Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czuję się jak matka Polka z

Padam na pysk i już mam dość tych przygotowań.....

Polecane posty

Gość Czuję się jak matka Polka z

dowcipów.... Od kilku dni nic innego nie robię, tylko sprzątam i latam po zakupy. Wydałam mnóstwo kasy, a i tak połowy rzeczy jeszcze nie kupiłam. Pazury czarne. Jestem zmęczona i mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam, nie wierze:Dskoro zamiast na chwileczke sie położyć, miałaś siłę wejść na kafeterie, to jeszcze nie jest z Tobą tak źle, nie dramatyzuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzę
że masz dość bo ja też tak mam,a dopiero jutro zacznie sie nawał pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to
Ja jeszcze nic nie zrobiłam,łazienkę zostawiłam lubemu,bo wczoraj byłam z paznokciami u kosmetyczki;),sprzątam na bieżąco,a jedzenie robie jutro/częśc/.Teraz relaksik po pracy i przed swietami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stratoliner
Tej, a gdzie masz starego?! Co ty jestes sluzaca, nie mozesz meza zagonic!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biker
U nas wszyscy pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż(dobrze,że się odchylił,bo bym pisała świeć Panie nad jego duszą:O stwierdził:a co to tam święta,ileż to noszenia i robienia!???Phi!!!Jak na każdą niedzielę. Ale przezornie wraca później z pracy coby nie daj Bóg się nie załapać na robotę.Dobrze,że Święta na wyjeździe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też padam :( Nigdy chyba tyle nie harowałam... Mój małż wraca tak późno z pracy, że na żadną pomoc z jego strony liczyć nie mogę, a dziecko za małe :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uciełam palec jak kroiłam
kapuste na pierogi i już mam po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlota Helena
a w ogole po co tak sie zadreczac,wszystkie te zakupy,sprzatanie skoro 2 dno swiat ja tam nic nie robie swieta jak swieta nic szczegolnego dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi się świąt odechciało. Ja, mama i siostra uwijamy sie jak małe samochodziki zeby zorganizowac święta dla babci aby mogła swojego syna ugościć i jego rodzinę a ona nawet palcem nie ruszy żeby pomóc. Tylko dyktuje co jej się nie podoba :-0 straszne. Ona stoi pol dnia przed lustrem i wałki kręci na włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wsi
hura juz mam wolne wyrobiłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biker girl
Ja to wszystko biore powoli, z e spokojem. Dzisiaj dopiero bede piec makowiec, salatke zrobie. Jutro rano dokoncze co nie zrobione dzisiaj i wszyscy beda zadowoleni. A jak chca miec extra to niech pomoga. Jak za duzo sie przejmujesz to i tak tego nie docenia. Tak ze sie baby zastanowcie co i jak to robicie. Oni (chlopy, tesciowie, dzieciaki) tego nie widza, a jak nie widza to nie docenia. Pomyslcie sobie kobiety!! Zycie jest tylko jedne a ucieka tak ze sie nie obrocisz a juz jestes stara baba ze zaden sie nie obejzy. Ja pmietam moja matke, szejscu nas bylo w domu i nikt jej nie pomogl. One byla taka dsobra ze chciala wszystko zrobic sama, a jak juz nie mogla to bylo zapozno bo wszyscy byli nauczeni ze zrobi. KOBIETY, dbajcie o siebie, zycie jest tylko jedno. U mnie w domu teraz wszyscy pomagaja, a jak nie to robota nie jest zrobiona i moga to tylko sobie zawdzieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×