Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

ja wielu rzeczy nie wiem, a nie wiedziałem w danym momencie czy się pojawiasz:classic_cool: o nie, źle zacząłme to teraz trzeba Ciebie prosić??? i kto tu jest wybredny😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* :D prośby zawsze na mnie działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż :P trzeba się cenić ,a list mile widziany będzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* dzięki dzięki ,a co z nią ? Nie pojawi się dzisiaj ? chyba nie choruje:O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabota dziś...na kacu:P list motywacyjny to drańswo wymagające wyższej szkoły wtajemniczenia w grafomaństwie...na szczęście jestem w tym mistrzem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolisz ,ze sama ocenię :P ile w tym misrzostwa ,a ile grafomaństwa będzie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzostwa * Cholera łeb mi napierdziela :O Krowa > współczuje :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd błagam😭 nie poprawiaj takich rzeczy, bo aż mi się głupio robi gdy patrzę na to co sm napisałem i to wcale nie działa mobilizująco, bo mi się wydaje ,że poprawnie pisze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
list zamierzasz pisać i nie znasz adresata :P ? Oj, to dobrze,ze jeszcze nie zacząłeś :D ,bo Twój wysilek poszedlby na marne :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* ;) najpierw prośba :P teraz błaganie :D podoba mi się to ,nie powiem :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakaś pani z poczty się ucieszy bo to wścibskie stworzenia:D no ale przynajmniej bym napisał:classic_cool: takie rzeczy nie ida na marne, następny po prostu będzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj nie mógłbyś go zamieścić :P ? może niejedna osoba ,nie tak biegła w pisaniu jak Ty mistrzu ;) skorzystałaby ...co Ty na to:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatwardziałego egoitę bedziesz namawiac do takich rzeczy:P w dodatku bierzesz mnie pod włos:D nie ma tak dobrze....z reszta moje umiejętności raczej nie są zbyt przydatne w życiu ani ekonomiczne w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już Ci chciałam życzyć szybkiego powrotu do zdrowia :D :P skoro tak sprawa wydłada to zyczę Ci tylko ,żebyś się pozbył wszystkich dolegliwości poza gorąćzką :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący zdrówka życze :D Nd uważaj żeby Cię nei zaraził ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mi z tego brania pod włos :P jak znou okoniem stajesz :P czyżby gorączka zaczęła ustępować :O :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko23 🖐️ Des* sam stwierdziłeś ,ze to rzadkość :P:D Okazy trzeba doceniać ,w końcu Ty wybredny jesteś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i vice versa :D też doceniam , i mam nadzieję ,ze nie przeceniam , żeby tylko Ci się w głowie nie przewrócilo :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×