Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska Ania

agencja pośrednictwa pracy ile od was wzieła kasy?

Polecane posty

Gość ciekawska Ania

Mam pytanie do tych któży wyjechali lub wyjadą za granice do pracki przez agencje.Ile od was wzieli kasy bo niby żadna agencja nie pobiera opłat.Ale są takie koszyt jak tłumaczenie dokumentów,macie zapewniony dojazd i że ktoś na miejscu was odbierze itp.Czy możecie przedstwaić ile was to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ufam tym co nie pobiera
ja oplat.wyjezdzalam dwa razy z TEE z katowic. pierwszy raz w 2004 roku.wyjazd zaczelam zalatwiac juz na poczatku roku a zaplacilam jakies 3,5tysiaca za zalatwienie (i tak sie oplacalo:) )a wyjezdzalam na lato. drugi raz w tym roku a zaplacilam jakies 2 tys. po pierwsze dlatego ze mialam juz znizke(300zl) za to ze jade z nimi drugi raz a po drugie jestesmy juz w uni i to pewnie przez to cene obnizyli. no i konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ufam tym co nie pobiera
malo to niebylo.ale wyjezdzalam sama.i raczej na nic niepewnego bym sie nie zdecydowala. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
Dzięki w koncu sie ktoś odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzie agancje biora od
pracodawcow a nie pracownikow. jestescie gupie cipy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas napradę bardzo dobrze się sprawdziła ta agencja. Moim zdaniem swietnie dali radę. http://www.fulljob.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję korzystać z oferty tego biura zdz-tu w www.zdz.lodz.pl. Teraz mam bardzo dobrą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję korzystać z oferty tego zakładu doskonalenia zawodowego z łodzi i znalazłam u nich super ofertę pracy za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×