Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

bez reklamy ani rusz :P szczególnie teraz ,sam o tym dobrze wiesz :P Wiem ,ze nie wiem nic :D Ty nie jesteś o wiele krócej ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę uroczy madralo ,ze humor Ci wrócił na szczęscie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwość akurat jest :classic_cool: zestresowany jakiś byłeś ostatnio :O a może też żle to odebrałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D szkoda ,ze nie salsa ,bo lubię ;) Jest jakiś powod tej plasawicy :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nazywa się moja przyszłość przez najbliższe 2 lata:classic_cool: oby mniej:D nie umiem tanczyć...to kolejna zaleta....tzn wyginam śmiało ciało ale yyyyy eeeee...hmmmm to ma jakies okreslone kroki??? uczę się tąnca od kolesi w klubach którzy mają w jednej ręce piwo a w drugiej palącą się fajkę...mistrzowie uniku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no i jak zwykle wszystko wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daj spokój..sama doskonale wiesz ,że nie odpowiadasz wprost albo w ogóle na pytania więc hmmm czemu się dziwisz:P jak juz ustaliliśmy jesteśmy stydliwi i tego się trzymajmy:classic_cool: a jeśli zżera Cię ciekawość to hmmmm....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm ,zapomniłam ,ze my nieśmiałi przecież jesteśmy :P:D a ta ciekawośc to do piekła prowadzi :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ,ze jutro czeka mnie poranne wstawanie i cięzki dzień :O to niestety ,ale z pewną dozą nieśmiałości muszę powiedzieć Ci DOBRANOC!!!!! 🖐️ kosmatych w rytmie salsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama zarefleksiona
no nie wiedziałam że was tak refleksjami zaraże :P cholera jakieś trefne to forum bo widzę, że można online się różnymi urazami zarazić :D choć nie wiem...nie wiem ale coś mi mówi że diabeł to z zazdrości wyrżną się młotkiem w kolano i je specjalnie uszkodził:classic_cool: miłego dzionka🖐️ i wyobraźcie sobie że jutro mam w końcu wolny dzień:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy ,ze niby w co wyposazona :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×