Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*aAa*

Wrocilam i chce wam opowiedziec...

Polecane posty

Czesc :-) musze sie pochwwalic ze od srody jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie bo urodzil sie moj synek:-D Pewnie niektore zaraz napisza ze co je to obchodzi;-) ale chce opowiedziec jak olewaja opacjenta lekarze w LIMANOWEJ moze sa tu osoby z tego miasta lub okolic ktore beda prawdopodobnie rodzic w tym szpitalu We wtorek pisalam na kafe ze \"cos\"mi w nocy odeszlo wtedy nie bylam pewna ze to czop sluzowy To bylo we wtorek pare minut po 24 do rana czulam bol brzucha Z kazda godzina byl on silniejszy kolo 16 zaczal sie zmieniac w skurcze O 17 bylam w szpitalu na KTG z regularnymi co 10 minut skurczami Po KTG pielegniarka wziela wydruk poszla do lekarza ten nawet nie wiem czy spojrzal i poqwiedzial zebym to pokazala swojemu lekarzowi na nastepnej wizycie Nie badal mnie poprostu olal:-(pil kawe z pielegniarkami (drzwi od pokoju byly otwarte wiec slyszalam co mowia)Pojechalam wiec do domu po drodze zrobilismy jeszcze z mezem zakupy Skurcze byly coraz silniejsze nie moglam chodzic Po pwrocie do domu zadzwonilam do szwojej poloznej ona kazala mi sobie wziac kapiel i lezec zobaczyc co sie dalej bedzie dzialo jak nie przejdzie to do niej dzwonic Skurcze nie przechodzily i byly coraz silniejsze Po 22 zaczelam krwawic chyba zaczely powoli odchodzic wody Zadzwonilam do polozniej i obydwie jechalysmy do szpitala Gdy dojechalam na izbe przyjec pielegniarka spokojnie powiadomila mnie ze oddzial zamkniety i ze nie przyjmuja do porodu Zaczelam plakac nie wiem czy to z bolu czy ze zdenerwowania Czulam ze wody coraz wiecej odchodza Lekarz nie fatygowal sie do mnie przyjsc bo nie przyjmuja i koniec Mowie jej ze krwawie wiec lekarz sie pojawil i z usmiechem ze szkoda ze nie zaczelam rano bo dwie godz temu zamkneli oddzial z powodu infekcji Zbadal mnie kazalo sie ze mam rozwarcie na 5 cm Zaczal sie sprzeczac z pielegniarka czy maja dac karetke czy mamy jechac sami do Nowego Sacza 25km W koncu stwierdzil ze nie maja karetki ze trzeba bedzie dlugo czekac wiec zdecydowalismy ze jedziemy sami W samochodzie myslalam ze sie wykoncze do tego dziury w drodze potegowaly tylko bol Dojechalismy Lekarz w szoku ze nas samych odeslali (moja polozna nie zdazyla dojechac jak zadzwonilam do niej jeszcze z trasy to kazala wracac po karetke nie mogla byc przy mnie)Lakarz mnie zbadal rozwarcie juz bylo na 9cm Rodzilismy razem dostalismy przylulna salke Wspaniala polozna ktora nie odchodzila odemnie nawet na chwilke Urodzilam o 0:30 najpiekniejsze dziecko na swiecie:-) Potem przez przeszlo godz lekarz mnie zszywal bo mimo naciecia popekalam w srodku bo malam stan zapalny Opieka w tym szpitalu jest wspaniala Jesli kiedys bede rodzic to napewno nie w limanowej Brak mi slow na to jak nas potraktowali Teraz uciekam bo rodzina przyjechala Ale jestem ciekawa waszego zdania na ten temat Czy ktos z was spotkal sie z takim traktowaniem pacjeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuken a co ja jajec
gratuluje kochanie,synus grzeczny? czytalam Twoj wpis o tym ze cos sie dzieje ciesze sie razem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamtakichcotymsiezajmuja
gartuluje i wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamtakichcotymsiezajmuja
a jakbym ja opisala jak walczylam o pomoc dla mamy to byscie z krzesla spadly, ale wole sobie tego nie przpominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko:((((((((( Wiecie co, ja myślę, że kurde trzeba by brac ukrytą kamerę i nagrywac, a potem zaskarzyć tki szpital!! Porażka! Gratuluje Ci narodzin synka i cieszę się, że wszystko się dobrze skończyło:). Jak najbardziej jestem za nagłasnianiem takich spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dzidziusia, mam nadzieję, ze zapomniełaś już o bólu - kobiety muszą wiele wycierpieć. W szpitalu gdzie ja mieszkam jest podobnie rodziłam 8 dni po terminie 3 dni wcześniej przyjechałam ale nikt się mną nie zainteresowął gdyby nie interwencja zaprzyjaźnionego lekarza nawet nie podłączyliby mi kroplówki potem rodziłam ponad 10 godzin, i znów gdyby nie położna której zapłaciłam sporą kasę to wszystscyby mnie olali ale mam zdrową córcię która za miesiąc kończy 8 lat ale za 5 miesięcy rodzę ponownie tym razem w innym szpitalu - z opini o dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!! Szczęście, że wszystko się dobrze skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
co napisałas, gratuluję ci zdrowego dzieciątka, ale przez to co przeszłas - szok!jak widać są lekarze i lekarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne rzęsy
Ale jakiś plus tej sytuacji też się znajdzie: byłaś przerażona tym, że nie zdążycie, może przez chwilę zapomniałaś o bólu, a kiedy dojechałaś do szpitala miałaś już 9 cm rozwarcia, a ja zanim dostałam tych 9 cm, musiałam pokrzyczeć i pocierpieć przez 20 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje 🌻🌻🌻 Fajnie,ze na Świta w domku juz jestescie ....! 😘 przezycia nie do pozazdroszczenia :( Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki teraz patrzac z perspektywy tych paru dni to bardzo sie ciesze ze tak sie zlozylo Mialam bardzo dobra opieke i to za darmo a nie za duza kase wlozona do kieszeni jakiemus lekarzowi Caly czas przy porodzie byla ze mna polozna pielegniarka lekarz i oczywiscie moj kochany maz ktory niesamowicie mnie wspieral i zdazyl zrobic zdjecia z tej waznej chwili:-D W limanowej bez oplacenia swojej poloznej mozna o takiej opiece zapomniec Patryk moj skarbek jest wspanialy Nawet nie przypuszczalam ze mozna az tak kochac❤️dzieki tej kruszynce mamy z mezem i cala rodzina najwspanialsze i wymarzone swieta:-D pozdrawiam wszystkich goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci współczuję że już na wstępie musiałaś mieć takie nieprzyjemne doświadczenia.Ale gratuluję ci synka,najważniejsze ze jest zdrowy a ty zadowolona. Kiedy wreszcie coś się zmieni w tych okropnych szpitalach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) państwowa słuzba zdrowia w Polsce to mit 2) trzeba dobrze zastanowic sie nad wyborem szpitala przed urodzeniem 3) Nie ma czegos takiego jak limity na porody, za odesłanie z kwitkiem kobiety rodzącej, lekarza mozna pozwac do sądu, dlatego zanim dacie się odesłać podsuńcie papier do podpisania dla konowała żeby napisał z jakich powodów odyła kobietę rodzącą Gdyby takie rzeczy działy się w USA, szpital nie wymigał by się od odszkodowania, sęk w tym ze mamy chory system w naszym kraju, a większość pacjentów nie zna swoich praw, ja na ten przykład jestem w 6tyg ciąży i za nic w swiecie nie urodzę dziecka w państwowym szpitalu, zeby liczyc na łaskę bądź niełaskę lekarzy, albo liczyc na to że moze bedzie miał humor, momentami mam wrażenie ze niektórzy lekarze to swoje dyplomy kupili chyba na bazarze:o A w ogóle to gratulacje z okazji narodzin nowego obywatela RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci współczują aAa. Który lekarz tak Cię potraktował? Z tego co wiem oddział był 1 dzień zamknięty:/ Ja też rodziłam w Limanowej i poród był super. Personel bardzo miły. Więc zasady nie ma. Ja z kolei wszystkim znajomym polecam Limanową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×