Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna.julia25

Poddasze

Polecane posty

Gość anna.julia25

Czy wiecie le wstepnie moze kosztowac remont poddasza tz.wsawienie okien , ocieplenie , podciagniecie ogrzewanie tak naprawde to chyba wszsytko powierzchnia ok 70 m, duze skosy ,warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie remontuje , a właściwie tworzę poddasze o podobnej wielkości. Ile to pochłonie jeszcze nie wiem na razie: 3 okna=2.350 właz 300 , wata 10 x100/ale jeszcze mało/ deski podłogowe i na obijanie ścian + krokwy 3500 i płyty kg 70szt . Może uda się zmieścić w 10.000 ale trudno będzie A wykonawstwo jest własnymi rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymizm pogrzebano
licz gdzieś 30 tysięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymizm pogrzebano
nawet jeśli platynowa, to za materiały zapłacić musi... dodaj do tego biały montaż, kafle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymizm pogrzebano
kibelek, wanna... a, zapomniałam - drzwi i ościeżnice też dodaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a .......nie wiedziałam ,że tak to się nazywa . Jam optymistka - uda się ,uda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymizm pogrzebano
napewno się uda :)) Ale kwotę remontu najpierw wylicz na papierze potem pomnóż przez dwa i módl się, żedy ci starczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyliczę to.....poddam się ,a tak dokładam i dokładam ale ogólna suma nie powali mnie z nóg bo jej nie znam i rozciągnięta jest w czasie. Remont robimy już od sierpnia /teraz przerwa bo zimno/ .W planie jest skończenie tego do przyszłego lata ,a na montażach i innych takich sporo się oszczędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymizm pogrzebano
remontowałam sobie chatkę - były tylko gołe mury do ocieplenia. A potem podliczyłam ile wydałam na materiały :)). Najdroższe jest samo wykończenie. No, ale powodzonka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymizm pogrzebano
85 m - jak na chatke to malutka :)) Ale przytulne cudeńko mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to musimy pogadać może czegoś się nauczę od Ciebie - jeśli pozwolisz. Ja kupiłam dwa lata temu też taką chatkę/9,5x9,5 na zewnątrz/ i dół od biedy zrobiliśmy teraz góra- to nieszczęsne poddasze, ale wizja \"graciarni\",którą chce tam mieć pcha mnie do czynu z siłą cyklonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiad robił sobie poddasze,ok 35 m kw. koszt jakieś 40 tysięcy.Ocieplenie,4 weluksy,podłoga,łazienka(prysznic),kibelek,garderoba i 2 pokoiki.Z kaloryferami i przedłużeniem rur do CO(nie wiem jak się fachowo to nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ocieplenie to wełną mineralną ? to chyba jedyny sposób na dobre ocieplenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nas drogo nie wyszło – powierzchnia nie była wcale taka wielka.Bardzo często robiliśmy rozeznanie i porównywaliśmy wiele ofert – to naprawde bardzo pomaga. Od siebie mogę dodać,że jeśli ktoś jeszcze poszukuje firmy która zjamuje się sprzedażą i montażem okien połaciowych to my byliśmy zadowoleni z firmy http://fincostal.com.pl/ wszystko zrobione na czas , pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od materialow jakie wybierzesz i miejsca gdzie to kupisz. Jesli chcesz troche zaoszczedzic to wybierz dachlux http://www.dachlux.pl/ - hurtownia pokryc dachowych, maja tez w ofercie akcesoria do dachow jak okna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak najlepiej będzie wełna właśnie, a jak wełna to według mnie idealna będzie ta z Isovera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×