Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izzzzz

Co myslicie o takim ubiorze na sylwestra...

Polecane posty

Gość Izzzzz

Więc tak...Zastanawialam sie w co sie ubrac na sylwestra (Domowke)...chcialabym zeby ktos mi doradzil czy w ogole jest sens zalozyc cos takiego... Czarne spodnie...(rurki) z brokatem... bialo-czarna bluzka w paski z krotkim rekawem i pod nia...zwykla biala bluzke... i jeszcze sporo dodatkow do tego stroju... Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że to może się tak ubrać. Ale zależy jaki to jest Sylwester? Czy jakiś wykwintny bal, czy impreza ze znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białatek
spdnie rurrki super i czarne -fajnie ale ja bym góre zmieniłą,to w koncu sylwester!!!halo?!raz w roku,wiec trzeba wyglądac bardziej sexi i wogóle wkoncu na te okazje mozesz zaszalec i pozwolic na wiecej,wiec otwórz szagfe i jeszcze raz poprzeglądaj rzeczy:)pozrd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka..siaka..
własnie góre tez bym zmieniła .. rurki napewno ekstra będą wygladac .. sama w takich chodze :P .. na góre albo jakąs bluzke z dekoldem albo taka szerszą (tunika itp) albo z odsłoniętymi plecami ..tez by super wygladało .. zawsze mozesz przejsc się do np. H&M albo Zary itp (takich młodzieżowych sklepów) tam jest pełno swietnych bluzek .. no i oczywiscie korale, kolczyk,i co tam chcesz :) Napewno będzie cudnie wyglądac :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolka
dziewczyny gdzie dostane czarne rurki, ale bez brokatu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueguebuebue
super stroj na sylwestra..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×