Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety duża

duzy biust- co ubrać?

Polecane posty

Gość niestety duża

Mam niestety b.duzy biust 85 DD, wzrost 164, waga 57 kg. O ile ze spodniami nie mam problemu, to z górą tragedia. Noszę jakieś workowe t-shirty, luźne swetry, nic opiętego, bo czuję się jak naga. Kolory też stonowane, jakieś czernie, granaty, czasem ciemne bordo (jest mi w nim dobrze - typ urody - zima). Chciałabym ubrać coś modniejszego, dop[asowanego, ale jestem przerażona tym, jak ludzie to odbiorą. Nie muszę pisać, jak faceci czasem okropnie reagują na kobiety z obfitym biustem, wolę tego uniknąć, ale mam już dosyć worków, które noszę. Proszę o jakieś rady co do fasonu, kolorów,może jakieś stronki z przykładowymi ciuchami. Aha, jestem po 30-tce, super ekstrawagancja nie dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubdziak
E tam, nie przesadzaj , nie masz powodów, żeby tak ten biust ukrywać, oczywiście nie namawiam tez do ciasnego opinania, ale bluzki z dekoltami, lekko opinające spokojnie mozezzesz zakładać. Chyb a dobrze bedą wygladac tuniki z podwyzszonym stanem, tylko nie gładkie, a we wzorki. Trudno mo cos doradzic , bo ja mam gorzej, i problem odwrotny. Gdyby wiec bardzo ten nadmiar ci dokuczał, zawsze troche możesz mi oddać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
witaj! Ja też jestem po trzydziestce, mam dużo większy biust 75 lub 80 F, kiedyś także starałam się go ukryć, ale ze zdziwieniem doszłam do wniosku, że w bluzkach nieco przylegających ( nie całkiem obcisłych) z dekoltem w szpic np. wygląda całkiem całkiem, dodam, że jestem Twojego wzrostu ale ważę trochę więcej... Odważ się, poprzymierzaj trochę różnych bluzek, ale nie worków, zobaczysz, że będziesz wyglądała ładnie. Do tego fajnie wyglądają jakieś ozdoby na szyję, ale proste w formie. Jest fajne forum, nazywa się "lobby biuściastych" na portalu gazety wyborczej, http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203, tam zobaczysz, że jest więcej kobiet dla których biust to na prawdę problem. Pozdrawiam serdecznie, udanego nowego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrząstka
worki to najgorsze , co możesz załozyc wybieraj rzeczy dopasowane , ale nie obcisłe, nie za krótkie, z dekoltem w szpic - może byc mniejszy , może być większy; dobrze , jeśli rękawy byłyby przyszywane nie szwem pionowym , tylko ukosnym, idącym od szyi po pachy; i dobierz stanik, na nim nie oszczędzaj i poszukaj dobrze, bo to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×