Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakaś takaś.......

KUPUJECIE PERFUMY PRZEZ INTERNET? Gdzie można kupic coś bez obawy???????????????

Polecane posty

Gość gość
Długo szukałam idealnych perfum w Internecie i po wielu próbach znalazłam te z galeriazapachow.pl Kupiłam już kilka różnych perfum i nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam goia.pl nigdy się na nich nie zawiodłam. Perfumy długo się utrzymują, otrzymuję to co zamawiam i nie ma długiego okresu oczekiwania na zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antryko
Na http://www.edp24.pl/ jest sporo odpowiedników dla najróżniejszych słynnych zapachów. Przez to nie trzeba wydawać kosmicznych sum na Channel, Diora, Hugo Bossa, Bruno Banani i wiele innych znanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zakochałam się w tym zapachu kilka lat temu parfumstore.pl/wody-perfumowane/182-calvin-klein-reveal-100ml-edp-tester.html. Kupiłam sobie tuż po premierze w 2014 roku za duże pieniądze wtedy. Dzisiaj można dostać za niecałe 100 złotych, a dalej jakość się otrzymuje. Jeden z bardziej eleganckich zapachów dla kobiet z przewagą drzewa sandałowego i drewna kaszmirowego. Piękna nuta naprawdę i polecam gorąco, nawet do wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×