Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakaś takaś.......

KUPUJECIE PERFUMY PRZEZ INTERNET? Gdzie można kupic coś bez obawy???????????????

Polecane posty

Gość Mandziare
już od jakiegoś czasu nie kupuje w pełnym opakowaniach, ale w flakonikach http://odlewkiperfum.pl/, po 15 mililitrów, bo mi jest tak wygodniej i taniej, i mogę poznać większą ilość w krótszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne są w sklepie tagomago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaas
Używam tylko lanych perfum i bardzo sobie chwalę. Największy wybór takich zapachów jest na stronie www.laneperfumy.pl . Mają praktycznie wszystkie marki, w tym dużo nowości. Szybka wysyłka, no i towar jest dobrze zapakowany, także nie ma szans, żeby się butelka zbiła po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://ezakupy4u.pl/ sklep z perfumami, duży wybór na pewno znajdzie każdy coś dla siebie, bądź jako prezent dla drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję właściwie tylko w sephorze wtedy, kiedy mam 20% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne kosmetyki na każdą kieszeń sprzedają przez stronę nocanka.pl. Jeśli ktoś lubi kosmetyki z górnej półki, ale normalnie po prostu nie ma na taki luksus kasy to warto tutaj zajrzeć. Ceny czasami są mocno zaskakujące, oczywiście pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję przez stronę galeriazapachow.pl. Kupiłam już tam moją ukochaną Chloe!! mmmm zapach jest śliczny!!! Popsikam się kilka razy i pachnę przez kilka dni !! Z cen też jestem zadowolona. Mają tam świetny wybór perfum damskich. Kupuję tam już przez kilka lat i ręczę, że nigdy nie zostałam oszukana a towar jest naprawdę dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina878
Zgadza się,galeriazapachow.pl to solidna internetowa perfumeria. Przesyłka zawsze sprawna, można trafić na fajne promocje, przy zakupie większej pojemności jest taniej także opłacalne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii88
Od dłuższego czasu zamawiam z www.goia.pl. Duży wybór zapachów w dobrych cenach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obawy polecam zajrzeć na galeriazapachow.pl Bardzo przypadła mi ta perfumeria do gustu,ponieważ zapachy są bardzo zbliżone do oryginału i przede wszystkim trwałe (pachne nimi cały dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA809
Równiez zamawiam z galeriazapachow.pl Mam kilka sprawdzonych zapachow,które są trwałe i ładne np. Armani Si, Euphoria Calvina Kleina,Hypnotic Poison. To najczęściej zamawiane przeze mnie zapachy- polecam i recze za ich trwałość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapachy z www.goia.pl Zamówiłam sobie Chanel 5 i jest świetna. Natomiast koleżanka Chanel mademoiselle i również jest zadowolona z trwałości. A ceny bardzo atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przejrzyj sobie kosmetyki na stronie www.nocanka.pl . Ja u nich dobrałam sobie krem nawilżający do ciała niedawno i świetnie się wchłania. W końcu mam krem, którego nie muszę wcierać pół godziny, żeby cokolwiek zniknęło. Ogólnie mają duży wybór, można tutaj dostać każdy kosmetyk, od każdej wiodącej marki np. Loreal, chociażby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O połowę tańsze zapachy można nabyć na zapachowiec.pl Na stronie jest duży wybór, zapachy bardzo długo się utrzymują. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne zapachy są na www.goia.pl Osobiście uwielbiam zapachy świeże, cytrusowe a Light Blue jest wręcz idealny. Często zamawiam i jestem pod wrażeniem. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamawiam perfumy to z goia.pl Jest to moja sprawdzona perfumeria. Sprawna wysyłka, perfumy intensywne, trwałe. Również dużo moich znajomych korzysta z usług tej perfumerii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje ulubione zapachy kupuje z zapachowiec.pl Nigdy nie zostałam oszukana, a zapachy na range oryginałów i trwałe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim razem oryginalne perfumy i to w bardzo przystępnej cenie dostałam w Kontigo, to nowy sklep z kosmetykami https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pełnym zaufaniem kupuje z galeriazapachow.pl Duży wybór, bardzo fajne ceny a zapachy przede wszystkim trwałe. Moim ulubionym jest Black Opium.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiając z www.goia.pl nie muszę się i nic martwić. Perfumy identyczne jak oryginały a przesyłka zawsze na czas. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez internet to zdecydowanie najlepiej na goia.pl , ja tam kupuję od dawna i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obaw - to na pewno na zapachowiec.pl! Ja tam kupuje od dawna i mogę szczerzę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie www.goia.pl piękne a przede wszystkim trwałe zapachy. Nigdy się nie zawiodłam, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również kupuje z zapachowiec.pl Jestem zadowolona bo zapachy są bardzo trwałe i dobre jakościowo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje na iperfumy i jak najbardziej polecam. Raz kupiłam przez Allegro i dostałam podróbkę dlatego nigdy więcej perfum przez Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam bardzo długo odpowiedników perfum, które są dobrej jakości i w końcu znalazłam. Zaopatruję się w perfumy na goia.pl i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić zapachowiec.pl bo maja dobre produkty w dobrej cenie. Kupuję od roku i nie zawiodłam się nigdy. Ostatnio kupiłam Versace - Crystal Noir i jak zawsze jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×