Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Dobry wieczór moje przyjaciółeczki ;-) Musze z przykrością zuważyć że koleżanka o czarnym pseudonimie krowim nedużywa wulgaryzmów, co przecież jest niezgodne z regulaminem, a może nawet i prawem polskim :-( Apeluje do Ciebie droga moja o powstrzymanie chuci przeklinania i bycia wredną :-) Pokaż swoją prawdziwą, grzeczną i kulturalną twarz ;-) Pozdrawiam, Magda 🌼 ps. Misiaczek ogląda Jaka to melodia, podśpiewując razem z Robertem Janowskim. Jest słodziutki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
Po co się tu wpisujesz Tu nikogo nie obchodzi twój wrzód w żołądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ram pam pam ty tu nie pyskaj :P i nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich, może mnie obchodzą wrzody Magdusi:P a poza tym warto dbać o takie przyjaźnie bo jak kiedyś ja będę mieć dzidzię w brzuszku to Magdusia na pewno pomoże mi taki albumik z ubrankami, ozdobiny listkami laurowymi, majerankiem czy pociętą firanką zrobić:D Magdusia obiecuję, że w rozmowach z Tobą będę mieć na uwadze Twój błogosławiony stan i postaram się nie denerwować cię brzydkim słownictwem. Myślałam nad Twoim albumikiem, a co powiesz na to żeby plasterki pomarańczy ususzyć i tym ozdobić, tylko nie wiem czy aromat liśtka laurowego nie pokłóci się z pomarańczką :( Magdusiu uciekam na razie bo \"plebania\" się zaczęła, pomachaj Misiaczkowi ode mnie 🖐️ a dla dzidzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dzidzi siny odbyt
gupia ty :-D:-D:-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dzidzi siny odbyt
no niech ci będzie :-P dzieki za maile ;-) dobre :classic_cool: niektóre widziałem , ale ogólnie niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Magdusia mam pytanie: nie nagrywałaś sobie czasem Magdy M. bo ja nie oglądałam wszystkich odcinków a strasznie mi się podoba ten serial. Jeśli masz to gdybyś była tak miła i poprosiła Misiaczka żeby mi nagrał i wysłał. Sama może tego nie rób bo nie wiadomo czy podczas nagrywania płyt nie wydobywają się jakieś fale które mogłyby dzidzi zaszkodzić :(🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniam to że w moim towarzystwie będziesz sie powstrzymywać od wulgaryzmów ;-) Niestety nie posiadam nagranych odcinków Magdy M. :-( A szkoda :-( Z resztą Misiaczek i tak nie potrafiłby tego nagrać :-( Poszedł teraz do łazienki z jakimiś kolorowymi gazetami, twierdząc że chce w spokoju przeglądnąć katalogi mody, by móc kupić mi w prezencie jakąś fajną sukienke. Kochany Misiaczek 👄 Często kupuje takie katalogi mody i trzymie je zamknięte w szafce z narzędziami. Pewnie dlatego bym sie nie zorientowała jaką niespodzianke chce mi zrobić. ;-) Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
jest tu kto :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
jom jes :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
hehe :classic_cool: zdechłam przez ciebie :P obudziłam zdychaniem panów ze strychu z rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
jak to zdechłaś? :-0 przeprosiłaś chociaż panów? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
w ogóe to czemu wszyscy sie uczą pogrubiać jak teraz panuje kult anorektyczek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
oni mnie budzą chrapaniem to ja ich zdychaniem :classic_cool: w sensie zejściem z tego świata przez stracenie kalorii od śmiechu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
nie wierze, że tacy przeuroczy panowie mogą komukolwiek zakłócać sen. :-P coś kręcisz liściasta ;-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
jasne kręcę:classic_cool: ich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
,,ich'' to z niemieckiego? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
zboczku Misiaczku czemu magdusie oszukujesz udajesz że jej sukienki wybierasz z katalogu a tak naprawdę to przecież wiem że butów sobie szukasz 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
nie, polacy nie gęsi i po polskiemu tu mówimy: ich to ich nie ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
nie moja wina że na tych zdjęciach modelki są bez sukienek 😭:-P chęci miałem dobre :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
wiesz co dobrymi chęciami... poza tym w twoim wieku to już szkodzi :O:P borie siłów juz nie mam 😭 wziełam się za porządki z płytami, myślałam że godzinka i po sprawie a już 3 nad nimi siedze :O mam stanowczo za dużo muzyki i sie chyba gubie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
legalnej chociaż? :-P:-P:-P wiem gupie było to pytanie :-0:-P ja sie biore już od pół roku i nawet jeszcze nie zacząłem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
pewnie że legalnej :classic_cool: a co ty myślałeś...50 giga legalnie zassane z płatnego serwera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 12 godzinach treningu teoria pogrubiła:D Magdusia obecnie jest moją idolka , postanowiłam nawet w ciąże zajśc , zeby tak złagodniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek Magdusi
jak sie dostaje taaaaakie podwyżki to człowieka stać na legalne ściąganie 😭:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umierajonca
arava wy tam uważajcie z tym pogrubianiem żeby to się na real nie przeniosło:P jakkolwiek dwuznacznie by to nie brzmiało :D bananowcu to nie dzięki podwyżkom tylko trzeba się umieć ładnie uśmiechnąć do kolegów którzy mają konta i bulą :classic_cool: no ale z twoja buźką:O:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×