Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZEBY

ZEBY - IMPLANTY

Polecane posty

Gość świstaki
A skąd właściwie jesteś? Bo warto jednak szukać w swojej okolicy. Ja robiłam implancik w Poznaniu, w klinice Candeo. Są na tyle konkurencyjni, że z pewnością warto dojechać z całego wlkp ale jak jesteś np. z Zakopca no to wiadomo, że to daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regia
Ja też się zdecydowałam na Candeo bo wcześniej kilku znajomych robiło tu ząbki i strasznie chwaliło. Dobra opinia jaką ma ta klinika jest jak najbardziej zasłużona, to muszę przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstawiałam implanty we Wrocławiu: http://www.unidentunion.com/ jestem bardzo zadowolona. Mają świetny sprzęt i doskonałych fachowców. U mnie implant w ogóle nie odróżnia się od pozostałych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z leszna ale zastanawiam się żeby w Poznaniu sobie nie zrobić implantów. U mnie nikt mi nie polecił nikogo rewelacyjnego a troszkę się tych zabiegów obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka776
No jak w Poznaniu to też słyszałam, że candeo najlepsze. Jak masz zwykłą plombę to sobie idź gdziekolwiek ale z czymś bardziej skomplikowanym to dobra klinika tylko wchodzi w grę. W Kato borczyk najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andriniszka
ja robiłam sobie implant w Gdyni w http://www.j-dent.com.pl/ i jestem zadowolona z efektu, wygląda jak moje prawdziwe zęby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinnnnnn
Kobietki ile kosztuje implant? Nie mam trzech szóstek i chciałbym wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creaturabella
moim zdaniem lepiej wydać więcej na implant niż decydować się na protezę, miałam robiony implant w http://www.optima-med.com/ i wyszło bardzo naturalnie, ząb jest nie do odróżnienia od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinnnn
Dawno temu robiłaś? Czy w tym juz była wliczona śruba? Stomatolog mi mówiła ze śruba plus implant to wyjdzie za ząb 5000tys , ale ze trzy to będzie taniej. U Ciebie wyszło bardzo tanio . Dlaczego aż taka różnica w cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w Poznaniu dr andrzeja szwarczyńskiego.Implanty ma najwyższej jakości a sam praktykuje w klinikach w całej Europie.Jest super fachowcem.A z ceną implantów jest tak jak z autami.Jedni jeżdzą takimi za 5 tyś a inni za 100.wybór zależy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancientgirl
w różnych miejscowościach będzie rożnie kosztować implant, ja przymierzam się do zrobienia implantu w http://www.vipdental.pl/ nie mam jednej 6, w tym roku czeka mnie kilka wesel i nie chciałabym na nich wystąpić z luką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka68
Martinnn - implant (śruba i łącznik + wszczepienie) to był koszt około 2 tys. zł, zaś około 1 tys. korona. Takie ceny ma ten gabinet - Racibórz to małe miasto, więc pewnie dlatego. Ale jak najbardziej polecam Dentica Bieleccy, są autoryzowanym gabinetem Straumanna i Thommen Medical, więc standardy są zachowane na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwa implanty i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było mimo, że na początku czułam się z nimi dosyć... nieswojo. Nie mogłam się do nich przyzwyczaić. No ale tak to już chyba jest, jak nagle pojawia się w organizmie ciało obce. Po dwóch, trzech dniach już było dobrze. Byłam na konsultacji u swojego stomatologa (dr Rojek z Olsztyna), powiedział, że wszystko jest w porządku. Ale rację macie w tym, że to jednak jakiś dyskomfort jest. I mimo wszystko potrzeba czasu, żeby się do implantów przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweella
implant wygląda super naturalnie, ja jestem zadowolona z wyboru implanta, dzięki temu uśmiecham się i nie mam kompleksów, trafiłam na dobrych specjalistów w http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/ i efekt mnie w 100% satysfakcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinnn
Dzięki Anulka. Ostatnio czytałem o mostach adhezyjnych salpczer co o tym wyślicie? Wszczepienie implantu jest pod narkoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wszczepianiu implantu znieczulenie miejscowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffenow1
Zgadza się, wszczepienie implantu odbywa się po znieczuleniu miejscowym. Ja akurat miałam także do znieczulenia dodany środek uspokajający, ponieważ średnio znoszę zabiegi (nie tylko te dentystyczne; robiłam w Klinice Herckiej w Gliwicach, u mnie w okolicy nie mogłam znaleźć gabinetu, który by zaoferował taką możliwość). Generalnie nic nie czułam, może lekki dyskomfort. Po zabiegu miałam lekki obrzęk, ale pani doktor powiedziała, że to normalne. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinnn
Dzięki kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chciała np. w Poznaniu to polecam Candeo.pl - w pełni profesjonalna miejscówka i bardzo dbają o pacjentów. Robiłam dwa lata temu i wszystko do dziś się ładnie trzyma. Jak to mówią "jak własne" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już jestem po wstawieniu implantu w http://www.hercka.pl i muszę przyznać, że ładnie to wygląda:) powoli szykuję się do ślubu, więc mi zależało dość mocno na estetyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dałaś? Napisz co ile kosztowało dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka dzięki za polecenie dr Bieleckiego z Raciborza! Jestem po konsultacji, a zabieg mam mieć 20 marca. Trochę się boję, ale doktor bardzo sympatyczny i chyba zna się na rzeczy:) jest szansa, że będę mieć ładne jedynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, macie rację - implanty teraz robi prawie każdy stomatolog, podobnie jak aparaty ortodontyczne! a w stomatologii też są specjalizacje przecież. Dr Bielecki, u którego byłem na konsultacji, jest implantologiem i protetykiem - więc specjalizację ma. Warto na to zwrócić uwagę i też właśnie na koszty poboczne, czyli badania czy regenerację kości itd. A w tym temacie, moja znajoma chciała zaoszczędzić i zdecydowała zrobić synowi aparat u stomatologa, nie sprawdzała czy jest ortodontą. Efekt - poważne uszkodzenia zgryzu, a lekarz rozkłada ręce i mówi, że to powikłanie. Ortodonta z Rybnika był w szoku! Trzeba więc uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda prawie wszyscy stomatolodzy robią implanty, ale nie wszyscy robią je dobrze. Ja robiłam tu: http://www.viscardi.com.pl/ i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może któraś z Was robiła implanty w gabinecie dr Rojka w Olsztynie? Ile takie coś może kosztować na dwóch zębach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwólcie że przyłączę się do tematu. Kiedyś miałem mocno zepsutą górną czwórkę i było leczenie kanałowe. Z zęba praktycznie nic nie została więc w o jego oparciu został zrobiony wkład korono korzeniowy. Chodziłem z tym wkładem przez 5 lat po czym zaczął się ruszać i był bliski wypadnięciu. U stomatologa dowiedziałem się że niestety nie da się zrobić nowego wkładu bo korzeń jest za miękki i czeka mnie już tylko usunięcie korzeni. Jako że nie chcę chodzić z dziurą zaproponował mi wykonanie mostku w oparciu o szlifowanie piątki na której mostek będzie zawieszony i imitował będzie czwórkę. Koszt takie zabiegu mnie przeraził i dobił, 1300zł i to jeszcze trzeba oszlifować piątkę ;/ Tylko zastanawiam się teraz bo od dziecka mam górne krzywe zęby, jedynka nachodzi troszkę na drugą jedynkę i widać to że są krzywe. Czy taka dziura w postaci braku czwórki może sprawić że zęby się wyprostują ? Dentysta mówił mi że jak będę długo chodzi z dziurą to zęby mogą się poprzesuwać co jest niby niezdrowe i złe ale ja się nie znam. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć albo powiedzieć coś na temat cen wykonania takiego mostka ? 1300zł to dla mnie więcej niż miesięcznie zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A kogo polecacie w Trójmiescie???Bo mam wrażenie, że na wszystkich forach same gabinety się reklamują. Czy ktoś robił imolanty u dr Grzegorza Rzemieniuka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołożysz i masz implant, bez kaleczenia sąsiednich zębów. Ja bym odradzał szlifowanie i most, a czy zęby się wyprostują - na pewno się przesuną, ale proste nie będą, musiałbyś w aparat ewentualnie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×