Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Ilość partnerów czy to moja prywatne sprawa, nowo poznany chłopak uważa ze nie

Polecane posty

Gość jedna_płci_żeńskiej
wogóle tak trafiają tutaj, jak i w życiu... zakompleksieni nieudacznicy ja na przykład byłam dziewicą i nadal jestem w związku i chcę być na zawsze z moim pierwszym i jedynym partnerem ale moją wartość upatruję nie w kwestii z iloma wcześniej byłam, również mojego partnera cenię między innymi dlatego że nie wypytywał mnie z obsesyjną ciekawością o moją przeszłość i z tej przesżłości tyle mu o sobie mówiłam ile chciałam, do jego spraw i tego co chce ujawniać też mam szacunek a jakby mi jakiś chłoptaś wyskoczył z pytaniami o liczbę partnerów to pomimo że mogłabym "chwalić się" że nie miałam żadnego, nie dowiedziałby się tego o mnie, jak i już niczego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
1 powiesz mu prawde 2 powiesz ze 1 i ze tylko raz, ze to byl prawie gwalt, bylas pijana i nic nie pamietasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha To na 100% szuka porządnej dziewuchy na żonę..Tylko jeszcze mlodszą będzie musiał poszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
nie podoba mi sie to- chyba jest jeszcze niedojrzaly jak faceci na tym forum, lepij mu nie mow, albo sie juz nie spotykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna_płci_żeńskiej
to on się myli, miałaś rację, to tylko i wyłącznie twoja sprawa, i jeśli będzie obstawał przy swoim, daj sobie spokój, jemu nie zależy na tobie tylko na jakimś trofeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów no trudno
Nie będzi epasowalo to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dojrzali faceci szukają
Dziewic jak myślą o paważnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna_płci_żeńskiej
jak o paważnym to tak (znowu jakiś szczeniak się odezwał...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest niezmienne. To NIEDOJRZALI i niedowartościowani faceci szukają dziewic bo uważają, że ich własna wartość przez znalezienie takiej kobiety podniesie się ( choćby przez to, że będą mogli się pochwalić kolegom, że mają kobietę, która była dziewicą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
dokladnie, dlatego pytalam ile macie lat, bo normalny powaznie mysl;acy facet kolo 30 nie szuka dziewcy tylko wartosciowego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o to chodzi
Żeby nie obniżyć swojej wartości we własnych oczach:(żeniąc się z taką którą kto inny pozbawił wianka samopoczucie napewno jest gorsze w szczególności w noc poślubną to już nie to samo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna_płci_żeńskiej
np ten z 14:14 to jakieś dziecko z kim my wogóle gadamy? ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość war peace
dlaczego puszczalskie laski jak ruda probują wmówić nam, że dziewic szukają zakompleksieni faceci?nie mam komplesów i moge smiało wymagać od dziewczyny czystości.....myslisz że jesteś lepsza od nich ? no fakt one nie dały dupy w weku 16 lat po pijaku na imprezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zitek
Jak to w zwiazku to powinno byc szczerosc, dlaczego nie mowic o swojej przeszlosci. Razem, facet i kobieta nie ma roznicy. Tez nie jest za dobrze jak facet tez mial za duzo partnerow tak samo jak i kobieta. Kazdy proboje sie dowiadywac z kim jest. Tak, czlowiek sie zmienia i dorasta ale gdy tak jest ze ktos lubial sie bawic a juz takie zycie nie chce to dlaczego ukrywac. Jak zwiazek jest silny to przetrwa i bedzie lepiej. aga6666 zloscliwie odzywasz sie, cos cie dotyczy w tym ? Kazdy ma prawa wiedzic, dlaczego ukrywac co kiedys bylo, daj partnerowy zdecydowac co jest wazne a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Valor
Już pisałem a co tam, wy macie gówno do powiedzenia w kwestii czy mamy wymagać dziewictwa czy nie, jeden chce jeden nie, nasze prawo, wasza ewentualna strata, my ustalamy kryteria a nie wy .Pionki nie ustalają reguł gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna_płci_żeńskiej
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W końcu tym używanym pizdom
ktoś prawdę napisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosłe kobiety żyją w przekonaniu że dla mężczyzn dziewictwo nie ma żadnego znaczenia(wpływ kobiecej prasy) a jak się jakieś spytać czy przeanalizować większość wypowiedzi mężczyzn . to jest wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Już pisałem a co tam, wy macie gówno do powiedzenia w kwestii czy mamy wymagać dziewictwa czy nie, jeden chce jeden nie, nasze prawo, wasza ewentualna strata, my ustalamy kryteria a nie wy .Pionki nie ustalają reguł gry\" cytuję wypowiedź tego NIBY FACETA abyście dziewczyny wszystkie strzegły sie takich szowinistycznych palantów. Możecie sobie faceci wymagać dziwictwa jeśli sami zachowaliście czystość aż do poznania swojej dziewicy. Jeśli jest inaczej to znaczy, że należy załozyć krótkie spodenki i bawić się w piaskowinicy bo te atrybuty są dla dzieci, którymi jesteście pod względem dojrzałości psychicznej. war peace - bujaj się, chłoptasiu . Ja też mogę śmiało wymagać od chłopaka żeby był czysty pod względem doświadczeń seksualnych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważać to trzeba na feministki
bo później taka uprzykrzyć życie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wymagać to czego się chce od drugiego partnera. Jeżeli oczywiście potrafi się znaleźć osobę która te wymagania spełnia. Albo pogodzić sie z tym że się nie znajdzie albo żyć samotnie ewentualnie w tymczasowych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która dała w wieku 16 lat
popijaku, chyba ruda psita Nie, bo zlikwidowali ten temat a kobiety przestały sie odzywaćze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sobie uświadomilem że żadnej rudej nie przeleciałem jeszcze a mam już kurde dziewczynę z która mam nadzieję że będę na zawsze, nawet nie widzialem rudej cipki. SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
prawdziwych rudych kobiet jest mało i zapewne każdy chce spróbować. No to nie może dziwić że miała tak wielu partnerów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają różowe cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×