Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

taaaa ::P czasem oczekiwanie jest lepsze od wszystkiego :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,:P mówię ,ze czasem ,ale mogę się mylić :D:D:D:D:D ,a na erotycznym nigdy nie byłam i się nie znam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy może się mylić:classic_cool: ja na erotycznym nie byłem....ho ho ho...kurde akurat niedawno byłem:classic_cool: ale to głupotki... ja nie lubię czekać:classic_cool:...a możw inaczej przstałem lubić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak to zamotałeś :p albo za duzo wypiłam ,bo ni chu chu nie pojęłam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ,ze staram się i nie mogę tych wieloznaczności odkryć :P ,a przecież wiem ,ze są :P:D ,bo zawsze są :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej sam siebie nie doceniasz ,ale Ty przecież skromnością nie grzeszysz jak co niektórzy insynuują wiec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm :P teraz to mi dopiero namieszałes :D Ja jestem jak konstrukcja cepa :P i do mnie proszę duzymi literami :D przynajmniej dzisiaj :P Powiedz,ze nie mieszam Ci w głowie ,bo coś takiego dzisiaj usłyszalam :O:O:O Przecież ja nie potrafię nawet :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma prawo do swojej opinii... rozumiem ,że bardzo bys się zmartwiła:classic_cool: no już nie kokietuj:D troszkę mieszasz.... w pozytywnym sensie choc zalezy co rozumiemy przez mieszanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu tak to napisałeś ,ze nie wiem :O czy mam się cieszyć czy martwić :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zmieszany :D ? to ja w takim razie wstrząśnieta i to porządnie :P:D:D:D POwiedz jak Ci minęły walentynki ? Dużo kartek dostałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh:D zmiana tematu??? OK:classic_cool: mineły w pracy, paru nieoczekiwanych telefonach...nic z walentynkami...raczej sprawy do załatwienia no i tyle.. nie dostałem nic....aaaa sorry znajoma poprosiła o notatki...to się liczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a wirtualne :P ? No, tak :O przecież Ty maila nie udostepniasz to jak miały napisać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udostępniam:o moloko, krówka..... dzizas raczej się nie spodziewałem ataku serc na moją skrzynkę...mam jedną biedną to się nie chwalę jak nie ma potrzeby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie dostaleś :P a nową pocztę załozyc to nie problem :P na wypadek gdyby się nie miesciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam na oku gmaila...nie wiem zobaczę....nie lubię zmieniać, jak do tej pory stara się świetnie spisywała:classic_cool: nie mam tajemniczych wielbicielek, chyba ,że np nazywają się kathryn i chca mi wcisnąc viagrę za 6,69$:P takich wielbicielek mam wiele...pamiętają nie tylko w walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nawet na tej samej poczcie mozesz mieć nowy adres :P na gmaila musisz mieć zaproszenie Ja mam na tlenie , wp i hotmailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś sie zmieni, niezwłocznie powiadomię... widze ,że jesteś specjalistką...na pewno będe miał parę pytań:classic_cool: idę spać za trochę ponad 3 h witam dzisiejszy dzień po raz drugi.... Dobranoc nd😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rano wstaję ,ale nie aż tak wcześnie :O 🖐️ )) 👄 PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza?? Wszyscy wykończeni Walentynkami czy za duzo pączków zjedli??? :D :D :D Ja o Walentynkach juz zapomniałam :D A pączków tylko dwa wtłamsiłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kubki smakowe juz działają?? :P Wyrazy współczucia co do nauki :( A ja mam pół roku przerwy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje babcine jeszcze na mnie czekają :D Jutro sie na nie skusze ;) Byłeś tak pociągający ze aż na mnie podziałało i teraz to ja pociągająca jestem :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja mam wszystko na raz :O Mam nadzieję ze tylko tydzień, dłużej chamstwa nie zniese :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×