Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Ja zamówiłam już dla taty zestaw jego ulubionych kosmetyków od Masveri. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja idę w inną stronę. Mój tata uwielbia gotować i robi pysznośći. Od jakiegoś czasu narzeka na deskę do krojenia. Fakt jest już mocno wysłużona. Trochę rozejrzałam się i natrafiłam w superwnetrze.pl na świetną okazję. Mają ogromny wybór i dobrych marek. Upatrzyłam już pożądną, drewnianą, za którą w innym sklepie słono bym zapłaciła, a żeby było też trochę i śmiechu dodam do niej jeszcze wałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata ostatnio dostał irygator od haxe. Marudził, że dentysta mu zalecił na ostatniej wizycie, a wiecie jak to jest, samemu ciężko bo zawsze są inne wydatki. Ma go już pół roku i jest zadowolony, bo czyści dokładnie, a  jest niewielki, więc jeździ z nim wszędzie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata uwielbia chodzić w dresach, a jako, że cierpi na ich braki 😉 To kupiłam mu w tym roku Joggery Fit z CJ, w kolorze szarym, w luźnym kroju. https://www.jeans24h.pl/meskie-spodnie-cross-jeans-jogger-fit-gray-004-49035-004-p-227382.html

Jest z nich bardzo zadowolony, tym bardziej, że się nie mechacą i nie rozciągają podczas prania. Może dopasować do wszystkiego od 

t-shirta, przez koszulkę polo, po bluzę lub sweter. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem może być fajne spędzenie wspólnie czasu jeśli na co dzień nie spędzamy go zbyt dużo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu teściowi kupiłam linię kosmetyków OFM Barber Edition. Do włosów brody i twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×