Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZEBY

ZEBY - IMPLANTY

Polecane posty

nie miałam implantów, ale mam bardzo fajną dentystę w cinis med w Warszawie. Pytaj o Emilię Majewską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamalinka

Wstawianie implantów nie należało do najprzyjemniejszych, ale nie wyobrażam sobie zostać szczerbatą z protezą na resztę życia. W Łukowie znalazłam specjalistyczną klinikę Dental House gdzie co prawda zapłaciłam niemało, ale zrobili porządnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 5 tysięcy, ale to zależy od gabinetu. Ja robiłam w Gabinecie STOMED w Bielsku-Białej i bardzo przyjemnie rozmawia się z panią doktor. Zdecydowałam się na wymianę przednich zębów i powoli zawsze jak uda mi się zebrać kasę to wymieniam po kilka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska

to prawda cena implantu zalezy od samego implantu, miasta w którym robimy, ja robiłąmw  Warszawie w Eurodental i też zapąłciłam od 5 tysięcy, ale jestem bardzo zadowolona z efektu, ząbek wygląda jak prawdziwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Jeśli chodzi o implanty to polecam  Eurodental w Warszawie. Naprawdę świetna jakość, fachowa obsługa no i najważniejsze najlepsi fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaszka

ja z kolei korzystałam z usług stomatologicznych Lux Medu, a dokładnie z Eurodental robiłam sobie u nich implant zęba, bo mieli najlepsze jak dla mnie opinie a ja sugeruję się opiniami i jakością usługi, a nie ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja implanty robiłam w Klinice Sujka u pana dr.Karola w Olsztynie, wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji, teraz regularnie stawiam się wizyty kontrolne.
Jeżeli ktoś jej ciekawy czy bolało - nic a nic 🙂 Oczywiście musicie pamiętać, że leczenie składa się z kilku etapów, ale warto czekać na efekt końcowy 🙂 

Edytowano przez Justyna260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldosia

ja mam piękne zeby, miałam robione implanty w katowickiej klinice Astra Dent na ul Roździenskiego u dr Tomasza Bigasa. Efekt piorunujący, jak nie ja... mam dziś, piękny, zdrowy usmiech http://www.astra-dent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaA.

Ja robiłam też na Ślasku w Sosnowcu, Stomatologia Wesoły na Moscickiego- moja mama tam się leczy od czasów młodości, mnie namówiła i nie znam lepszych stomatologów. Byłam zmuszona usuną zeba i u nich włąśnie wstawiałam implant- idealny. Profesjonaliści robią tylko piękne zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2019 o 10:04, Gość kalinkamalinka napisał:

Wstawianie implantów nie należało do najprzyjemniejszych, ale nie wyobrażam sobie zostać szczerbatą z protezą na resztę życia. W Łukowie znalazłam specjalistyczną klinikę Dental House gdzie co prawda zapłaciłam niemało, ale zrobili porządnie. 

Witaj kalinkamalinka

Być może zabieg wydaje się dość bolesny, ale odpowiednio podane znieczulenie może zdziałać cuda :) Na szczęście podczas zabiegu wszczepiania implantów są wykorzystywane znieczulenie, więc nawet osoby które panicznie boją się dentystów decydują się na ten zabieg. No cóż lepiej jednak mieć te zęby :)

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czirka

ja długo zastanawiałam się na implantem bo miałam sporo obiekcji, ale z drugiej strony chciałam uzupełnić braki w uzębieniu, w końcu zdecydowąłam się na implanty w Eurodental, poszłam wszystko mi jasno wytłumaczono, rozwili moje wątpliwości i zdecydowałams ię u nich na implant. Cena, jakość, wykonanie ma 5 z plusem, jestem bardzo zadowolona z efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Ja również się zastanawiałam nad implantami i na szczęście trafiłam na dobrego lekarza w Promedica w Będzinie. Doktor Markiewicz wytłumaczył mi wszystko, opowiedział, jak wygląda zabieg, ile to wszystko będzie kosztowało, itd.. Teraz na szczęście już cieszę się nowym uśmiechem. Polecam Pana doktora osobom szukającym specjalistów ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotka

Ja jestem już po uzupełneieniu ubytku implantem, naprawdę szybciej i sprawniej to przebiega niż sie człowiekowi wydaje, nie ma co się bać. Jeśli o gabinet chodzi to ja mogę doradzić Stomatologię Eurodental mega profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta i korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już po uzupełnieniu ubytku implantem, naprawdę szybciej i sprawniej to przebiega niż sie człowiekowi wydaje, nie ma co się bać. Jeśli o gabinet chodzi to ja mogę doradzić Stomatologię Eurodental, mega profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta i korzystne ceny, stomatolodzy pracują najnowszymi metodami i sprzętem, więc z wyboru miejsca jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również robiłam Implanty w Eurodental w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×