Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwo z krakowa

chirurg plastyk godny polecenia KRAKÓW

Polecane posty

Ja polecam dr Keller Skomską! Świetny konkretny chirurg : ) Operowałam u niej nos niedawno i dzięki niej i opiece w klinice nie było to tak okropne jak sobie wyobrażalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaska
Równiez polecam dr Marka Ciesińskiego. Robił mi powieki góra i dół. Jestem strasznie zadowolona z zabiegu i z przebiegu rekonwalescencji. Polecam: http://www.ciesinski.pl/strona,home,strona-glowna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciss89
Witam w grudniu jestem umówiona na zabieg powiekszania piersi w Krakowie. Byłam już na kilku konsultacjach ostetecznie zdecydowałam sie na dr Pabiańczyka. Czy ktoś ma może jakąś opinie albo jest po zabiegu. Mnie polecała koleżanka która robila u doktora nos. Jest zadowolona i wygląda to super wiec mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie. Zdecydowalam sie na protezy okrągłe z najwyzszą projekcja doktor mówi ze docelowy rozmiar to D/E mam nadzieje ze wszystko b edzie ok. Jak ktoś ma doświadczenia to bede wdzieczna za napisanie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry lekarz chirurg Dr Zbigniew Plewa pracuje w salonie Dermedik - http://www.dermedik.pl/ . Ja u pana doktora robiłam piersi i bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u dr Ciesinskiego nos na tuchowskiej robilam i tez mega zadowolona. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA CHRAPUSTE
uwazajcie na dr chrapuste, zrobila specjalizacje po znajomosci i wiele ludzi spieprzyla operacji, nie polecam. mam już grupę ludzi i planujemy pozew sądowy, gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że w SCM estetic mają bardzo dobry personel. Byłam tam ostatnio u chirurga plastycznego, bo chcę poddać się labioplastyce. Powiedział mi wszystko na temat przebiegu zabiegu, możliwych dolegliwości i spodziewanego efektu. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania tak, żebym była na sto procent pewna czy chcę się poddać zabiegowi. Zdecydowałam się i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Z chirurgów a jakimi miałam do czynienia, a było tego trochę to mogę polecić Rafała Pabiańczyka, przyjmuje w Krakowie. U niego robiłam powieki i spisał się rewelacyjnie. Szybko się uwinął a po korekcie nie mam żadnych blizn. Po prostu zrobił to dobrze. Także chwalę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiększałam piersi w Krakowie u pani doktor Raczkowskiej, Nie jestem z Krakowa, zdecydowałam sie do Krakowa przyjechać z dość odleglego miasta ale kierowałam się tutaj właśnie doświadczeniem i fachowością. A nie tym gdzie znajduje się klinika. 

Daję kontakt

https://www.raczkowska.pl

Pani doktor bardzo rzeczowa, przeprowadza dokładny wywiad. Jak również jestem zadowolona z samego efektu.Piersi większe, takie jakie chciałam a przy tym wygladają bardzo naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Moim faworytem w zakresie chirurgii plastyki w Krakowie jest dr Pabiańczyk, naprawdę godny zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna

Zdecydowanie dr Dominik Boligłowa - specjalista i przemiły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×