Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość Misiaczek Magdusi
gupki oby dwa 😭 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie ;-) Widze że koleżanka o pseudonimie obozowa krowa, mimo jej zapewnień nie zmieniła swojego postępowania :-( Owsze nie używa już wulgaryzmów, ale za to jest niemiła dla kogoś kto podaje sie za mojego Misiaczka :-( Do kolegi, który używa pseudonimu Misiaczek Magdusi też mam wiele żalu :-( Nie można przecież podawać sie za kogoś kim sie nie jest :-( Ludzie dlaczewy wy tacy jesteście dla siebie niedobrzy? :-( Nowy rok sie zaczął, a wy nadal tylko skaczecie sobie do gardeł :-( Musicie sie zmienić, żeby zmienił sie świat. Przypomnijcie sobie bajki z dzieciństwa i pozytywne postacie z tych bajek. Zacznijcie postępować tak jak one :-) Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sama widzisz :-( Po co te złośliwości? :-( Dobrze wiesz, moja droga koleżanko, że wilki nie są pozytywnymi postaciami :-( Ja np. mojej dzidzi nigdy nie przeczytam Czerwonego Kapturka :-( Obawiam sie o jego psychike. :-( Pozytywne postacie to Kubuś Puchatek i jego przyjaciele. Mój misio to prawie kalka Krzysia, przyjaciela Kubusia :-) Wiesz ile mój Misio pęknął balonów jak robiliśmy razem z Mamcią przyjęcie sylwestrowe dla nas trojga? :-) No ubaw mieliśmy po pachy :-) Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
To nie miejsce dla ciebie wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"żwirek i muchomorek\" - bo wiesz jaka opinia o nich krąży :( to fajnie się musieliście bawić, ja boje się dmuchać balony właśnie dlatego że pękają :( kiedyś jak byłam mała zrobiłam ogromnego balona z gumy do żucia, pękł mi i przykleił się na całą twarz :( ogólnie to nie miałam problemów ze zmyciem tego, tylko nad ustami i zostało i za nic się nie chciało zmyć:( wzięłam taty maszynkę do golenia i nią drapałam...i od tamtej pory systematycznie muszę drapać bo mi wąsy rosną:( no, może nie tak ciemne jak u mężczyzn ale jakieś rosną. Więc sama rozumiesz droga Magdusiu czemu nie lubie balonów, ani tych ani tych:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy tatusia nie miałam, a Mamcia nie pozwalała mi żuć gumy :-( Może to i dobrze, ale nie wiem. Mamcia zawsze o wszystkim decydowała i tak jest do teraz :-) Dobrze mi z tym i dobrze że mam Mamcie i Misiaczka :-) Czasami wieczorem siadamy wspólnie przed telewizorem i oglądamy jakąś komedię romantyczną :-) Misio obcina wtedy paznokcie u stóp, Mamcia smaruje sobie stopy maścią przeciwgrzybiczną, a ja trzymam pilota i bawie sie bateriami :-) Lubie te nasze wspólne wieczory :-) Pozdrawiam ,Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
Magdusia, ale ty to naprawde masz zryty beret :-0:-0:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Magdusia, nie baw sie bateriami!! a jak któraś wyleje się :( to może dzidzi zaszkodzić :( i wiesz, nie chciałaby cię denerwować, ale może niech misiaczek tych pazurków u stópek nie ogryza:( potem cię kisa i zarazki jakieś może na ciebie przenieść :( ja też lubię wieczorem pooglądać komedie, a jeszcze bardziej seriale na romantice :) tylko straaasznie się denerwuje, ostatnio jak Margerita podstępem zwabiła don Pedro do pokoju, dała mu jakieś tabletki usypiające w kompocie a potem wmawia ze oni razem..no wiesz:( całą noc nie spałam tak się martwiłam co dalej będzie :( on przecież tak Cecylię kocha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze na tym temacie za dużo agresji w stosunku do mnie :-( Nie mam beretu :-( Z resztą jest już późno i dzidzia musi odpocząć :-) Dobranoc moja przyjaciółko obozowa krowo ;-)🌼 Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
idź przez rzepak gupia debylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
to było do Magdusi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty buszujący mnie wyganiasz z topiku żeby samemu z krową zostać??? To takie kwiatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 krowa to ma mnie już chyba dość.... tak moloko ja cały dzien na to czekałem by móc to zrobić:D nie wiem jak Wy ale aj idę spać.... Więc ładnie powiedzialem Dobranoc, co dlaej podtrzymuję :classic_cool: PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×