Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

driveri

teściowie-jak sobie radzić z nimi???

Polecane posty

witam mam koszmarnych teściów jak dla mnie, walczę z nimi juz od jakiegos czasu zeby nie wozili mojego syneczka samochodem bez fotelika niestety nie dociera to do nich, moj maz niestety jest po stronie swoich rodzicow i tez uwaza ze nie ma niebezpieczenstwa jak dziecko 19 miesiey jedzie w pasach bez fotelika, nie chce kupic fotelika a ja nie mam skad kasy wziac na ten fotelik, juz chcialam na nich policje naylac aby nie wozili mi dziecka co mam zrobic???w weekendy mam szkole i dizecko w sob zostaje u tesciow a w niedz u moich rodzicow i nie mam wplywu ze go woza w sob po warszawie, gdzie kupic w miare tani i dobry fotelik dla dziecka???tanszy niz 300złbo jak dotad tylko takie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i serdecznie wspolczuje.ja nie mam na szczescie takich problemow bo tesciow sobie wychowalam.maz na poczatku tez byl za tesciami ale szybko mu wytlumaczylam ze teraz zeje ze mna a nie znimi i ze ja i dziecko jestesmy na piedestale.a jak sie nie podoba to won do mamusi spowrotem.i szybko sie dostosowal.a z fotelikami zobacz na alegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekiza info, ja niestety nie moge sobie wychowac tesciow moze dlatego ze sa wiekowi juz???niewiem ale probowalam wychowac na wszystkie sposoby ale nic moze macie jakis pomysl jak ich przekonac do fotelika???bo w sumie jak kupie to co z tego jak nie beda go uzywac bo nie ma po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj to nie tylko ty masz taki problem. ale dziecko jest twoje i to ty dbasz o jego bezpieczenstwo. ja bym mowila prosto z mostu co mi nie pasuje. jestes matka i masz do tego prawo. ja ieszkam u tesciow jestem w 28tc i przy mnie pala faje, wale odrazu z mostu ze nie chce zeby mi ktos dziecko trul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890maha
Chciałbyś dostać bezpłatne gadżety, darmowe próbki, katalogi i wiele innych darmowych gratisów? Ta strona jest właśnie dla Ciebie - wystarczy się zarejestrować. Znajdziesz tutaj m. in. adresy www i e-mail na których możesz zamówić t-shirt-y, karty telefoniczne, podkładki pod myszkę, pocztówki, długopisy, naklejki, breloczki, drobiazgi dla dziecka, dokumentację turystyczną wielu miast i państw oraz wiele innych bezpłatnych rzeczy. Nie musisz znać języków - oferujemy Ci gotowe teksty, dzięki którym wysyłanie próśb stanie się łatwe i przyjemne. http://free.amciu.com/news.php :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro grzecznie nie umieja zrozumiec to po prostu opie....l ich konkretnie.ja bym sie nie szczypala bo tu chodzi o twoje dziecko.a jak sie obraza to sie nie martw szybko im przejdzie.po prostu nie pozwol zeby odbierali ci wlasne zdanie.tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×