Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjjjjjfear

kamien w sedesie

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjfear

czym moge zacieki i kamien wyczyscic w sedesie? domestoso niepomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się dziś udzielam,ale w tej kwestii nie pomogę.Sama jestem ciekawa...moim zdaniem trzeba wymienić sedes razem z łazienką.Może nawet z domem???Wszak jutro kumulacja w LOTTO;-)Tyle,że mężo ma inne zdanie.Może wymienić też męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilit rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tu ekologiczne rozwiązanie - stare jak świat. Wyciągasz do sucha całą wodę ze źródełka. Zalewasz 2-3 butelkami wrzącego octu. Zostawiasz na noc. Zacieki na ściankach bocznych niestety szczotą poszorować trzeba, bo ocet spłynie za szybko - więc raz po raz... Działa! Onegdaj pokonałam tak skałę zastaną po poprzednich właścicielach naszego domiszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
fosol to jest preparat do odrdzewiania polewasz i po jakimś czasie ew. myjesz szczotką 100% skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na kamień ...
najlepszy jest "Cillit kamień i rdza" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kiedy miałam ten problem
czyli skamieniały kibel po porzednich właścicielach to - TYLKO SIĘ NIE ŚMIEJCIE - najpierw skułam kamień nożem (oczywiście nóż wywaliłam po tym "zabiegu" :):):) ), a potem już bez wiekszego problemu doczyściłam Domestosem. Kibelek jak nowy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostylion
A mój kibel jest niby czysty bo tam gdzie stoi woda jest na całej powierzchni ścianek taki osad, przypominający tkolorem tą wstrętną bakterię z reklamy domentosa. Brązowo-brunatny. Fuuuj!!!! Sądzę że jakieś 6 butelek octu to załatwi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twillight
Męczyłam się z tym kamieniem i osadem kilka tygodni. Co dwa dni wrzucałam specjalną tabletkę, która niby to miała super działać. Ale oczywiście nie działała... Nasz zaufany i niezawodny Domestos też nic nie pomagał. Ale weszło teraz na rynek takie cudo. Kupiłam zdesperowana, ale nie wierzyłam, że to coś da. Polałam, i takie niezbyt gęste... Pomyslałam, że wywaliłam pieniądze. Ale po 10 minutach wróciłam, poruszałam szczotką i nie uwierzycie.... Kamienia ani śladu. Środek nazywa się Harpic Max i nie jest nawet taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abo moja droga Harpic to rzecz, która w UK robi furorę(kupiłaś go w Polsce? w jakim sklepie?). jest naprawdę rewelacyjny. polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twillight
Kupiłam normalnie w Carrefour. Aż mnie zaskoczył ten środek. A najbardziej jego cena. Jest porównywalna z tymi tanimi środkami! Tak mnie zmobilizował ten sedesowy sukces, że się wzięłam za sprzątanie całego mieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
dziewczyny nie ma nic lepszego na zacieki i kamień jak płyn GOLIAT-producent Oktima Bydgoszcz tel.do producenta spisalam z opakowania o-52 349 02 22 .) 0.5 litra kosztuje ok 7zl.Jest wydajny i rewelacyjny.Ja przelewam go sobie do butelki ze spryskiwaczem i lece kabinę ,płytki .do sedesu nie ma nic lepszego.Kupuję go w zwykłej drogerii lub hurtowni chemicznej.Polecam.Ma on jeszcze szersze zastosowanie i o tym jest w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wsypałam
całą (małą) butelkę kreta w granulkach, po jakimś czasie spłukałam i.....kamienia już nie było! A chciałam tylko przepchać, bo był zatkany (kibelek) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
że odkopujecie temat sprzed 2 lat a inni co rusz zakładają nowe wątki powielając tematy nawet sprzed kilku dni, tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te same produkty wlewacie kiedy macie zwykle szambo? a nie kanalizacje miejska z woda splywajaca do \"morza - gruntu - wody w rzece\" - chyba ocet bedzie lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z szamba to niby gdzie
Czy z własnego szamba czy z miejskich ścieków to i tak wszystko trafia do gruntu i do.. ponownego oczyszczenia i picia. Jak ty sobie to wyobrażasz Bidorta, że ścieki ot tak są wypuszczane do rzeki? Źarty sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWILLIGHT dzieki strasznie, bo powiem ci, że na punkcie kamienia mam małego świra, a harpic znam z uk. do tej pory kupowałam domestos(czarny z zielonym korkiem)i sie sprawdzał....bo harpica było brak...dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie z firmy instalacji szamba poinformowano ze nie moge wpuszczac tam zadnych takichproduktow o ktorych mowa powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilit bang
taki w proszku. Wiem, bo wynjelam mieszkanie z takim strasznym kibelkiem. Teraz jest sliczny i lśniący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiblowy
tym cililitem to sobie dupe mozesz wysmarowac bo to gowno daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lidlu sprzedaja tablekti
które sie wrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcecie ekologiczniej
to tylko ocet. I nie trzeba wlewać 6 butelek, tylko pół jednej, jak mocno zakamienione. Albo coca cola, jak radzi perfekcyjna pani domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozyc rekawiczki i szorowac pumeksem takim naturalnym, ale takim naprawde prawdziwym. A jak jest naprawde tak natarczywy to najpierw potraktowac octem, ja najpierw proche podgrzalam. Sposob z belgijskiej wersji perfekcyjna pani domu i sprawdzony przeze mnie. Daje sobie reke uciac za ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASTOSOWANIE ATLAS SZOP przeznaczony jest do usuwania nawet najstarszych pozostałości, zabrudzeń i nalotów po różnego rodzaju cementowych i wapiennych zaprawach budowlanych. Nadaje się także do zmywania brudu, osadu i plam powstałych z minerałów zawartych w wodzie, z rdzy itp. Służy do czyszczenia płytek ceramicznych (glazura, terakota, gres, klinkier) i kamiennych, sanitariatów, a także powierzchni chromowanych, lakierowanych, ze stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. ATLAS SZOP można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynku. Polecam, wystarczy nanieść na powierzchnię na kilka minut i przetrzeć, u mnie wszystko lśni, nawet na działce, gdzie woda beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrać mopem wodę, i na noc zalać dokładnie wszystko płynem W5 z Lidla, takim żółtym do czyszczenia toalet. Zamknąć klapę i drzwi do łazienki, bo śmierdzi. Na drugi dzień normalnie umyć. Cały kamień i osad znika bezpowrotnie. Wiem, bo sprawdziłam na starym kibelku, wygląda teraz jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam cieły ocet
tanio i skutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa sprawa ten klinkier
No ładna sprawa z tym kamieniem i klinkierem. Ja ze swojej strony polecam jednak zdecydowanie oferte ciegieł klinkierowych, zresztą sporo ciekawych pomysłów na klinkier jest także tutaj http://klinkier.5khost.com/ w razie czego moge pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×