Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANDRZEJ 26

CZY ZOSTAWIĆ KOBIETĘ KTÓRA SIEBIE I MNIE NIE SZANUJĘ

Polecane posty

Gość ANDRZEJ 26

KAŻDE NASZE WYJŚCIE KOŃCZY SIĘ AWANTURĄ ONA SIĘ UPIJE I PODRYWA OBCYCH FACETÓW POZWALA SIĘ OBMACYWAĆ I PRAWDOPODOBNIE JAK BY MNIE NIE BYŁO TO PEWNIE BY SIĘ PUŚCIŁA. POTEM PRZEPRASZA ŻE BYŁA PIJANA I TO BYŁY TAKIE ŻARTY PO PIJANEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
może zacznij jej soczki kupować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu
JA MAM TO SAMO - SZKODA SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mao
zostaw ją i to czym prędzej ona cię nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allti
to napewno nie jest miłość takie osoby nie potrafią kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mao
to jest poprostu zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska30
prędzej czy póżniej ona się puści z jakimś znam takie one tak maja bycie z takimi kobietami to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mao
mówią że po pijaku człowiek robi to co w myślach już dawno zrobił tzn oczymś takim myśli cały czas ale potrzebuje jakiegoś wytłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
we śnie też człowiek mówi prawdę :P co do dziewczyny - zmień, ta nie jest odpowiednia nawet do przynoszenia kartofli z piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 30
uciekaj od niej zmarnujesz życie to szmaty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 30
każdy lubi się pobawić i wszystko dla ludzi ale tłumaczyć swoje zdrady pijaństwem szczyt ona nawet nie potrafi się przyznać do zdrady - zostaw ją i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mao
ja bym nie wybaczył pierwszego razu głupi jesteś że się oszukujesz że ona cię kocha - sorry za szczerość takie kobiety nie kochają one chcą żebyś był i pracował na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all
zostaw i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all
przeleć jej koleżankę albo najlepiej sąsiadke napewno będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bliska
zostaw i nawet sie nie oglądaj za siebie...choc skoro to tutaj piszesz, to znaczy, ze niezupełnie jestes na to gotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
BO MAMY DZIECI ALE JA JUŻ TEGO NIE WYTRZYMUJE ONA ZACHOWUJE SIĘ PONIŻEJ KRYTYKI WSTYD MI ZA NIĄ JAK NIGDZIE NIE WYCHODZIMY TO TEŻ ŻLE I TAK W KÓŁKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy 39
bądz mężczyzną olbo naszczelaj jej pożądnie albo ją zostaw niech się szmaci dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bliska
niedobrze to rokuje czego jej brak? co ci zarzuca? rozmawiacie ze sobą o tym, tak na spokojnie, kiedy emocje juz opadną? najgorsze, co mozesz zrobić, to awanturowac się w trakcie imprezy, gdy ona sie tak zachowuje...to do niczego nie prowadzi... chyba wasze cele rozmijają się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaaaaaaaaaaa
a gdzie w tym czasie byli rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
nigdy się nie awanturuję w trakcie imprezy bo to by nic nie dało jak jest pijana to niczego nie słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy 35
TO MASOCHIZM PATRZEĆ JAK TWOJA KOBIETA OBMACUJE SIĘ Z INNYM JA BYM NIE WYTRZYMAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 26
JA JUŻ JEJ CHYBA PRZEZ TO NIE KOCHAM PO IMPREZIE ALBO PRZEPRASZA ALBO BAGATELIZUJĘ SPRAWĘ I TWIERDZI ŻE WYOLBRZYMIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Andrzej,tak to juz bywa, ze jedne kobiety lubia wypic ,inne nie.Mysle ze twoja lubi dobra zabawe i towarzystwo i ze w okresie narzeczenstwa tez sie tak upijala,byc moze wtedy ci to nie przeszkadzalo(bo nie wierze ,ze robi to dopiero teraz) wiele rzeczy nie przeszkadz wczesniej ,lub sie ich po prostu nie widzi.Sa mezczyzni ktorym to pochlebia ,mam na mysli picie ,bo wtedy uwazaja , ze dziewczyna bedzie latwa.Ale taka ONA to na raz ,bo widzisz nikt nie chce,takiej partnerki na cale zycie.Ja np.wogole nie pije ,jak juz to kieliszek slodkiego wina,likieru ,cos do ciasta, nie lubie nawet piwa.Gdy jestesmy na imprezie ,to maz mnie namawia ,wtedy wypije ,zeby nie byc jakims odlutkiem.Tak jest wiec z trunkami ,albo sie je lubi ,albo nie ;dodam ,ze to bardz nie ladnie ,jak kobieta sie upije i jeszcze podrywa facetow ,co za wstyd,mezczyzne jakos mozna rozgrzeszyc ,kobiete -ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Andrzej,tak to juz bywa, ze jedne kobiety lubia wypic ,inne nie.Mysle ze twoja lubi dobra zabawe i towarzystwo i ze w okresie narzeczenstwa tez sie tak upijala,byc moze wtedy ci to nie przeszkadzalo(bo nie wierze ,ze robi to dopiero teraz) wiele rzeczy nie przeszkadz wczesniej ,lub sie ich po prostu nie widzi.Sa mezczyzni ktorym to pochlebia ,mam na mysli picie ,bo wtedy uwazaja , ze dziewczyna bedzie latwa.Ale taka ONA to na raz ,bo widzisz nikt nie chce,takiej partnerki na cale zycie.Ja np.wogole nie pije ,jak juz to kieliszek slodkiego wina,likieru ,cos do ciasta, nie lubie nawet piwa.Gdy jestesmy na imprezie ,to maz mnie namawia ,wtedy wypije ,zeby nie byc jakims odlutkiem.Tak jest wiec z trunkami ,albo sie je lubi ,albo nie ;dodam ,ze to bardz nie ladnie ,jak kobieta sie upije i jeszcze podrywa facetow ,co za wstyd,mezczyzne jakos mozna rozgrzeszyc ,kobiete -ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the real_princess_SiSi
zostaw, po co masz sie meczyc jesli Ci takie zachowanie nie odpowiada, sa kobiety ktore sie tak nie zachowuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy 35
WEDŁUG MNIE TO NORMALNA ZDRADA I POWINIENEŚ JĄ KOPNĄĆ W ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×