Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lavitaaa

jakie dodatki do zlotej sukienki???

Polecane posty

Gość lavitaaa

niedlugo mam 100dniowke,mam kupiona ciemnozlota sukienke , na ramionczkach marszczona na gorze, dol gladki, do kostek.moim problemem są dodatki! czy torebka i buty mogą byc jasne? jaka fryzura do tego typu sukienki??? serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie
fryzura - gladkie, wyprosotwane, rozpuszczone wlosy na rece branzoletka z samych cyrkoni (gruba dosyc) albo z perel do tego bezowa torebka i bezowe buty (najlepiej sandalki skoro sukienka jest delikatna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak już sandałki, to niech się bozia chroni przed zakładaniem do nich rajstopek, a niektórzy mają i takie pomysły... Skoro sukienkę masz złotą, to nie decyduj się na błyskotliwe dodatki - złoto samo w sobie bywa krzykliwe, a jeszcze dodatkowo obwieszając się łańcuchami z dużymi zawieszkami sprawiałabyś przytłaczające wrażenie. Jak napisała poprzedniczka - skromne uczesanie, nie pasują do tego raczej wymyślne koki z ozdobami. Jeżeli będzie Ci w tym zbyt ciepło - może kucyk obwiązany złotą wstążką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavitaaa
wlosy tak planowalam zeby rozpuscic wyprostowac i lekko nablyszczyc co do torebki i butow to czy musza byc w jednakowej tonacji?? jesli chodzi o bizuterie to czy moge zalozyc dosyc duzy pierscionek do tego przywoieszke na szyje i male kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariama
w tym sezonie mozna zlote ciuchy (supermodne!) laczyc ze zlotymi dodatkami, no, ale to trzeba ocenic na oko, cieniutkie zlote sandalki na pewno beda wygladaly dobrze, mala zlota kopertowka tez bedzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinka
ja niedawno na weselu zaprezentowałam się w złotej sukience.Nigdy nie pomyślałabym że ten kolor jest tak fajny.Gratuluję wyboru!!! Ja kupiłam sobie też złote-idealnie pasujące buciki,może o ton jasniejsze.Na szyi nic nie miałam,ponieważ sukienka miała głęboki dekolt,a między piersiami do sukienki przyczepiona była podłżużna prostokątna brożka z cyrkonii.Nie miałam rónież kolczyków,ale można założyć o ile na dekolcie nie będzie jakiegoś masywnego łąńcucha.Jedyne co miałam z dodatków to bransoletki-cieniutkie,iskrzące,miałam ich 20sztuk i b.dobrze wyglądały.Torebka oczywiście w takiej tonacji jak sukienka.Może być w odcieniach beżu,kremowa,pasować będzie też braz.Włosy radze rozpuścić i albo wyprostować,albo zrobić z nich fale przy pomocy wałów. Udanej zabawy! i zdania matury!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariama
zrezygnowalabym za to z duzego pierscionka i naszyjnika, delikatne kolczyli lub bransoletka - czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariama -> ja też, co za dużo to nie zdrowo. Złoto w nadmiarze sprawia przytłaczające, jak już wcześniej napisałam, wrażenie. Zrezygnuj z tego pierścionka, a zamiast zawieszki zdecyduj się na przykład na eleganckie kolczyki i bransoletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszatka
Sama nie za bardzo lubię złoto, ale nie mam nic przeciwko osobom, ktore takie rzeczy noszą. Ale na Boga , ubrac sie na złoto na studniówkę, tto brak wyczucia. Dziwię sie , że Szkoła zezwala na takie ekstrawagancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo MM
na studniówkę a złotej sukni? Przwegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii N
Jejku, n astudniówkę nie pasują, zadne złote , czerwone i tym podobne sukienki. Zostawcie je sobie na inne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jakie kolory do cholery
pasuja na studniówkę ? Wszyscy mają być na czarno ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×