Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ntt

Upławy w ciąży.

Polecane posty

Gość Ntt

Własnie pojawiły mie się zółtawe upławy :O, a wizytę u gina mam za miesiąc. Czym mge je leczyc bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie upławów
??? cos ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uplawy to cos normalnego tz inazcej gesty sluz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntt
dzięki, kiedyś (jak nie byłąm jeszcze wciązy)( to brałąm bez recepty jakieś gałki zpropolisem i dostałam od tego uczulenia, więc boje się ryzykowąć coś niesprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic groźnego,czasami w ciąży istnieje coś takiego.Niektóre kobiety mają mniejsze upławy a niektóre większe.Ja na przykład przy dwóch pierwszych ciążach miałam w pierwszym trymestrze i to nie dużo,a teraz przy trzeciej ciąży mam od początku ciązy do teraz czyli 27 tygodnia i chyba do końca już je będe mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja soattnio bylam u gin
jestem w 19 tc ostatnio moj gin zauwazyl ze mam obfitsza wydzieline.. sama bym mu nie powiedziala bo naczytalam sie kafeterii i sadzilam ze to normalka.. nic mnie nie swedzialo tylko wydzielina byla dosc obfita - lekarz powiedzial ze to nic grosnego i kazal profilaktycznie brac natamycyne (na recepte) co tydzien , zeby dzidzius nie urodzil sie z zapaleniem ukladu moczowego ( wymienil cos jeszcze ale nie pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze uplawy!teraz jestem w 28tc i nadal ale jestem pod stala kontrola lekarza. z miesiac temu bralam clotrimazolum globulki co 3 dni po jednej a tak poza tym to polecam irygator i saszetki tantum rosa...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te czopki homeopatyczne to Vagical nie Vaginal.... Sa na bazie nagietka-zadnych antybiotykow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może okłady z jogurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozycielki topiku
ja rowniez jestem w ciazy i mam zolty sluz ,kochana to zawykla grzbica pochwy ktora jest jednym z objawow ciazy (niakzde je maja ,ale bardzo liczne sie zdarzaja) ja dostalam masc i czopki ,nawet jak pojdziesz za miesiac nic sie stanie grzybica nie zagraza dziecku:)wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntt
właśnie przypomniałam sobie że mam Sterovag, który lekarz przepisał mi jeszcze przed ciążą, ale z zażyciem którego czekałam na miesiączkę, która w końcu nie nastąpiła :P no i nie wim, czy mogę go sobie teraz zaaplikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna napisac
ze grzybica jest zwyklym objawem ciazy? grzybica to nie jest normalny stan !!!! na boga nie jest to niebezpieczne bog wie jak ale to sie leczy!!! normalnym stanem ciazy jest to ze rosnie ci brzuch czy czasem puscisz pawia, ale grzybica nim nie jest! nie nalezy panikowac ale grzybice - tym bardziej w ciazy trzeba leczyc by dziecko- jak pisala ktoras z dziewczyn wyzej- nie nabawilo sie zapalenia drog moczowych miedzy innymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mozesz miec grzybice albo jakies inne bakterie!Ja rowniez mam uplawy bardziej biale ale duzo i geste lekarz powiedzial ze to jakies bakterie (mozliwe grzybica) Jest ona szkodliwa nie w duzym stopniu ale jest Twoj gin powinien zauwazyc Twoje uplawy przy badaniu a jesli nie to sama mu powiedz to cos Ci przepisze!!!Kazda z nas ma inny organizm i potrzebuje innych lekow:)Mi np nic jak narazie nie pomoglo:(zawsze mialam takie uplawy a mam plyn do intymnej higieny i wogole kapie sie kilka razy dziennie:(Niestety musze miec jakies bakterie ktore nie chca odejsc:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntt
misiolina może masz upławy włąśnie dlatego, że kąpiesz sie kilka rady dziennie i wypłukujesz sobie dobrą florę bakteryjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
do tej ktora panikuje z powdu grzybicy .przeciez to jest jeden z objawow ciazy wiec co panikujesz babo i straszysz kobiety ,ja tez ja mam dostalam czopki i masc .Moj ginekolog a chyba wie lepiej od ciebie powiedzial ze to nic powaznego ,nieleczona moze w pewnym stopniu zaszkodzic dzidizusiowi ale to czy ona zadziala teraz czy pozniej aby sie jej pozbyc nie ma znaczenia .ja juz mialam raz grzybice i nastapil nawerot ,moj lekarz prytany powiedzial ze nie ma sensu leczyc bo bedzie powracac ,mojak uzynka miala 9 razy w ciazy grzybice ...dziecko urodzilo sie zdrowe wiec uspokoj sie kobieto bo sie nie znasz a gadasz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy grzybica
jest objawem ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
nie zawsze ale jest:) tak mi moja ginekolog powiedziala ,ze czesto wystepuje w ciazy ja nigdy nie mialam i dostalam w 6 tyg.ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goragóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×