Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem.........

Powiedzcie mi co to sa SŁODKIE ZIEMNIAKI i gdzie mozna je kupic??

Polecane posty

Gość nie wiem.........

Witam, potrzebuje Waszej pomocy. Przeczytalam gdzies ze jedzenie slodkich ziemniakow zmniejsza ryzyko zachorowania na raka a poniewaz w mojej rodzinie rak wystepuje dosc czesto to chcialabym zastapic zwykle ziemniaki tymi wlasnie-slodkimi. Jak one wygladaja i gdzie moge je kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygladają jak normalne tylko mają czerwoną skórkę. Można jest dastać w sklepach z zdrowa żywnością i większości marketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
Miarka te ziemniaki o których piszesz to ziemniaki z Idacho, te o których pisze założycielka topicu to Yams, pytanie czy to jedno i to samo....Co do yams, zawierają fitohormony, zamiast tych ziemniaków możesz jeść produkty sojowe, efekt ten sam...Soja do nabycia w każdym wiekszym sklepie lub sklepach ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.........
dziekuje, nie wiem o jakie ziemniaki chodzi :( w tej ksiazce napisane bylo "słodkie ziemniaki" wiec nie wiem czy Yam czy te drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rakiem to jest tak
że jesli masz gen odpowiedzialny za raka to i tak predzej czy później go dostaniesz i nie ma znaczenia czy bedziez sie odzywiac super zdrowo czy nie, lepszym wyjściem jest zrobienie badan, jest jedna klinika w Polsce która robi takie badania i jesli ci wyjdzie, że jestes w grupie ryzyka to potem musisz sie co roku badać i jak tylko beda sygnały, ze cos jest nie tak to natychmiast dostajesz odpowiednia terapię i wtedy KAŻDY rak jest wyleczalny w 100% nawet ten najbardziej złośliwy jak czerniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molka123
sa pataty- slodkie ziemniaki -dosc duze o nieregularnym ale raczej podluznym ksztalcie i sa ziemniaki w czerwonej cieniutkiej skorce, raczej mniejsze niz te u nas ale w smaku takie same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm-m-m-m
Slodkie ziemniaki kojarza mi sie z "jam" http://bi.gazeta.pl/im/6/3228/z3228646N.jpg Smakuja jak polaczenie ziemniaka z marchewka :-) i sa nieodzownym daniem Amerykanow podczas Swieto Dziekczynienia , oczywiscie nie jako osobne danie tylko dodatek do indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczek
nie słuchaj tego typowego polskiego gadania ze rak jest w kazdym z nas tylko nie u wszystkich sie uaktywni, albo ze rak to tylko choroba dziedziczna. duża role odgrywa tutaj grupa krwi i pozywienie jakie spozywasz, jak chcesz wiecej sie dowiedziec kup ksiązkę dr Petera J. D`Adamo ,,Jedz zgodnie ze swoja grupa krwi". Tam wszystko jest świetnie wyjaśnione i każdy laik zrozumie sens tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana 40stka
sa ziemniaki w czerwonawej skorce , ksztaltem i smakiem przypominajace zwykle i sa tzw "pataty" wlasnie o slodkim smaku, rez w czerwono -rozowej skorce ale nieco wieksze, bardziej podluzne.....robie z nich frytki i jem z "harissa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123elamela
Slodki ziemniak jest naprawde dobry ja czasem mieszam go z popularnymi polskimi ziemniakami , gotuje sie szybciej niz ten zwykly chcesz jest zdrowa zywnosc a nie stac cie na to zagladnij na www.grupamtw.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×