Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swwwwiiieta

POCHWALCIE SIE JAKIE PREZENTY KUPISLISCIE SWOIM NAJBLIZSZYM

Polecane posty

Gość swwwwiiieta

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś18
Mamie kupiłam zestaw kosmetyków Nivea Visage q10, bardzo się cieszyła, tatusiowi fajniuchny sweterk bratu golarke elektryczną a ja dostałam pięęęęęęęęęęekną bransoletkę :) Happy New Year

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie oczekiwalam zadnych
prezentow a tu taka niespodzianka! z pracy dostalam od 3 dziewczyn kosmetyki, od siostry naszyjnik, od kolegi (bylam na wigilii u niego) maskotke z serii dysney - klapouchy (milutki pluszaczek) a od kolezanki ksiazke Altas Archeologii. Czekam jeszcze na prezenciki od mamy (to tez bedzie ksiazka...) milo jest dostawac prezenty, zwlaszcza gdy nie spodziewasz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostrze - śliczny cieplutki szalik i wodę toaletową E. Arden Iced Green Tea, tacie gardenię (kiedyś miał i strasznie mu się ten kwiatek podobał, kiedy uschła była tragedia w domu :D ) w ładnej osłonce i do tego 4 śliczne małe szklane miseczki (lubi takie szklane drobiazgi), a mamie komplet kubeczków z podstawkami z IKEI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaninka
Bratu- 5 super kosmetykow pielegnacyjnych z L'Oreala dla mezczyzn (przywiezione z Anglii), Mamie- tez L'Oreal (jakies mleczka, chusteczki do demakijazu i zestaw do mikrodembrazji), a Tacie- kupe kosmetykow z Adidasa + typowo angielski, superowy deodorant i maszynke do golenia! A ja dostalam 2 perfumy, portfel skorzany i nowy telefon! Bardzo drogi Jezusek byl w tym roku, ale ja sie najbardziej ciesze, ze moglam w koncu bliskim kupic super prezenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×