Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Ilość partnerów czy to moja prywatne sprawa, nowo poznany chłopak uważa ze nie

Polecane posty

Gość real_princess_SiSi
do chlopaka ktory mowil do mnie: rozumiem ze Ty jestes prawiczkiem ze chcesz miec dziewice? jesli tak to Cie rozumiem. nawet bym nie chciala z toba byc, bo nie moglabym zyc z mysla ze moj facet sie zastanawia jak to by bylo z inna. jesli facet chcialby mnie-dziewice, a mnie niedziewice juz nie mimo ze jestem dobrym i uczciwym czlowiekiem to jego strata i jego sprawa. madry facet mysli innymi kategoriami. i oczywiscie mozesz sie nie zgadzac ale sam zobaczysz czy zycie przypadkiem nie zweryfikuje Twoich pogladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to F akt
myślałbym o tym jak byłoby z dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi
jestes bardzo niedojrzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi
zreszta jak sie zakochasz twoje plany pojde sie jebac. taka prawda. chyba ze wezmiesz sobie pierwsza lepsza dziewice tak bez milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no zakocham się w dziewicy
:D nie ma innej możliwości(To takie świąteczne życzenie dla mnie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i żadna niedziewica
chyba również by nie chciała aby jej facet myślał jak to jest z dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi chciała
byś takiego co by myślał o tym jakby było z dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytalam wszystkiego...ale zastanawiam sie czemu autorka tak bardzo chce ukryc ilosc partnerow przed nowym facetem...Moze nie ma o czym opowiadac??Cos mi sie sdaje,ze moze jest dziewica...ale to tylko moje przypuszczenia:) Jesli tak jest Kobietkoo to nie masz sie czego wstydzic, zreszta i tak sie facet domysli :P Wyczuje to w szybkim tempie:P Chociaz nie zawsze im sie to udaje w sumie:P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jestem dziewicą..Tego bym się nie wstydziła..Tym bardziej jeżeli widać że facetowi na dziewictwie zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi
ja wezme sobie faceta ktory nie bedzie tak myslal. proste. bo praktycznej roznicy nie ma. tylko teoretyczna w Twojej zatroskanej glowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy jakikolwiek
będzie chciał używaną laskę z niewidocznymi cycuszkami. KOMPLETNA pORAŻKA DLA FACETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dajecie
się zwariować!!! przestań myśleć o tym co JEGO obchodzi- a pomyśl o tym co obchodzi CIEBIE jeśli to, że on wymusza na Tobie teraz takie wyznanie jest dla Ciebie niestosowne i jest przekroczeniem jakiejś twojej "granicy" weź go na dystans! będziesz mu mówić o swoich prywatnych sprawach gdy będziesz miała chęć! dopuścisz go tak blisko jak będziesz chciała! wstydzisz się swojej przeszłości? jeśli nie- nie daj się wmanipulować w jakieś głupie poczucie winy... a jeśli dla niego Twoje dziewictwo naprawdę gra jakąś szczególną rolę to zabieraj manatki i zmykaj gdzie pieprz rośnie- po co Ci zakompleksiony idiota? ruda- pozdro debile- żal mi was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie w takim razie z wypowiedzia wyzej... Skoro szuka dziewicy...powodzenia! Wiem, latwo tak powiedziec,pewnie sie juz zaangazowalas...Trudno, wal cala prawde :D ale,dokladnie,wtedy gdy Ty poczujesz sie bezpiecznie aby sie otworzyc przed nim....Chyba ze szuka dziewicy z wianeczkiem na glowie, to mow od razu jak sprawy stoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farciarski
wiadomo, że nik przy zdrowych zmysłach z dziewczyna wielokrotnie używaną przez wielu nie będzie się wiązał. Taka to ma cipce glony, grzyby, bakteria, wirusy a czasem to i kleszcze. Jednym słowem zgroza i tragedia w jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi
ale pojeby sie tu wypowiadaja. dobrze ze w rzeczywistosci mozna spotkac faceta z klasa. to rzadkosc ale mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ;D :D :D :D Aleście mi poprawili humor przed snem. P.S. Autorko topiku - przepraszam, że się śmieję, ale nie z Ciebie tylko z co poniektórych tu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Valor
Boże to teraz thereal_princess_SiSi mi poprawiłaś humor :D Bo według ciebie facet który lubi puszczalskie to facet z klasą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiv
Uważam, że o hivie nie powinno się mówić partnerce. Jeszcze się zrazi albo co... A jak wyjdzie w praniu to trudno. Przynajmniej kobieta i mężczyzna będą związani do końca życia. Czy li macie rację kobietki nbrak szczerości umacnia związki... I nie mówcie, że to duża róznica. jeszcze nikt mając AIDS nie umarł na AIDS co najwyżej na jakieś durne zapalenie płuc... W końcu w miłości i na wojnie wszystko dozwolone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze...
Hiv, Man of Valor i inni...jesteście po prostu dziecinni i już...dorośli ludzie nie mają obowiązku przed nikim się spowiadać się ze swojej przeszłosci- mogą to robić, jeśli mają chęć, ale nie muszą a informowanie partnera o chorobach to naprawdę już całkowicie inna sprawa, która w ogóle wykracza poza ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi
facet z klasa to facet ktory potrafi zrozumiec kobiete i tyle. na pewno nie ktos taki jak TY. dobrze tu dziewczyny pisaly ze chyba ta dziewica chcesz podniesz wlasna samoocene. zabawny jestes. chyba nie masz jeszcze rzadnego zwiazku za soba i nie wiesz jak trudno stworzyc szczesliwy zwiazek. czasami trzeba probowac wiecej niz 1 raz. przyjdz tutaj za 10 lat to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi
nazywasz dziewczyne ktora spala z facetem w stalym dlugim zwiazku puszczalska?? wez, nie kompromituj sie!!!!! powiem ci tylko ze porzadniejszej dziewczyny niz ja bys nie znalazl. zycze Ci zeby twoja dziewica sie puszczala na prawo i lewo. moze wtedy zmadzrzejesz, bo jak na razie gadasz od rzeczy. a to bardzo czeste przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thereal_princess_SiSi
po za tym to zaczynacie mnie porzadnie wkurwiac. Ty jestes prawiczkiem ze w ogole takie rzeczy gadasz???? moze w dodatku jakim s zdruzgotanym bo kobiety cie nie chca i sie przyszedles tutaj poprodukowac ze swoimi farmazonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak kobiet z klasą
same szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara22
chuj pierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×