Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość gość
Polecam kupić coś szalonego. Rodzice najczęściej czekają na taki prezent, żeby jeszcze zaszaleć ;) Ja kupiłam tacie na urodziny lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly, myślałam, że to trochę za dużo, ale był zachwycony. Prezent go trochę odmłodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molierr

Dobre whisky kup i prezent gotowy, i bedzie zawsze w dobrym tonie. Tu masz wspaniały  wybór alkoholi https://winezja.pl/szukaj?q=japonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym prezentem dla mężczyzny byłaby golarka. Dobre oponie zbierają golarki od Brauna np. seria Braun Series 9 9293s.
Z nieco ponad 1k złoty dostępne w sferisie i aktualnie jest to top jeżeli chodzi o tego typu urządzenia. W zestawie także etui i stacja dokująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów 🙂 np spinki do mankietów, albo jakąś fajną marynarkę. Roland Moda Męska ma dobrej jakości takie rzeczy. Stylowe i w rozsądnej cenie. Ja bym szła w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może zegarek? ja tacie kupiłam ostatnio firmy xonix i był bardzo zadowolony, czasem małe/proste rzeczy sprawdzają się najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Oryginalnym prezentem, który na pewno wywoła wiele niezapomnianych pozytywnych emocji będzie voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars. Mają duży wybór aut od luksusowych jak np Lamborghini, Ferrari czy Porsche poprzez rajdowe jak Subaru WRX czy BMW M Power e46 aż po bolidy wyścigowe takie jak Ariel Atom czy KTM X-BOW 🙂 Jeżdżą na 15 torach w całej Polsce, więc każdy wybierze najlepsza dla siebie lokalizację. Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu i już kilka minut po złożeniu zamówienia voucher przychodzi na adres e mail gotowy do wydrukowania i wręczenia. To są prezenty dla każdego! Dla starszych i młodszych, dla kobiet jak również mężczyzn. Zakup trwa dosłownie 5 min a satysfakcja i adrenalina towarzysząca przejazdowi gwarantowane w 100% 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn

Mój tata dostanie ode mnie na imieniny koszulkę z wełną owczą. Jest zawodowym kierowcą więc koszulka przyda się mu do pracy. Pani w sklepie medycznym poleciła mi polskiego producenta Woolmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Co sądziecie o alkomatach? Może być taki prezent dla ojca - kierowcy? Czym się kierować przy zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Co sądziecie o alkomatach? Może być taki prezent dla ojca - kierowcy? Czym się kierować przy zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams

Prezent ok, jeśli już nie ma takiego. Jak dużo jeździ to na pewno się przyda. Jak będziesz się rozglądać to najpierw zrób research rynku, jakieś artykuły, porównania, opinie itp, np. https://mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci-motoryzacyjne/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow/. Wtedy sama sobie wyrobisz pogląd na sprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A tak do ok. 500zł? Czy to sensowna kwota? Jak rozumiem to rozglądać sie za elektrocheminym? Adams, jak rozumiem masz coś takiego? Na co zwrócić szczególną uwagę. Chodzi mi nie tylko o dobre parametry, ale takie zwyczajne rzeczy, jak prostota obsługi, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachel

Ja ostatnio na urodziny taty kupiłam bardzo fajny zestaw głośników. A znalazłam je w sklepie wassermanna, mają naprawde fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams
Dnia 10.04.2019 o 10:52, Gość Monika napisał:

A tak do ok. 500zł? Czy to sensowna kwota? Jak rozumiem to rozglądać sie za elektrocheminym? Adams, jak rozumiem masz coś takiego? Na co zwrócić szczególną uwagę. Chodzi mi nie tylko o dobre parametry, ale takie zwyczajne rzeczy, jak prostota obsługi, etc.

Za 500 zł kupisz już całkiem sensowny sprzęt. Jeśli chodzi o obsługę to większość tego typu urządzeń działa w ten sam sposób. Różnice są w sensorach. ich trwałości i dokładności. Jak będziesz już się decydować to możesz zwrócić uwagę także na kwestie gwarancji. Wiadomo im dluższa tym lepiej. Ja u siebie mam Alkohita X50, używam chyba już 3 czy 4 lata i działa bez zastrzeżeń. Oczywiście jest regularnie kalibrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Jest taki przesąd, ze zegarków się w prezencie nie daje ;) Mi to tam zwisa, ale ciekawe co o tym sądzi obdarowany. Alkomat wydaje mi się rozsądnym pomysłem, zwłaszcza, ze majówka i wakacje za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 13.04.2019 o 16:25, Gość Adams napisał:

Za 500 zł kupisz już całkiem sensowny sprzęt. Jeśli chodzi o obsługę to większość tego typu urządzeń działa w ten sam sposób. Różnice są w sensorach. ich trwałości i dokładności. Jak będziesz już się decydować to możesz zwrócić uwagę także na kwestie gwarancji. Wiadomo im dluższa tym lepiej. Ja u siebie mam Alkohita X50, używam chyba już 3 czy 4 lata i działa bez zastrzeżeń. Oczywiście jest regularnie kalibrowany.

A ten x60. Niby ciut droższy, czy opłaca się dołożyć parę złotych?

Szukałam trochę po alkohitach i ciekawie wygląda model x8. Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPiotr

Wszystkie alkohity mają sensory elektrochemiczne, więc warto, jaki byś nie wybrał, będzie dobry. Reszta zależy od tego, jakie masz wymagania, jakie funkcje chcesz, czy lejek czy zwykły ustnik, ilu pomiarów się spodziewasz rocznie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaa

A może coś warto kupić z perfum dla taty na replix.pl znajdziecie naprawdę bardzo duży wybór perfum w świetnych cenach i bardzo dobrej jakości , na pewno tato będzie zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia k

Perfumy to zawsze dobry pomysł, ale ja swojemu w zeszłym roku kupiłam, więc nie będę go powielać. Tym razem stawiam na prezent pod kątem zainteresowań taty. Tak sie składa, że jest zapalonym wędkarzem dlatego też często mamy świeże rybki w domu. Wiem tez, że jego ulubiony termos niestety ale zaczyna szwankować ze starości. Trochę poszperałam i udało sie znalazłam tej samej marki https://www.superwnetrze.pl/termos-15l-zack-pelago-czarno-srebrny-zack-21011,t154062.html ale oczywiście to nowsza wersja i lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris312

Za chwilę Dzień Ojca więc trzeba coś kupić ładnego, może tym razem jakiś klasyczny zegarek, bardzo mi odpowiada Aztorin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Ja właśnie zamówiłam czytnik prime hd z inkbooka, ktoś tutaj polecał, a że tatko lubi czytać, więc myślę, że mu się spodoba :33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

Ja nie rozumiem dawania drogich prezentow, przeciez najlepszym prezentem jest nasz czas z tata :D ja zamowilam kosz ze slodyczami: https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Sama ostatnio nie wiedziałam co kupić tacie. Też postawiłam na kosz tylko że alkoholem i innymi dodatkami. Zamówiłam go na poczcie kwiatowej. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i przyszło na czas. A prezent się spodobał tacie i to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Zobacz okładki na kreatywna-okładka.pl Myślę, że ucieszy się z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Polecam grawerowany prezent. Ja zamówiłam latarkę z imieniem taty! Polecam Laser Design.

Ja zamawiałam przez facebooka https://www.facebook.com/LaserDesingeu-102456584443228/ ale widziałam, że są też na Etsy: https://www.etsy.com/pl/shop/LaserDesignEu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×