Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

ktoś tu się komplementów domaga w zaowalowany sposób :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaa :D tylko o : \" \" ktoś zapomniał :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc mężczyzno buszujący w zbożu 🌼 Mamcia też już śpi, Misiaczek śpi, a ja przeglądam moje albumiki z ubrankami dla mojej dzidzi. :-) Już nie mogę sie doczekać kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Może wtedy Misiaczek sie opamięta i przestanie pić tyle :-( Nie pozwole mu sie zbliżyć do dzidzi nawet po jednym piwie. :-) Przykro mi ,ale będzie musiał wtedy spać w swoim elektrowozie :-) Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia 🌼 próbowałaś wklejać do albumiku wysuszone plasterki pomara,ńczy i cytryn nadziane goździkami;) fantastycznie wygladają. Strasznie ubolewam że mnie tu nie było jak się pokazałaś:( dawno cię nie było więc hcyba sie steskniłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to powiem jedne: najgooorsza kara to pęcherz cisnący:O taksówka, ok 20 minut jazdy, leje jak z cebra więc nie da się docisnąc gazu, światła jak na złość wszystkie czerwone a taksówkarz jak na złość z tych co przestrzega [przepisów...i ten dymat w drodze: szukać kawałek krzaczka pod domem czy jednak skatować się na amen drogą 10 pięter w góre:classic_cool: krzaczków nie ma żadnych - więc dylematy były bez sensu:P ale cierpienie najczęsciej niesie nagrode :classic_cool: dobranoc;)🖐️ i dzień dobry🖐️ i dobry wieczór:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź przez krzaczki siostro
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja drogą to ni ma to jak poranna zapaśc i poranne pronblemy egzystencjonallne:classic_cool: oczywiście ni e chodi o te związane z pęcherzem bo ich już nie posiadam:P filozofia o 4 nad ranem boli duszę i ciało😭 :O🖐️ :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moron.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź przez krzaczki siostro
znowu chlałaś na umór? :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź przez krzaczki siostro
może i poprawnie, ale człowieków to już nie rozpoznajesz :-0 :-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O z chlanniem to ino nd mnie się kojarzyła:Oona mnie tylko wiecznie molestowała o % a człowików to kojarze ale nie będę chlapac ozorem na wszelki:P a ty czemu nie w objęciach kołderk?i:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź przez krzaczki siostro
bo cholera w robocie jestem 😭 :-P ale już znikam, bo jeszcze mam troche do zrobienia :-0 tak tylko na chwile wpadłem sie przywitać z tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe a już myślałam że dziś grafik ci sie przepił i zamiast od 3 do 5 to od 24 do 4:P jak myślisz czy powinnam strzelić focha za: \"masz cycki jak żydówka\" :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź przez krzaczki siostro
nie wiem, bo nigdy nie widziałem jude tzytzków :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź przez krzaczki siostro
może i nie masz........nie wiem...............nie chciałaś pokazać 😭 :-P dobra, lece Liściasta ;-) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazywałam jak byłam mała teraz zarosło i nie widać:P poza tym zawsze mówie że to wata jeno :P lepiej się mile zaszokować JAKBY CO niz niemile zdziwć:classic_cool: PA pawionciu 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jaki??? Polska - estonia ;) Kibic z Ciebie kiepski :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×