Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajacynkaaaa

Klikajcie w Pajacyka. Mało dziś naklikane.

Polecane posty

Ja klikam jak zobaczę temat u góry - wówczas przypomina mi się o pajacyku. Odnośnie pajacyka i dożywiania dzieci w szkole - to popieram. Ale jak widzę kto i w jakich ilościach dostaje paczki z żywnością w ramach pomocy z UE ( z opieki społecznej) to jestem zawiedziona. Idzie tam taki, który od lat nigdzie nie pracuje, bo po co? Woli codziennie stać pod sklepem z puszką piwa. A to piwo właśnie ze sprzedaży ryżu, makaronu, puszek, mleka, które dostał w ramach dożywania potrzebujących. U mojej babci na wsi jest rodzina, która zaraz po otrzymaniu stosu produktów chodzi po wiosce i sprzedaje za pół ceny. I moja babcia ( 80 parę lat) potem chwali się ''kilogram ryżu kupiłam za Xzł, a w sklepie zapłaciłabym jeszcze raz tyle''. A owa pani z panem chodzi przez kolejny tydzień podchmielona, bo ma za co. Jak dla mnie powinni dawać tylko tym co nie piją ( robić wywiad), a tych co wiedzą, że piją zmusić do leczenia, w przeciwnym razie zero pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powinno być.Myślisz,ze tylko w wiosce Twojej Babci tak jest?To jest codziennością.Ja tez obserwuję takie zjawiska,niestety. Tu,akurat,nie chodzi o żywność,ale np.o opał. Łażą,piją,a później lecą do opieki.:O A ci,którzy naprawdę potrzebują,siedzą i klepią biedę.Bo nikt,żadnych wywiadów,nie przeprowadza.Jaśnie paniom,nie chce się ruszyć,z wygodnych krzesełek :O A oni,nie pójdą sami,czy to przez wstyd,czy też z innych powodów... Ej,dużo by o tym pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że tak jest niemal wszędzie. I to mnie złości. Bo jaki jest sens dawać komuś, kto zamieni otrzymany produkt na alkohol, bo bardziej chce wypić niż zjeść czy ogrzać mieszkanie. A Ci którzy żyją skromnie nie dostaną, bo ... uwaga \'\'pan pracuje, to ma dochód\'\'. Ech, tak mnie naszło dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzila
Juz klik bylo, dzieki za przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deni cler
klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deni cler
klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikajmy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmmm
kliknęłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deni cler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliiiik
Dzięki dzisiejszym darowiznom możemy nakarmić: 1000 dzieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
klik...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikuklikuKlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deni cler
klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może ja również
Klikłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×