Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczkooo..

jak zdobyc księcia?

Polecane posty

Gość słoneczkooo..

jestem tak niesmiałą i zakompleksiona dziewczyną ,ze masakra ...taka szara myszka, której nikt nie zauważa, która nigdy sie nie odzywa, do tego strasznie zaniedbana...po prostu istna porazka :P hmm ... no i ON - Książe..... bardzo zabawny,mądry,ładny,wogóle poprostu super koleś...studiujemy ten sam kierunek, jestesmy w innych grupach , i ogólnie to przez 3 lata studiowania razem zamienislismy ze soba moze jedno zdanie,ale mówimy sobie cześć. Wiem , ze nawet se nie powinnam marzyc o Nim, bo w koncu jestem dla niego tylko zwykłą dziewczyną...no własnie...,chce zeby na mnie spojrzał tak inaczej , chociazby na minuteee chce sie poczuc jak księzniczka, chciałabym z Nim o czyms pogadać,zapytac ocokolwiek,nie chce niczego wiecej bo wiem, ze i tak by nic nie było.Wiem , ze to wszystko co pisze wyda wam sie dziwne ,bo niby jak to mozliwe zeby az tak ciezko było sie odezwac do kolesia, ale dla mnie naprawde to koszmarnie ciezkie jest...Chce sie zmienic, wizualnie i psychicznie,chce byc odwazniejsza, smielsza. Co do zmian wizualnych to: schudłam do rozmiaru 38 , duzo cwicze,z fryzjerem juz umówiona, kosmetyczka i dermatolog juz odwiedzeni :) . Mam pytanie, razem z tym kolesiem mamy jedne zajecia wspólne i on czesto przychodzi wczesnie, tak jak ja i tak se razem siedzimy w milczeniu koło siebie, czy ktos moze ma jakies pomysły na zagadanie do niego?lub nie wiem zeby nie wyszło tak natretnie wkazdym razie, bo kompletnie nie wiem jak zaczac rozmowe z nim i wogóle oczym ja bym mogła z nim rozmawiac , by pociągnąc rozmowee jakoś... kompletnie nie mam w tym doswiadczenia,i zgóry dzieki za pomoc,będe tu sobie pisac o postępachh :) sorryyy , ze sie tak rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak go poznasz
ta książę zamieni się w żabę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
hehe pewnie takkk , ale ja chce miec jedna taka zabcie kochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
jakies pomysły?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadaj do niego cos na temat zajęć,wykładowcy...Czy ma może juz jakies plany po studiach czy cos...nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
dzięki lizzzy, własnie myślałam by cos ze studiami,wymyslam sobie w glowie ewentualne scenariusze,ktos ma jeszcze jakies pomysły czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) ale mi sie wydaje ze chyba raczej to sa jedyne tematy wasze wspólne :) skoro się praktycznie nie znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze można o egzaminach
po za miesiąc sesja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Spytaj go się, kiedy ostatnio zaprosiła kogoś na kawę. Gdy on będzie myslał nad odpowiedzią, Ty powiedz: No teraz masz szansę kogoś zaprosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
no w sumie jakby nie było to sie praktycznie nie znamy, tylko mam lekkiego pietra, bo nie mam pojecia co sobie pomysli...no wiecie przez całe trzy lata sie do siebie nie odzywalismy a tu nagla z jakim s tekstem polece do niego, masakra heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Chciałem napisać: "zaprosił" nie zaprosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
z tą kawą świetny pomysł,ale z tym sie poczeka, jesli plan przejdzie do nastepnego etapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie jestem tym Księciem...w sumie nie raz czeka się na zajęcia z dziewczynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
mi tu -książe bo jest nieosiągalny dla mnie :) -taki chłopak marzenie < opiekunczy, zabawny,miły , mądryyy, taki przy którym mozesz sie czuc bezpieczniee>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
cieszymir- heheh no to na co czekasz, do dzieła, pewnie biedne dziewczyny modla sie w duchu bys sie do nich odezwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Wiele jest taich dziewczyn, którym mówię "cześć", choć zbyt często nie rozmawiamy. A może jedna z tych dziewczyn to właśnie Słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Bo wiesz Słoneczko, często bywa tak, że nawet próbuję prowadzić jakąś rozmowę, ale ona się nie klei. Czasem okazuje się, że np. owa Księżniczka ma już swojego Księcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
hmm...no mnie sie czesto rozmowa nie klei , ale to raczej wynika z tej okropnej niesmiałosci, a jak potecjalny ksiaze sobie juz idzie, to mam ochote rzucic sie z dachu za swa głupote, dopiero po czasie sobie mysle, ze mogłabym to powiedziec tak , albo inaczej cos ujać, inaczej poprowadzic rozmowe itd. więc dawaj szanse swoim księzniczka, bo pewnie sa bardzo zestresowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
A w jakim mieście studiujesz Księżniczko Słoneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
woj. zachodniopomorskie :) , musze mykac juz, młodsi braciszkowie sa strasznie niecierpliwi jesli chodzi o kompy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
miłego wieczoru i słodkich snów zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Ja studiuję w Warszawie. Spokojnej nocy i kolorowych snów życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj
jeżeli jakaś dziewczyna na studiach zapytała by mnie coś o zajęcia, nawet jeżeli wcześniej przez x lat nie zamineiłem z nią ani słowa, to przynajnie ja nic bym sobie nie pomyślał. Odpowiedział bym na pytanie i zapomniał o całej sytuacji. Ale mnie to nie można księciem nazwać :) i nie mam pojęcia jak myślą książęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
hello, ja wiem wiem przesadzam trochee(no dobraaa bardzzooo przesadzam :P ) ale ja tak zawsze mam jesli chodzi o chłopaków, przynajmniej tych co mi sie podobaja w jakis sposob, robie sie jakas nienormalna wtedy hehe :P i udaje taka zarozumiałą , zeby tylko przypadkiem koles niezauwazył ze mógłby mi sie podobac czy cos ,,,wiem głupieee to , ale mam to zachowanie jakos genetycznie zaprogramowane w sobie :P moja kolezanka rzuca piłką "PRZEZ PRZYPADEK" własnie w kolegów którzy jej sie podobają i potem ładnie sie usmiecha i przeprasza . my w sumie tez mamy wspólny w-f więc se tak mysle , ze moze tak w niego rzucic pare razy??? :) to znaczy sie tak rzucic by nie zabic od razu czy cos, chociaz z drugiej strony i tak pewnie bym w niego nie wcelowała :P I wsumie tak se myslałam , ze najpierw moze porzucam w niego piłką na w-f ,potem zapytam sie o cos tam z egzaminami, a jeszcze kolejnym razem hmmm poczęstowac go cukierkami ???? :) :P cholercia alez plan wymysliłam, myslicie ze na poczatek moze byc?? cieszymir -hmmm no to chyba ty nie jestes ten ten ksiąze, ale rozgladaj sie uwaznie , moze gdzies w koncie siedzi twoje słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
jak mi smutnooo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×