Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

Wątek skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, apsik napisał:

Wątek skasowany.

Na to też czas się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka załamana, że aż ma czas i ochotę na czytanie Kafe i zgłaszanie wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba to co napisałam to prawda i musiała zgłosić.  Nawet nie zdążyłam zobaczyć czy ktoś skomentował.

Pisałam że ona chyba zajmuje się sprzedażą aniołów gipsowych- oczywiście nie robionych przez nią 😅. Jej rodzice maja tą firmę co sprzedaje święte figurki i ona chyba robi to samo tylko że z aniołami. Mówiła że będzie coś z Lolo ,,działać,, a potem w jej domu leżały paczki- zgapila pomysł na biznes od mamy. Wydaje mi się że ona jeździ na ten bazar kościelny i tam je sprzedaje dlatego tak często tam bywa i kupuje te rzeczy co pokazywała nieraz na filmikach. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hdgjkgf napisał:

Chyba to co napisałam to prawda i musiała zgłosić.  Nawet nie zdążyłam zobaczyć czy ktoś skomentował.

Pisałam że ona chyba zajmuje się sprzedażą aniołów gipsowych- oczywiście nie robionych przez nią 😅. Jej rodzice maja tą firmę co sprzedaje święte figurki i ona chyba robi to samo tylko że z aniołami. Mówiła że będzie coś z Lolo ,,działać,, a potem w jej domu leżały paczki- zgapila pomysł na biznes od mamy. Wydaje mi się że ona jeździ na ten bazar kościelny i tam je sprzedaje dlatego tak często tam bywa i kupuje te rzeczy co pokazywała nieraz na filmikach. 

Wat. To jest temat o donicy xd 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jagoda_Malina3 napisał:

A czym załamana?

Tym, że zamyka firmę na około miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Tym, że zamyka firmę na około miesiąc.

Ciekawe czy powie co się stało i jaka była przyczyna. Film pewnie by się klikał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Becca napisał:

Ciekawe czy powie co się stało i jaka była przyczyna. Film pewnie by się klikał

Pewnie będzie coś tam mówić ale wymijająco znając ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na nią. Właśnie dziś nawstawiała multum reklam ebooka na story ale nie ma humoru na nagrywanie filmów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że zmniejszy liczbę filmów na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JołZiom napisał:

Szkoda czasu na nią. Właśnie dziś nawstawiała multum reklam ebooka na story ale nie ma humoru na nagrywanie filmów.

Na pewno tak będzie. Obecnie jest jedną z influ, u których liczba reklam w stosunku do liczby innych treści jest wręcz miażdżąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JołZiom napisał:

Szkoda czasu na nią. Właśnie dziś nawstawiała multum reklam ebooka na story ale nie ma humoru na nagrywanie filmów.

Czyli dzień jak co dzień. Reklama za reklamą i ciągłe wymówki, żeby nie publikować nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę ona już nawet vlogow nie będzie nagrywała przez kilka tygodni a inne filmy tak? I co znaczy inne jak ona nagrywa tylko denka i reklamy albo chodzenie po drogerii? Czy ktokolwiek jeszcze jej wierzy i chce z nią pozostać? Ja wymiekam, nie wiem dlaczego w takim razie nie zamknie kanału i nie pójdzie na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wubuuu27 napisał:

Na prawdę ona już nawet vlogow nie będzie nagrywała przez kilka tygodni a inne filmy tak? I co znaczy inne jak ona nagrywa tylko denka i reklamy albo chodzenie po drogerii? Czy ktokolwiek jeszcze jej wierzy i chce z nią pozostać? Ja wymiekam, nie wiem dlaczego w takim razie nie zamknie kanału i nie pójdzie na etat.

Nie pójdzie na etat bo po pierwsze jej się nie chce i żaden szef nie będzie tolerował wolnego co tydzień bo migrena albo inna wymówka a po drugie bo się boi sama wyjść z domu. Teraz prowadzi bardzo wygodne życie ale co raz więcej osób od niej ucieka więc poziom życia może się zmniejszać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Takie jak ona powinno się wysyłać na staż na oddział onkologiczny to by dopiero zobaczyła co to prawdziwe problemy.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, JołZiom napisał:

Szkoda czasu na nią. Właśnie dziś nawstawiała multum reklam ebooka na story ale nie ma humoru na nagrywanie filmów.

Bo ona już tylko na reklamy i sprzedaż jest nastawiona i na nic więcej. Żadna pasja do nagrywania w jej przypadku nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
49 minut temu, apsik napisał:

Bo ona już tylko na reklamy i sprzedaż jest nastawiona i na nic więcej. Żadna pasja do nagrywania w jej przypadku nie istnieje.

To prawda. Kiedyś była trenerem personalnym i studiowała a jeszcze znajdywała czas na nagrywanie i nagrywała też dodatkowe filmy, żeby ich było jak najwięcej a teraz ani się nie uczy, nie pracuje jako trener a każda lukę w czasie zapełnia reklamami. Filmy czy posty nie sponsorowane to ostatnia rzecz, która by w tym momencie zrobiła.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozleniwiła się nasza fit trenerka, migreny od nicnierobienia nie miną. Ciekawe, czy kurczowe trzymanie się Nalanka nie spowoduje jego przyszłej ucieczki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, secretgarden napisał:

Rozleniwiła się nasza fit trenerka, migreny od nicnierobienia nie miną. Ciekawe, czy kurczowe trzymanie się Nalanka nie spowoduje jego przyszłej ucieczki.

To prawda. A Alan jest tak przez nią osaczany, że na prawdę nikt inny by chyba tego nie wytrzymał a druga sprawa, że ona jest tak od niego uzależniona, że jakby została sama to sobie nie poradzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta bluszcz z nieleczoną nerwicą lękową, która tylko potęguje przyszłe problemy. Oj Donka, quo vadis dziewczyno?

Cytat

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film z testem przepisów i białko Olimpu odwrócone tyłem bo przestali płacić a w kolejnym przepisie już innej marki i tego nie odwraca. Widocznie to Olimp jej "podziękował" za dalszą współpracę.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i musiała wlecieć reklama ebooka, zmienianie składników przepisów z internetu pod siebie i narzekanie, że nie dobre.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na głównym Instagramie też reklama tym razem GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu tym razem wątek usunięty, może za dużo pytań o firmę (ostatecznie ktoś coś wie na serio o co tam chodzi z tym zamknięciem?). Za to co do Alana - temat już był wałkowany, jakby mu było źle to by na jakimś filmie mrugnął 2 razy 😂😂😂. Facet najwyraźniej jest z nią szczęśliwy, a ona z nim. Wiele osób chciałoby mieć taką relację i to przez tyle lat w czasach przelotnych związków, rozwodów i samotnych matek. Pewnie jakiś psycholog znalazł by tam trochę dysfunkcji, no ale obawiam się że każdy związek jakieś ma. Ważne że są szczęśliwi i nikomu się krzywda nie dzieje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam film z jedzeniem i co chwilę się załamuję. Poziom gotowania równy temu co przedstawia szusz po wydaniu swojego ebooka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Becca napisał:

Oglądam film z jedzeniem i co chwilę się załamuję. Poziom gotowania równy temu co przedstawia szusz po wydaniu swojego ebooka.

I to ciągłe narzekanie. Wszystkie inne przepisy złe, tylko jej ebook dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, Wicked napisał:

Ciekawe czemu tym razem wątek usunięty, może za dużo pytań o firmę (ostatecznie ktoś coś wie na serio o co tam chodzi z tym zamknięciem?). Za to co do Alana - temat już był wałkowany, jakby mu było źle to by na jakimś filmie mrugnął 2 razy 😂😂😂. Facet najwyraźniej jest z nią szczęśliwy, a ona z nim. Wiele osób chciałoby mieć taką relację i to przez tyle lat w czasach przelotnych związków, rozwodów i samotnych matek. Pewnie jakiś psycholog znalazł by tam trochę dysfunkcji, no ale obawiam się że każdy związek jakieś ma. Ważne że są szczęśliwi i nikomu się krzywda nie dzieje. 

Z jednej strony tak ale z drugiej po czasie wychodzi dużo przypadków udawanych szczęśliwych związków a potem piorą brudy publicznie i mówią jak im było źle. Oni tak na prawdę nie wiedzą jak wyglądają inne związki bo całe dorosłe życie spędzili ze sobą nawzajem a i znajomych żadnych nie mają, żeby widzieć jak to wygląda u innych.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda też jest taka, że nikt poza Alanem by tego nie wytrzymał bo ileż można nianczyc dorosła osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że pojawi się dla nich większego kalibru problem i to będzie papierek lakmusowy ich związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×