Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość siostra głośnikowa
a włącz sobie polsat:P okno już zamknęłam - udusze się od dymu z fajek ale tego ryku już nie zniese:O nie da się czytać w spokoju:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra głośnikowa
teraz to już przesada😭 jakieś umca umca i przez zamknięte okno słychać😭 i nawet wyrko mi chyba drży😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas sie cieszyc masz kolyske:D:D:D jak kiedys mieszkalem w malym rynku to podobaly mi sie te ryki co kilka dni:P ale moze dlatego ze mlodszy bylem i czesto podczas tych rykow srodki znieczulajace pilismy:D:D:D na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamasutre już kilka lat temu przeczytaąłm, ale niestety moje rozwalone kolano jeszcze się odzywa wiec nici mi z tego poradnika jak mam co chwile krzyczeć "ała" :P a żebyś wiedział że go gonie...tylko że on zasze wraca:D tzn jeszcze wraca..kiedyś pewnie popuka się w łeb i przestanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba coś ci się pomieszało:P najpierw jak się stara to się kwiaty nosi a nad zepsutą pralką zrzędzi żona - a to kolejny etap, już po staraniu więc to go ewentulanie może czekać dopiero:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawanie kwiatków sztuczne:O cholera ja mam wiecznei pokój zawalony kwiatkami:P prawdziwymi a nie sztucznymi:D więc ty lepiej tego etapu nie pomijaj:P kwiatków nie uznaje tylko na przeprosiny - od razu lecą w kosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:O "tylko z przeprosinami" jakoś udało mi sie wśród całej męskiej częsci znajomych wyplewić to durne przeyzwyczajenie - przynajmniej w stosunku do mnie w sumie nawet szybko się nauczyli - jak zobaczyli gdzie te kwiatki lądują minute po ich sprezentowaniu...hmmm "za kwiatki zapłacisz kartą master card, widok min tych łośków - bezcenne:classic_cool:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jak tak poczytam to co pisze to faktycznie zaczne jeszcze tak myśleć, że on niby taki dobry:O więc przestaje patrzeć na to co pisze bo na jutro awanture szykuje a nie chce żeby mi przeszło:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej kolacji - jak gupi i chce sie odchudzać to ode mnie żarcia na pewno nie dostanie:P sucharki ewentualnie:classic_cool: albo marchewke a wyobrażasz sobie romantyczną kolację przy świecach, wodzie marchewce i sucharkach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×