Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość siostra głośnikowa
no kMUUUrwa w moim zupełni...nie wiem paznokci nie było tam u niego widać więc nawet nie wiem czy ma paznokcie w moim typie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
on jest metro na umór:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Chciałam sprawdzic Twoj gust :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
za chydy:P ja wole jak facet ma oponki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
nooo przecie już kiedyś była mowa:P Borys Szyc...choć co ciekawe nigdy nie miałam faceta do niego podobnego - zawsze ciemni i wysocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty :O ? metroseksualnych nie trawię , ale oponowych tez nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
no ja nie mówie o oponach takich od tylnych kół od traktoru:P takie małe, od rowerku...żeby było za co złapać i nie nabijał siniaków kościami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty tak idzisz ze mna łeb w łeb :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 3 razy w tej samej minucie ŁD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
hhehehe kiedyś miałam gościa który miał niezłą oponę..tylko jakąś krzywą bo zwłaszcza z przodu:P ważył chyba koło stówy:P a za wysoki nie był krótko bo krótko - okazało się że ma dziewuche z którą ślub planuje:D teraz to się w sumie ciesze, chciał z nią zrywać - okazał sie po jakimś czasie totalnym zjebem (to akurat nie wina kilogramów:P) więc niech ona się męczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metro na oponach
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a do mnie sie przewaznie dowalają tacy \'metro\' i nie mogą pojąć dlaczego mi się nie podobają :D ( przecież sa tacy ładni :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
a swoją drogą to prawda chyba że wygląd o dupe rozbić:O wiem z doświadczenia jednego gościa znałam dłuuugo, nie był zbyt piękny, ani brzydki nie był - możnaby powiedziec że trochę zaniedbany, tzn czysty ale nie zwracał uwagi no to co na siebie zakłada, co ma na głowie i nieraz to nawet wzdrygałam się jak mnie klepną po ramieniu czy otarł się przez przypadek mijając, łaziłam z nim na piwo, ogólnie sporo czasu razem spędzaliśmy, ale np nie wyobrażałam sobie że mogłabym z nim zatańczyć - sama myśl o tak bliskim kontakcie...brrrr no i po 3 latach takiej znajomości sama nie wiem kiedy po uszy się zakochałam:classic_cool: i nawet po stopach go całowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
nd mnie ostatnio jeno tacy ok czterdziestki zaczepiają a oni to chyba nawet nie wiedzą co to metro:D choć w sumie moja wina - tych młodszych traktuje krótkim: spiżdżaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł - a Ty jakim jestes typem :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci w młodych nie pasi ? Nie mowie ,ze młodszych od Ciebie ,ale zeby zaraz 40 -letni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metro na oponach
swoim typem jestem:P jestem dresem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
nie nd ja mam jakiegoś świra na punkcie stóp można by nawet powiedzieć że w ten sposób jestem w stanie obczaić czy to tylko jakieś zauroczenie czy na prawdę mi na gościu zależy ogólnie to jest ostatnia częśc ciała którą dotykam - mam jakąś awersję do stóp, zwracam na nie cholerną uwagę a jeśli już całuje to znaczy że akceptuje kogoś więc to musi być to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
nie wiem nd:O jakoś tak mam zawsze lepiej mi się dogadywało ze starszymi a z wiekiem widze że ta różnica wiekowa coraz wyżej podskakuje kiedyś to było 3 lata, potem pięć a nawet kiedy nie wiem zrobiło się prawie 15:O deboł jest wyjątkiem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metro na oponach
krówka ale rozbudowane wypowiedzi:P nie dorastam ci do stóp:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,OK. nie mowie ,ze nie ,jak się kocha to chyba mozna wszedzie hmm ,ale mowilas,ze ten to był jakiś niezbyt zadbany ,czy cos pokręciłam :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metro na oponach
a mi się ze starszymi lepiej dogadywało:P teraz wiek mi zwisa , byle się dało dogadać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
mówiłam że nie dbał o wygląd, o to w czym chodzi, wymięty, potrafił na siebie takie cuda zakładać że uułuułu:D zawsze prosto z prania:P no i na głowie tyz cuda wianki - tyle że myte codziennie... czyściusi był na umór:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł - dobrze ,ze tylko wiek ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
cholera...tak tera patrze i dochodze do wniosku że było ich kilku ...nawet nie wiedziałam że tego się tyle nazbierało:O a w między czasie jeden cholernie dłuuuugo:O kiedy ja miałam na to czas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metro na oponach
oj żebyście mnie teraz widziały:P osiągnąłem tak wysoki poziom metroseksualności jakby ktoś moim ubiorem i twarzą rzeczone metro czyścił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ,to OK. :P Ja wole też starszych ,ale nie az tak . Jakies 5-8 lat ,no może byc nawet 10 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
a co ...solarkę zaliczyłeś:classic_cool: nd powiem ci że 10 to jest to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×