Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metii

Przedszkole

Polecane posty

Gość Metii

czy wiecie moze czy mozna dac dziecko do pszedszkola nie we wrzesniu ale w ciagu roku, np. w marcu czy kwietniu? I ile dziecko musi miec lat, co musi umiec samodzielnie robic. czekam na wasze odpowiedzi, bo mysle o przedszkolu dla mojej corci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przyjmują dziecko od 3 roku życia ,ale bywa że chodzą dzieciaki majace 2 latka i koło 9-10 miesięcy.No chyba nie powinno już robić w pieluche.Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko w marcu lub kwietniu to radze już teraz iść tam i je zapisać.W tym roku były wyjątkowe problemy z miejscami w przedszkolu(przynajmniej u mnie w mieście).Dodam jeszcze że w tym roku przy tak dużej ilości dzieci zapisywanych Pani dyrektor oznajmiła ,że najmłodsze dzieci będą przyjęte tylko wtedy jeżeli mama takiego malucha pracuje.Czyli matka pracująca miała pierwszeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dwulatki też już chodzą, niektóre zaczęły w trakcie roku. Dziecko musi umieć korzystać samo z ubikacji, choć oczywiście przy wpadce nikt nie robi tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metii
A z jakim wyprzedzeniem, ilu miesiecy trzeba zapisac dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy.Ogólnie zapisy do przedszkoli odbywają się w kwietniu.Ale jeżeli chcesz zapisać od kwietnia to idz po nowym roku do dyrekcji przedszkola i popytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trakcie roku, jeżeli jest miejsce, możesz zapisać z dnia na dzień. nie wiem tylko czy trzeba od początku miesiąca czy mozna w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przedszkolanka
Tak jak poprzedniczki napisały, można w ciągu roku i można od połowy miesiąca. W każdym razie w przedszkolu, w którym pracuję tak jest., choć nie zawsze są miejsca :( Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metii
dzieki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rpzedszkola (panstwowego) przyjmowane sa dzieci od 2,5 lat - przepisy sie zmienily Dziecko nie powinno nosic pieluszki, samodzielnie (choc troche) jesc i probowac samodzielnie sie ubierac/rozbierac (sciagnac kapcie, popuscic rajstopki i majtki itp) Gdy chcesz poslac do przedszkola od wrzesnia - musisz zapisac dziecko w kwietniu W ciagu roku tez mozna - jak jest wolne miejsce Ale np w moim miescie to nierealne - w przedszkolach sa jeszcze dzieci nie przyjete z listy oczekujacych (tzn te, ktorych rodzice zlozyli karte w kwietniu i chcieli aby dziecko chodzilo od wrzesnia!) Te dzieci maja pierwszenstwo jak tylko zwolni sie jeakies miejsce Przedszkoli jest za malo - a grupy sa przepelnione (przepisy mowia o 25 dizeciach na grupie - czesto jest ich nawet 28) Ale warto probowac - zawsze jest jakas szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały zaczął chodzić do przedszkola od marca. miał trzy latka i pięć miesięcy. Była samodzielny pod względem toalety, z jedzeniem trochę gorzej bo był strasznym niejadkiem. Do przedszkola przyjmą niezależnie od miesiąca pod warunkim że są miejsca w danym przedszkolu. Mój synek poszedł do przedszkola w ciągu roku bo nieoczekiwanie pojawiła się propozycja pracy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mojego smerfa posłałam do przedszkola Eko-Park w Niepołomicach i nie było żadnego problemu z przyjęciem 🙂 a pewność, że moje dziecko jest bezpieczne i się rozwija sprawia, że jestem szczęśliwa i spokojna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od przedszkola, różnie to bywa. Jednak ja miałam podobną sytuację byłam zmuszona posłać córcię dopiero od listopada. Zapisałam ją do Prywatnego Przedszkola Eko Park gdzie nie było najmniejszego problemu z tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Też mogę polecić przedszkole Eko-Park 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

My zapisalismy córkę do przedszkola w Sosnowcu do Elfika.  Przedszkole znajduję się na Prostej 12 a i oferuję na stronie internetowej można przeczytać, że przedszkole oferuję  -Native Speakera - j.angielski, Musical Babies- j.angielski, j.niemiecki - metoda autorska, zajęcia z piłką "Przedszkoliada", zajęcia z Capoeiry, tańca, logopedę, gimnastykę korekcyjną, zajęcia eksperymentalne z "Panem Korkiem", zajęcia muzyczne z Yamahą, zajęcia z dogoterapii, basen i lodowisko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie oddałam dziecka do przedszkola, tylko zapisałam je do Artyzu na zajęcia dodatkowe, czyli rytmike i skrzypce, dziecko nauczy sie pracy i zabawy w grupie, więc później w przedszkolu będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się długo zastanawiałam nad przedszkolem, ale ostatecznie padło na Eko Park w Niepołomicach i dobrze 🙂 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wybraliśmy prywatną placówkę dwujęzyczną Tequestę i jesteśmy bardzo zadowoleni, ale najlepiej będzie jak sama pójdziesz porozmawiasz z nauczycielem bądź dyrektorem placówki, zobaczysz wnętrze itp. Ja tak zrobiłam i od razu po rozmowie z panią dyrektor wiedziałam, że to jest właśnie to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×