Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość Sebaa
no i znowu w kolko to samo;) uparciuch z Ciebie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
dobrze ze sie odezwalas bo w reanimacji jestem kiepski:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
wiesz czesci Twoich postow nei potfie poznac ale niktore to sa tak charakterystyczne ze szkoda gadac:P:P:P zwlaszcza te "lekko zarozumiale":D:D:D od razu widac ze twoje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zabawne ,naprawdę :P Ty na pewno nie masz 13 lat :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
no wiesz gdybym mial 13 to swietnie bysmy sie rozumieli:D:D:D:D p.s. tylko sie znowu za ten zart nie obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,szczegolnie po 1 zdaniu najłatwiej mnie rozpoznać :P Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to była twoja robota:P:P:P Przypomnij sobie inne nicki ,nie tylko czarne kiedy też byłes pewny,ze są moje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
nie wtedy nie bylem pewny ja jestem [pewny tylko jak cos zarozumielego napiszesz znam Cie juz jakis czs i wiem kiedy sie wtacasz do dyskusji:D:D:D najczesciej jak "nie jestes pod wrazeniem" i chcesz kogos poprawic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
no to jak bedzie z czarnuchem pytam bop zaraz mi budzik bedzie dzwonil i nie mam juz czasu za bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedno :P mam taką zasadę ,że jak rozmawiają 2 osoby to się nie wcinam :P Ten komentarz umieścilam jak było po rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
no wreszcie sie przyznalas:P:P:P niewazne czy po ale byl chamski w moim odczuciu a ten topic mial byc z zalozenia mily dlatego sie zzloscilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
dobrze ze chociaz jedna sprawa cxzescowo wyjasniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZTobą widzę,że nie można normalnie porozmawiać :P uczepiłeś się tego jednego incydentu i koniec 😠 Ile razy Ci gamoniu mam tłumaczyć ,ze to było tylko jeden raz i to w dodatku dla żartu :P .... Echh szkoda słow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
no dobra ale mnie sie zart nie podobal i tyle.mialem prawo napisac ze bylas chamska. za tego gamonia to sobei odbije marudo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego niby się przyznałam :O ? Napisałam pod czarnym nickiem , zebyś się odwalił ode mnie za te oskarżenia i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żart był tylko a\'propos wiesz czego i to dawno temu :P Ty naprawdę taki tepy jestes czy udajesz :O ? Wtedy nie mówiłes ,ze to chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
weim chyb ado czego pijesz i jakos wtedy byla szla a teraz co-widze ze twoj punk widzenia zalezy od punktu siedzenia.poza tm to dawno dawno nie bylo chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
czego masz dosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
znowu posta z przeklenstwami mi zjadlo:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
dobra konczymy na dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do cholery ile razy mam powtarzać ,że to był tylko 1 incydent i to w dodatku żartobliwy ,a ty za każdym razem jak ktoś kogoś poprawi to prypisujesz to mnie :P ? Nie raz czytałam twoje wypowiedzi na ten temat :P w dodatku nawet na wyrost typu: och ! poprawię się ,bo zaraz taka jedna się przyczepi :P:P:P Myślisz,że ich nie widziałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
no wiem ze wszystko widzisz:D:D:D inwigilujess mnie?? nie wiem czy mam sie cieszyc czy martwic tym faktem:P::P:P no pissze tak czesto i co?przeszkadza Ci to to ok moge przestac wystarczylo powiedziec.mowisz i masz. p.s. widocznei mam przeczucie kiedy czytasz to co pisze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja już z Tobą skończyłam :P chociaż mam wątpliwości,że coś do Ciebie dotarło :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
no to jeszcze czarnego mi oddaj na mile zakonczenie poogawedki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
i do jutrzejszej nocy bede Cie milo wspominal;) i nawet kciuki bede trzymal za Twoja glowe;);) p.s. jak sie tanczy z takimi partnerami to tak jest pozniej:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popisuj się się dalej :P akurat nie miałabym kogo inwigilować :D Pisaliśmy po prostu na tych samych topickach i tyle ,a czasem to był zbieg okoliczności ,a z Ciebie wiadomo co zaraz wyłazi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
co wylazi nie wiem do czego zmierzasz?? zachowuje sie wyjatkowo kulturalnnei jak na to forum:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
nie popisje sie bo niby czym??nei wiem o czym gadasz teraz.jasneij prosze jak dziecku 13 letniemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ,że chciałbyś tak umieć tańczyć :P jesteś po prostu złośliwy i tyle :P:P:P Ja do niego nie mam zalu ,to był nieszczęśliwy wypadek .\\,który każdemu mógł się przydażyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×