Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Z jednej strony tak ale z drugiej po czasie wychodzi dużo przypadków udawanych szczęśliwych związków a potem piorą brudy publicznie i mówią jak im było źle. Oni tak na prawdę nie wiedzą jak wyglądają inne związki bo całe dorosłe życie spędzili ze sobą nawzajem a i znajomych żadnych nie mają, żeby widzieć jak to wygląda u innych.

Alan nawet jakby się rozstał to raczej nie jest taki, że prałby brudy publicznie prędzej ona robiłaby z siebie wielką ofiarę. Niby są razem długo ale już nie takie związki się rozpadały. Jakoś ślubu dalej nie wzięli a dla Donicy to niby ważne i już 3 lata temu o tym mówiła, teraz cisza. Może jest tak jak z tymi zaręczynami gdy mówiła, że się pokłócili, bo ona chciała a on nie miał takiego zapału. Nie zawsze ale często takie związki z nastoletnich lat finalnie się rozpadają, bo jest ogromna różnica między tym jaki byłeś i co ci się podobało gdy miałeś lat 16 a 30. U tej Ady z True Beauty też mają podobny staż i Ada tak się rozpływa nad swoim Patrykiem a okazało się, że jesienią siedział sobie na tinderze i na badoo. Nie mówie, że Alan tak robi ale po prostu czasem nam się wydaje, że ktoś jest idealną parą, bo jest długo ze sobą i skoro się nie rozstali to są szczęśliwi, a niektórzy są po prostu z przyzwyczajenia.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest załamana zamknięciem firmy i nie jest wstanie nagrywać vlogow ale…daje znać na insta jakie nowości szykuje w jej marce. Skoro to serio tymczasowo zamknięcie na chwilę to w czym problem, aby nie nagrywać filmów? 
 

Chyba że przez miesiąc teraz nic nie zarobi i będzie musiała przełożyć wakajki o miesiąc później i stąd ten dramat
 

ciekawe, ciekawe 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, meegann napisał:

Jest załamana zamknięciem firmy i nie jest wstanie nagrywać vlogow ale…daje znać na insta jakie nowości szykuje w jej marce. Skoro to serio tymczasowo zamknięcie na chwilę to w czym problem, aby nie nagrywać filmów? 
 

Chyba że przez miesiąc teraz nic nie zarobi i będzie musiała przełożyć wakajki o miesiąc później i stąd ten dramat
 

ciekawe, ciekawe 

Jak na moje oko to ona juz nie lubi nagrywać, nie chce jej się tego robić i gdy nie musi nie robi. Jak jest współpraca, ok nagra jak nie ma to każdy powód dobry. Teraz niby dlatego, bo marka miesiąc nieczynna ale to tylko miesiąc już nie mówmy, że to aż tak przykre, że pracować nie może. Teraz leci kasa z ebooka to nagrywać się nie chce zwłaszcza jak reklam nie ma. Jak marka funkcjonuje to wtedy opuszcza, bo zajęta marką albo ma migrenę i tak w kółko. Kiedyś i studiowała dziennie i była trenerem personalnym i miała jak nagrywać więcej filmów.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ariana1422 napisał:

Jak na moje oko to ona juz nie lubi nagrywać, nie chce jej się tego robić i gdy nie musi nie robi. Jak jest współpraca, ok nagra jak nie ma to każdy powód dobry. Teraz niby dlatego, bo marka miesiąc nieczynna ale to tylko miesiąc już nie mówmy, że to aż tak przykre, że pracować nie może. Teraz leci kasa z ebooka to nagrywać się nie chce zwłaszcza jak reklam nie ma. Jak marka funkcjonuje to wtedy opuszcza, bo zajęta marką albo ma migrenę i tak w kółko. Kiedyś i studiowała dziennie i była trenerem personalnym i miała jak nagrywać więcej filmów.

Czyli standardowo, jak chce coś sprzedać, zbliża się drop jej produktów to nagrywa, jest miła, robi lajwy. 
Jak nie ma nic aktualnie do sprzedania to ma wszystko gdzieś. 
 

tak wygląda ta jej pasja do nagrywania 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ariana1422 napisał:

Alan nawet jakby się rozstał to raczej nie jest taki, że prałby brudy publicznie prędzej ona robiłaby z siebie wielką ofiarę. Niby są razem długo ale już nie takie związki się rozpadały. Jakoś ślubu dalej nie wzięli a dla Donicy to niby ważne i już 3 lata temu o tym mówiła, teraz cisza. Może jest tak jak z tymi zaręczynami gdy mówiła, że się pokłócili, bo ona chciała a on nie miał takiego zapału. Nie zawsze ale często takie związki z nastoletnich lat finalnie się rozpadają, bo jest ogromna różnica między tym jaki byłeś i co ci się podobało gdy miałeś lat 16 a 30. U tej Ady z True Beauty też mają podobny staż i Ada tak się rozpływa nad swoim Patrykiem a okazało się, że jesienią siedział sobie na tinderze i na badoo. Nie mówie, że Alan tak robi ale po prostu czasem nam się wydaje, że ktoś jest idealną parą, bo jest długo ze sobą i skoro się nie rozstali to są szczęśliwi, a niektórzy są po prostu z przyzwyczajenia.

No ona to na sto procent by robiła z siebie wielką ofiarę bo robi ją z siebie w każdej możliwej ( nawet blachej) sytuacji gdzie tylko coś nie idzie po jej myśli nawet jak definitywnie 100% winy leży po jej stronie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, meegann napisał:

Jest załamana zamknięciem firmy i nie jest wstanie nagrywać vlogow ale…daje znać na insta jakie nowości szykuje w jej marce. Skoro to serio tymczasowo zamknięcie na chwilę to w czym problem, aby nie nagrywać filmów? 
 

Chyba że przez miesiąc teraz nic nie zarobi i będzie musiała przełożyć wakajki o miesiąc później i stąd ten dramat
 

ciekawe, ciekawe 

To kolejna wymówka byleby nic nie robić poza reklamami. Jakby była serio taka załamana to by nie publikowała kompletnie nic a tymczasem blok reklamowy cały czas trwa na obu Instagramach.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w nic co mówi u niej wymówka goni wymówkę a reklamy cały czas są. To się nazywa lenistwo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ich związku to nie życzę im źle ale myślę, że jakby A. wiedział jak zachowują się inne dziewczyny w związkach to niekoniecznie chciałby trwać w obecnym.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, meegann napisał:

Czyli standardowo, jak chce coś sprzedać, zbliża się drop jej produktów to nagrywa, jest miła, robi lajwy. 
Jak nie ma nic aktualnie do sprzedania to ma wszystko gdzieś. 
 

tak wygląda ta jej pasja do nagrywania 

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, ariana1422 napisał:

Jak na moje oko to ona juz nie lubi nagrywać, nie chce jej się tego robić i gdy nie musi nie robi. Jak jest współpraca, ok nagra jak nie ma to każdy powód dobry. Teraz niby dlatego, bo marka miesiąc nieczynna ale to tylko miesiąc już nie mówmy, że to aż tak przykre, że pracować nie może. Teraz leci kasa z ebooka to nagrywać się nie chce zwłaszcza jak reklam nie ma. Jak marka funkcjonuje to wtedy opuszcza, bo zajęta marką albo ma migrenę i tak w kółko. Kiedyś i studiowała dziennie i była trenerem personalnym i miała jak nagrywać więcej filmów.

To na pewno. Nie nagrywa bo bo ma z wyświetleń o wiele mniejsze pieniądze niż z ciągłych, niekończących się reklam a że widzki też nie chcą oglądać tylko reklam ani ciągle tego samego lub clickbaitów typu film z rzekomą analizą kolorystyczna, który tak na prawdę jest reklamą jej ciuchów i do którego ani trochę się nie przygotowała albo film z niby testem przepisów gdzie zmnienia składniki pod siebie i narzeka, że jej nie smakuje to ma ciągłe spadki wyświetleń i liczby obserwatorów. Ona zwyczajnie już nie jest kanałem, który warto oglądać bo nie wnosi nic poza reklamami i wiecznymi wakacjami, nawet rozrywki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, apsik napisał:

A co do ich związku to nie życzę im źle ale myślę, że jakby A. wiedział jak zachowują się inne dziewczyny w związkach to niekoniecznie chciałby trwać w obecnym.

Też tak myślę. Facet nie ma porównania, bo przed nią nie miał żadnej dziewczyny, a jest w tym związku z 14 lat? może on myśli, że tak ma wyglądać związek, że facet jest sługą i robi prawie wszystko za dziewczynę, łazi za nią jak piesek i jak ona zrobi coś źle, to jest to jego wina. A jak razem zrobili coś dobrze to to jej zasługa XD już wiele razy tak było. A i na jakimś nie pamiętam czy chat makeupie czy live Donica mówiła, że no teraz to już nie ma problemu w sumie z tym, ze on czasem z kolegami na piwo wyjdzie. Czyli co wcześniej miała o to problem? ta kobieta siedzi z nim 24/7, traktuje go jak sługę i serio miała problem z tym, żeby spotkał się z kimś czasem? jak na taki świetny związek i w ogóle to jest to strasznie toksyczne. Tak samo jak to, że raz gdy studiowali jakaś dziewczyna z jego grupy napisała do niego, żeby zapytać o coś związanego ze studiami i już Donica mówiła, że była zazdrosna i czemu z nią piszesz. Facet z nią mieszkał, robi dla niej wszystko a ta najchętniej chciałaby, żeby i on miał zero znajomych.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale on ciągle nie jest ubezwłasnowolniony i jeśli kiedyś dojrzeje do tego, że ten związek nie jest dla niego odpowiedni, to być może go zakończy lub pójdzie na terapię lub zostanie z nią nieszczęśliwy do końca życia jak wielu wujków w różnych rodzinach 😅. Nie ma recepty na idealny związek i serio mam koleżanki, które przeczytały mnóstwo poradników, rozpoczynają któreś już terapie i taaak świetnie wyłapują,, red flagi ", a jakoś nadal nie udało im się stworzyć szczęśliwego związku. No nie ma tu reguły myślę, a też nie widzę tam jednoznacznej patologii, którą da się dostrzec obiektywnie i trzeba reagować jak np. przemoc itd. Za to z tym tekstem o tym, że jakby zobaczył jak się dziewczyny zachowują w innych związkach.... Wiecie co to brzmi jak standardowy tekst kochanek,, ona go nie rozumie " a w ogóle to u kochanki będzie miał lepiej. Serio takie koleżanki miałam 2 z czego jedna mocno zaburzona i łapała się tylko żonatych i dosłownie zawsze był ten tekst. Ja osobiście nie podzielam entuzjazmu dla związków od czasów nastoletnich, myślę że warto poznać siebie i żyć na luzie aleee nie wykluczam że poznawanie siebie może też wystąpić będąc w jakiejś relacji, to moje osobiste preferencje po prostu. Ja ze swoją pierwsza miłością nie jestem i bardzo kurde dobrze 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Też tak myślę. Facet nie ma porównania, bo przed nią nie miał żadnej dziewczyny, a jest w tym związku z 14 lat? może on myśli, że tak ma wyglądać związek, że facet jest sługą i robi prawie wszystko za dziewczynę, łazi za nią jak piesek i jak ona zrobi coś źle, to jest to jego wina. A jak razem zrobili coś dobrze to to jej zasługa XD już wiele razy tak było. A i na jakimś nie pamiętam czy chat makeupie czy live Donica mówiła, że no teraz to już nie ma problemu w sumie z tym, ze on czasem z kolegami na piwo wyjdzie. Czyli co wcześniej miała o to problem? ta kobieta siedzi z nim 24/7, traktuje go jak sługę i serio miała problem z tym, żeby spotkał się z kimś czasem? jak na taki świetny związek i w ogóle to jest to strasznie toksyczne. Tak samo jak to, że raz gdy studiowali jakaś dziewczyna z jego grupy napisała do niego, żeby zapytać o coś związanego ze studiami i już Donica mówiła, że była zazdrosna i czemu z nią piszesz. Facet z nią mieszkał, robi dla niej wszystko a ta najchętniej chciałaby, żeby i on miał zero znajomych.

To jest nienormalne wręcz. Ona jest toksyczna, zresztą nie tylko pod względem związku ale ogólnie w interakcjach międzyludzkich.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, apsik napisał:

A co do ich związku to nie życzę im źle ale myślę, że jakby A. wiedział jak zachowują się inne dziewczyny w związkach to niekoniecznie chciałby trwać w obecnym.

No trafił jej się ten Alan jak ślepej kurze ziarno. W razie rozstania on sobie bez problemu kogoś znajdzie a ona już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

No trafił jej się ten Alan jak ślepej kurze ziarno. W razie rozstania on sobie bez problemu kogoś znajdzie a ona już niekoniecznie.

Hehe niewiadomo, chyba oboje mieliby problem i może też to ich łączy. On raczej nie jest towarzyski plus dyskusyjny typ urody moim zdaniem- no na pewno nie jest jakimś Alvaro co machnie ręką i wianuszek dziewczyn. Ona mocno antyspołeczna z mega wymaganiami, ciężko 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze na YouTube na fit koncie pod ostatnim filmem to złoto 🤣 laska, która wydała własnego ebooka kulinarnego, nie wie dlaczego dodaje się cukier do sosów pomidorów xd

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2024 o 20:20, Oh Celinee napisał:

Tym, że zamyka firmę na około miesiąc.

Na miesiąc czy za miesiąc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Siura napisał:

Komentarze na YouTube na fit koncie pod ostatnim filmem to złoto 🤣 laska, która wydała własnego ebooka kulinarnego, nie wie dlaczego dodaje się cukier do sosów pomidorów xd

No ona nie ma pojęcia o gotowaniu więc z tym ebookiem to zabawne ale co z tym cukrem, ja nie dodaję a jak kupuję słoiki to też takie bez 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PituPitu1 napisał:

Na miesiąc czy za miesiąc? 

Na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Siura napisał:

Komentarze na YouTube na fit koncie pod ostatnim filmem to złoto 🤣 laska, która wydała własnego ebooka kulinarnego, nie wie dlaczego dodaje się cukier do sosów pomidorów xd

To prawda. Będzie migrena XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Na miesiąc

No niemożliwe, zusik 2k to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałyście na pudelku artykuł o tym jak,, Wojciech Gola mieszka ze swoją Sofi"? 😅 laska wygląda w tej stylówie jak Donica normalnie, czy tylko ja mam halucynacje 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona wygląda jak małoletnie ......e przerobione na 30 stkę, oczy ma już jakby pochodziła z Mongolii. Zarabiała przy tzw. kamerkach to tytanem intelektu nie jest, pasuje do sterydowego macho, z lewym papierem o potwierdzeniu orientacji hetero😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wicked napisał:

Widziałyście na pudelku artykuł o tym jak,, Wojciech Gola mieszka ze swoją Sofi"? 😅 laska wygląda w tej stylówie jak Donica normalnie, czy tylko ja mam halucynacje 😂😂😂

Donica dwa rozmiary od tej cichodajki większa, a ta to XXS 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, secretgarden napisał:

Donica dwa rozmiary od tej cichodajki większa, a ta to XXS 😉

Haha no tak rozmiarem się różnią ale jeszcze w jakichś spodniach szerokich przy tym lustrze ma zdjęcie i miałam takie,, wtf"?. To chyba potwierdzenie tego, że co moda to Donica to 100% kopiuje i później ciężko ją odróżnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One wszystkie fryzem się wzajemnie inspirują, tym razem na fali jest fryz ala "pies mnie w czaszkę lizał",  kopiują stylówki, a potem mamy "Marsjanie atakują" na ulicach 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Wicked napisał:

Haha no tak rozmiarem się różnią ale jeszcze w jakichś spodniach szerokich przy tym lustrze ma zdjęcie i miałam takie,, wtf"?. To chyba potwierdzenie tego, że co moda to Donica to 100% kopiuje i później ciężko ją odróżnić. 

Jak dla mnie podobne są w kwestii kaczego dzioba no ale Donka twierdzi że ma super zrobione usta 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Wicked napisał:

Haha no tak rozmiarem się różnią ale jeszcze w jakichś spodniach szerokich przy tym lustrze ma zdjęcie i miałam takie,, wtf"?. To chyba potwierdzenie tego, że co moda to Donica to 100% kopiuje i później ciężko ją odróżnić. 

 

42 minuty temu, secretgarden napisał:

One wszystkie fryzem się wzajemnie inspirują, tym razem na fali jest fryz ala "pies mnie w czaszkę lizał",  kopiują stylówki, a potem mamy "Marsjanie atakują" na ulicach 🤣

Donica to typowy klon Instagramowy więc nie dziwne, że 90% influ wygląda tak jak ona. Jak ktoś nie ma własnego stylu to kopiuje wszystkie trendy 1:1.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, meegann napisał:

Jak dla mnie podobne są w kwestii kaczego dzioba no ale Donka twierdzi że ma super zrobione usta 

No kaczy dziób to obie mają a jak Donica twierdzi, że to wygląda dobrze to czas iść do okulisty XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Wicked napisał:

Ciekawe czemu tym razem wątek usunięty, może za dużo pytań o firmę (ostatecznie ktoś coś wie na serio o co tam chodzi z tym zamknięciem?).

Donka beczy gdyż zaliczyła bolesne zderzenie z rzeczywistością i głowi się jak wybrnąć "z twarzą".
Kłamała kreując się na właścicielkę modowej marki - marka odzieżowa Outspire nie miała właściciela... aż do grudnia 2023r.
W sierpniu 2023r. rozpoczęto proces rejestracji znaku towarowego Outspire, który zakończył się 12 grudnia 2023r. (nazwę zastrzeżono nie tylko na terenie UE). I nie, nie stoi za tym Doncia 😉
Donciowe Outspire nie figurowało w żadnych rejestrach, w CEIDG, w KRS, nawet w urzędzie patentowym.
Wszystko można sprawdzić.
Uprzedzając pytania - nikt nie podebrał pomysłu ani nazwy. Termin nie jest oryginalny, był używany już przed otwarciem "marki" i raczej pewne, że to Donka się zainspirowała.
Stąd wyprzedaż towaru i zawieszenie działalności - muszą stworzyć nową nazwę, przeszyć metki na ciuszkach, gdyż naruszają znak towarowy (o czym prawdopodobnie zostali poinformowani nie tak dawno).
Może wątek nie zostanie usunięty 😉

  • Thanks 3
  • Haha 1
  • Confused 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×