Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

może trzeba iść do jakiegoś warsztatu i powiedzieć: Panowie cofnijcie mi licznik na kafeterii bo chcę sprzedać NICKA na Allegro:D kurde...zarobię miliony , niczym banda studenciuaków z nasza klasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty mają 1 życie, sprawdzone empirycznie:o a to że się mnożą i wszystkie są do siebie podobne to już inna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wystawisz na allegro swoej nick to pwoeic dam CI jeszcz ekilak moich zrobimy aukcje charytatywna jedan mam naweyt fajny niezla sumka by byla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho tam zazdrośnico:P to mój pomysł na przegrane życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no i jak zwykle albo o kobietach albo o pieniadzach :D faceci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie mylisz faceci tylko o kobietach gadaja i sporcei a o ppieniadzach to kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby czego miałbym zazdroscic? Nicki do bani ,stopki do bani :P No i to uczulenie na koty :O ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widac kto tu i co chce licytowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a ja w radiu słyszałem ,że kot nie tak od razu po wykastrowaniu jest potulny.....miech albo coś ma tam jeszcze zapas hormonów:classic_cool: pewnei dlatego, bo kto był młodziak:o co nie zmienia faktu że to zbyteczna uwaga:D a na serio to idę spać:classic_cool: Dobranoc moi mili, dużo zdrowia, pomyślności kasy i miłości....jezu co za rymowanka , tez dostajecie takie kretyńskie smsy??chyba mi padło na mózgowinę:O na zrazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł - 🖐️ i vice versa !!! Miłych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a to zastanawiajace:O po co ktos chce kupic kota skoro nie lubi :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. jest szanas że zdąże się wtym roku sam wykastrować...gdzies het het na śnieżnym stoku....ja i narty po raz pierwszy to kiepawe połączenie:D ADIOS i KAMISA NEGRA zawsze dziewcia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przeczytałam ,ze sam sie wykastrujesz:D:classic_cool: sorry ,ale juz pozno ,wiec tez spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jzu pozno chyba czas do lozka dobranoc: marudo,diable i kocie:P 🖐️ jeszcze wesolych: nd👄 diabel[cholera nei ma jakiesj ciekawej emokti co bym CI mogl wkleic aby to dziwnei nei wygladalo:O] kot[smaczna ryba] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałbym ( gamon ze mnie) :D sebaa - dzieki za ten topick !!! Nigdy nie sadziłam ,ze doczeka urodzin :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wiedzialm ze doczeka;) nie wiem jak dlugo bedzie bo moje tematy "ktos" lubi kasowac ale mam nadzieje ze jeszcze bedzie trwal dlugo. do nastepnych urodzin🖐️ p.s. teraz przeciez to jzu Twoj topic to prezent w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas krajst i maryja zawsze dziewica krówka:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×