Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona_21

Praca w sekretariacie

Polecane posty

Gość Iwona_21

Zastanawiam sie nad podjeciem pracy w skretariacie szkolnym.Tylko nie mam pojecia na czym mniej wiecej taka praca polega.Powiedzcie mi,czy sie oplaca wziasc taka prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie wiesz na czym
polega? nie chodzilas do szkoly? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_21
W Urzedzie Pracy bylo ogloszenie,ze poszukuja kogos do sekretariatu.I stad moja ciekawosc taka praca.Czy w takiej pracy ma sie duzo obowiazkow,i ile mniej wiecej moze zarobic taka osoba jak ja-czyli po szkole średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna głupia laska
To trzeba było w UP zapytac sie o te prace, my nie jestesmy pracownikami UP!!!A tam udzieliliby ci opd, ale nie nadajesz sie bo nie jestes kumata. a zarobki najnizsze a czego sie spodziewasz po szkole? nauczyciele nie maja tysiaca to co niby chcialabys miec, jak nawet nie znasz obowiazkow sekretarki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dodatku tylko ze średnim
:o zgłosiłas chęć podjęcia tej pracy? jeśli nie, to pewnie jutro czy pojutrze nie będziesz miała po co tam iść, myslisz, ze praca czeka na ciebie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_21
Zostawilam tam wczoraj swoje CV.Pani powiedziala tylko,ze jesli beda zainteresowani to dadza znac.Ciagle czekam na jakikolwiek telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_21
Ile taka sekretarka po średnim moze mniej wiecej zarobic?Orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wyzsze, mieszkam w duzym mieście, jestem kierownikiem biura z 5-letnim stazem pracy w firmie i zarabiam 1200 na rękę. Musisz więc sobie sama odpowiedzieć na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_21
To nic tylko wyjechac z tej durnej Polski.Przeciez to sa jakies normalnie kpiny,ze ten rzad tak nas traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna głupia laska
890 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_21
Mi by wystarczylo na poczatek te 800 zl w zupelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna głupia laska
890 brutto!! Ty nawet liczyc nie umiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_21
Ok,ale bez obrażania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYJEBIśCIE W KOSMOS
o przepraszam bardzo! na sekretarke do szkoły to ona jest idealna!!! nierozgarnięta jak wszystkie sekretarki w szkołach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusshia
chamstwo chamstwem ale niektore pytania sa na poziomie malo rozgarnietego trzylatka. "Na czym polega praca w sekretariacie szkoly?" No zaksztusic sie ze smiechu mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.in. prowadzenie księgi uczniów i księgi ewidencji dziecki. prowadzenie rejestru legitymacji szkolnych, pomoc przy tworzeniu arkusza organizacyjnego szkoły. Przygotowanie danych do klasyfikacji rocznej , zestawienia GUS. I sporządzanie Systemu Informacji Oświatowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffff
899,10 brutto czyli 652,91 netto czego mozna chciec wiecej ze srednim wyksztalceniem i w sekretariacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezależnie od wyksztalcenia zarobki są takie same. Ba, z wyższym pracowałam juz w sekretariatach za 600zł na reke a nawet i za 300zł. Bywało różnie. Osoba z podstawowym zarabiała 1400zł. Liczą sie układy moi drodzy, wykształcenie to często \"przykrywka\" dla pracodawcy. Ogłaszaja przetargi, a po rozmowie kwalifikacyjnej okazuje się, że nawet do takiego biura przyjęli osobę, której na rozmowie nie było, ale jest córka innej urzędniczki... Nepotyzm! Wyjscia są 3. 1. Szukać pracy dalej, ale w korporacjach itp. 2. Wyjechać za granicę 3. Własny biznes itp. PS: Są sekretarki bardzo inteligentne i bystre. Nie mozna generalizować na wszytkie przypadki... kazdy człowiek jest inny, są sekretarki tępe to fakt... niestety, często nie te młode, ale te, które siedzą na stołku 30 lat i blokują miejsce lepszym od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo -chyba pomoglam
ja jako sekretarka/ manager biura pracuje juz 4 lata , chcialabym pracowac na takim stanowisku w polsce, niestety.... :( tak czy inaczej bardzo lubie moja prace , dzieki niej nauczylam sie jak organizowac czas, dawac sobie rade w trudnych sytuacjach i dzialac pod presja czasu i stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×