Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelaa

KoLcZyK w PęPkU !!!!

Polecane posty

Marzy mi się kolczyk w pępku.....w związku z tym mam pare pytań: 1. Czy samo przekłucie pępka bardzo mocno boli? 2. Czy to prawda że po przekłuciu pępka bardzo często wystepuje ryzyko stanu zapalnego(i co zrobić żeby nie doprowadzić do ropienia?) 3. No i przede wszystkim ile czasu minie,zanim zagoi się przekłute miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekłucie nie boli. To trwa zaledwie kilka sekund,więc nawet nie poczujesz. Przemywaj solą fizjologiczna, a będzie się latwo goić. To zależy. Mi goił sie jakieś 3 miesiące, ale nawet podczas gojenia nie mialam większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelująca
moja znajoma ma. Pamiętam, jak po przekłuciu płakała, że ją boli, że nie może robić wielu czynności. A po wyjęciu kolczyka: paskudna dziura :/ nie do zagojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego pasowałby też w nosie
mozna by cię wtedy ciągać za kutasa ty dziwko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w łepetynie masz więcej siana
niż rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa,bzdury gadasz. Ja wyjęłam jakiś miesiąc temu i już prawie śladu nie mam. Nic nie boli (może miała nieprofesjonalnie przekłute). Kolczyk w pępku to nic w porównaniu z miejscami, gdzie można je jeszcze umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelująca
nie, no, miała robione w bardzo dobrym zakładzie, zachwalanym.. ja nigdy bym tego nie zrobiła. WG mnie, to oszpecanie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe co byś powiedziała gdybys zobaczyła moje kolczyki skoro uważasz, że w pępku oszpeca :) Podejrzewam, że miala przebijane w salonie kosmetycznym, a to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że kolczyk w pępku to zajebista sprawa....świetnie to wygląda szczególnie latem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wyciągnęłam z tego powodu, że zrobiło się to bardzo modne i typ lasek, z którymi nie chciałam się nigdy utożsamiać takie kolczyki sobie funduje. Bez obrazy Ewelaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelująca
takie kolczyki dobre są dla panienek, lasek, które lubią się chwalić... ale oczywiscie ja nie bronię przekłuwania pępka. Ewelaa niech zgadnę: zapewne jestes bardzo młoda, pozazdrościłaś koleżankom kolczyków w pępku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelująca
straszny kocurze, według mnie słusznie postąpiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spox ja tylko wyrażam własne zdanie;p nie to żebym miała bzika na punkcie kolczyków,po prostu fajnie to wygląda...ale jeżeli o to chodzi,to nie jestem jedną z \"tych\" głupich laseczek które myslą że dzięki temu przykują uwagę facetów...do tego może jeszcze platynowe blond włosy w stylu Paris Hilton i różowe ciuchy w stylu barbie...:/ nie nie ja nie z tych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny deszcz
ja mialam 29 lat jak sobie zafundowalam przeklucie pepka a to bylo juz siedem lat temu :) Nie boli, jesli uwazasz i dbasz o higiene to nie ropnieje i szybko sie goi. Najwazniejsze zeby bylo przekowane przez fachowcow a nie przez sasiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poelacam masc TRIBIOTIC kosztuje ok 1.50:) nie uzywac zadnych wod utlenionych i soli fizjologicznych to tylko pogorszy stan ...... spirytus tylko raz na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tribiotic można stosować tylko przez 7 dni, bo jest na antybiotyku, a spirytus to w ogóle odpada. Jak niby sól fizjologiczna ma zaszkodzić? Jak sama nazwa mówi jest fizjologiczna. Ja wszystkie moje kolczyki leczyłam solą fizjologiczną i dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaa
ja sobie przeklulam u chirurga za 70 zl. zrobione profesjonalnie, bezbolesnie. sama w sobie zagoila sie bardzo szybko, ale nie chcialo mi sie przemywac i mi sie zaczelo paprac to. ale pote,m zaczelam znowu przemywac i po miesiacu sie ladnie wszystko zagoilo. jestem bardzo zadowolona, ladnie to wyglada, dziurka malutka, jak wyciagam kolczyk to prawie nie widdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poecam soli po po niej mnie zaczeła ranka szczypac a pozniej ropiec , mam znajomego lekarza który powiedziała ze takie rzezczy stosuje sie na skaleczenia jakies wiekrze rany a dziurka w srodku moze sie przez to \"zaparzyc\" - takm przynajmniej powiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a mi kolczyka w pepku robila kolezanka. wystarczy potrzymac lód :D albo zamarzniete mieso na brzuchu ok 10 minut... wtedy nie czuje sie bolu ;)).. mi akurat nie ropialo..ale bardzo dobra jest maść tribiotyk ;)) a póxniej to boli lekko tylko rpzy zachaczeniu.. tak pzoatym to okej ;).. z czasem sie goi... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka malinka
sorry ze sie bede wymadrzac: wiec: moj ojciec jest chirurgiem plastycznym i od czasu do czasu przychodza do niego dziewczyny z: wyrwanym kolczykiem, ze zropialym odczynem, nie gojace sie rany... ja nie polecam (wczkolwiek nie ukrywam ze mi sie podoba, tylko mam stracha:P) poza tym balabym sie HCV i HIVem.. nie wiele trzeba.. nie jest to bezpiecze tak samo jak kolczyki na jezyku (tez wielokrotnie przychodzili ludzie ze zropialym jezykiem albo spuchnietym ze mowic nie mozna.. albo z utknieta kulka w jezyku) przeprzaszam za kzanie, ale wiem jakie sa realia, o ktorych NIKT w salonie tatuazu, piercingu czy jakimkolwiek innym nie powie. brutalne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze isc do salonu piercingu zrobia ci profesjonalnie kosmetyczke odradzam bo jesli nie robila kursu wlasnie w salonie piercingu to nie ma umiejetnosci zeby zrobic to prawidlowow mi robila znajoma kosmetyczka mam troche krzywo zgodzilam sie tylko dlatego ze bylo za darmo :) przebicie zalezy od organizmu jak ktos ma wiecej tkanki tluszczowej to mniej boli podobno mnie bolalo dosyc mocno ale wszystko da sie przezyc :) mozna przemywac rumiankiem ja robilam troche woda utleniona ale podobno nie jest dobra kazdy ci powie co innego ja polecam tribiotic taka masc w malej saszetce to jest antybiotyk wiec mozna do 7 dni uzywac bardzo dobrze zagoi dzierke smarowac na kolczyk tak zeby weszla do srodka dziurki i na okolo mi sie wygoil dzieki temu bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jestem w salonie,który ma autoklaw a wszystko czego używają (igły, szczypce, kolczyk czy nawet pisak do zaznaczenia miejsca przebicia) jest sterylnie zapakowane i otwierane przy mnie, a dodatkowo na ścianach wiszą certyfikaty bezpieczeństwa to nie mam powodu żeby takiemu salonowi nie ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka malinka
straszny kocur- a jednak..jednak ludzie lapia HCV HIV i pare innych swinstw. certyfikaty o niczym nie swiadcza. tylko wizytowka firmy. ciesz sie ze nie mialas problemow z zagijeniem rany. nie chce napedzac schiza, ale po prostu wielokrotnie slyszalam od specjalisty, ktory to zponiej "naprawia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że łapią różne dziadostwa - dlatego jest ważne żeby dobrze sprawdzić miejsce, w którym sie będzie kłuć. Jak czytam o metodach z przykładaniem mięsa to tylko gratuluje idiotyzmu. A mi tez nie wszystko ładnie się goi, np mam kolczyki w obu nadgarstkach i już prawie rok próbuje doprowadzić je do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka malinka
ja mialam kiedys kilka dziurek w uszach.. zadna mi sie dobrze nie zagoila. pierwsze robilam jeszze w podstawowce (teraz koncze studia) i od czasu do czasu dalej ropieja. ogolnie zle mi sie rany goja. a powiklan naprawde jest sporo po takich rzeczach. nie jestem przeciwniczka piercingu tylko trzeba wiedziec o ew. konsekwencjach i rozwazyc sobie to. bo nikt w salonie nie poinformuje Cie ze mozesz sie czyms zarazic, ze moze Ci np. jezyk zropiec caly, alebo zesztywniec jak kloda, albo ze po prostu mozesz sie udlawic kulk z kolczyka w nocy podczas snu (fakt autentyczny) podchodze do tego z dystansem, bo ojciec jest w branzy. tez mi sie marzyl kolczyk w pepku i w nosie, ale jak mam swiadomosc ze bedzie mi sie to goic X czasu to niestety odpuscilam. ale o kolczykach w nadgarstkach nie slyszalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie język rewelacyjnie dobrze się goi. Co do odkręcenia kulki to zawsze przecież można sprawdzić, czy się nie poluzowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka malinka
no pewnie ze mozna. gorzej jak wlezie w jezor i nie mozna jej wyciagnac. a w nocy jak spiesz to nie sprawdzisz przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam większych dramatów nie mam z kolczykami. Najczęściej to gubię kulki właśnie od kolczyków z nadgarstków,pewnie dlatego że ciągle ocieram o ubrania. Kolczykowanie wciąga jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×