Nawet takie ekologiczne firmy jak Holle mają w swojej ofercie słodycze bez cukru ale własnie słodzone naturalnym ekstraktem z daktyli. Sa pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są zdrowe. Jeśli wybierasz naturalne produkty, ze sprawdzonych źródeł, które nie są naszpikowane konserwantami - to takie suszone owoce będą źródłem dobrych kalorii oraz składników odżywczych takich jak błonnik czy przeciwutleniacze. Posiłki z suszonymi owocami sycą na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×