Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Des* to zabrzmiało jak kontrakt:O Zero romantyzmu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł...hmmmm czy \"tam\" nie powinno być \"chodź\", \"podążaj\", \"krocz\", tuptaj\", \"czołgaj się\", ciąg się za mną..kulej za mną\", \"goń mnie\" lub jakies inne zamiast \"idź\"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z diabłem to tylko cyrografy:P nd jestem rak moje drugie imię to romantyzm....tylko ,że rodzice chcieli inaczej...ale chcoiarz na ta samą literkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł całowanie odpada...nie mam tylu misek w pracy:classic_cool: ja myślałam żeby kazać im mówić wierszyki lub piosenke zaśpiewać:classic_cool: a nagrodą będzie paczkę herbatników \"lajkonik\":classic_cool: myślałam jeszcze o lasce z połykiem ale tego pomysłu moja czif mogłaby nie przetrawić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodź -kojarzy mi sie z piosenką z magdy m..więc chodź pomaluj mój świat....bleeeee krocz..wiadomo ogniu krocza za mną,,,i w ogóle krocze.... tuptaj.....nie lubię odgłosów za plecami... czołgaj się....doceniam kobiety w wojsku ale nie gustuję ciąg się.....przy całej mej empatii jakoś nie widze się z osoba niepełnosprawną:D goń mnie-kojarzy się z góń się...cześto słyszane w życiu....mam traumę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie lekko ten szampan zamroczył:O No i ta propozycja tez :P :D Dumam i się zastanawiam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlem pomachac na dobranoc tylko i zwinac te resztki w butelce:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jak kobieta się zastanawia to przesrane mam...krówka moja pierwsza żono.....przynajmniej na to się zanosi....witam Cię z wysokości mojego fotela🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* no przecież to Ty kazałes mi przemyśleć :D:D:D:P krowa > :P nie mam kieszeni:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa szampana butelkę Ci daję w końcu jesteś ojcem załozycielem:P:D:D:D {czesc] ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* :P:P:P To ja chyba już przemyślałam :P Odgrzewanych dań nie jadam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa :D o tych na dumę :P Des* świeżynka to się dostanie krowie :P:D Potem będziesz już lekko nieświeży:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×