Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość .obozowa wredna krowa.dobryn w
dobryn wieczór🖐️)\ serdecznie witam tych co nie mogom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ krowka>>>ostatnio jakis tepawy z braku snu jestem naprawde. nd>>>>z tym wycofaniem to oczywiscie zart byla ale sadze ze wiesz.tak w ogole to jak wklejam :P taka emotke to zawsze zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zadnej poprawy u Ciebie :( pewnei kiepską pielęgniareczkę masz albo jej brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:P może i tak być:o a może rzucę ją w walentynki albo ona mnie:D bo ja już teraz pracuję nad tym żeby się jej pozbyć...ale się uparła i zaparła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi tu liczy ;) To dobrze bo ja już zapomniałam o moim celu :O Buszujący to ja ten 3000 poświętuję z Tobą, żebyś samotny sie nie czuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze ta jakosć jakaś taka nie zachwycająca :O Ale za to męcząca wszystkich w koło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujacy Ty normalnie zaraziłes nie mnie ale mojego neta :O Od wczoraj po prostu od czasu do czasu przestaje sobie działać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak skromna to ja zawsze jestem a jak czasmi o niej zapominam to inni mi o niej przypominają :P I jeszcze uczą jak być bardziej skromynm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujacy no własnie wczoraj zdaje się skusiłam się na 👄 dla ciebie :P Te twoje zarazki są megaszybkie :O :P A ile sobie liczysz za takie kursy?? Bo wiesz pierwsze to powinne być gratis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uwaga, uwaga oto mój 3000 wpis :classic_cool: Powinnam płakać czy cieszyć się?? czy to już nałóg czy moze jeszcze nie?? Ileż pytań mi się kłebi teraz w mej mądrej główce :P I znów ma skromność ze mnie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęłam bo oglądałam stribgi dla mężczyzn :P :P :P I chyba takie nie są Ci teraz wsakazane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×