Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleś76

uderzyłem dziś moja kobiete-i mam zal do siebie

Polecane posty

Gość Koleś76

Dowiedziałem sie ze po pijaku wpadła w slimaka z jakimś gościem na imprezie i podczas seksu jej o tym przypomniałem dość brutalnie.Co o mnie myślicie?Ona mi wybaczyła ja jej też tego ślimaka ale ciagle nie moge na siebie patrzec ż esie zachowałem jak typowy brytak ale poniosło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dprawdziwy facett
nie rozumiem czemu masz wyrzuty sumienia jak sie laska zachowuje jak kurwa to jak kurwe trzeba ja traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawda. Uderzyłes. Ale kobieta co idzie w slimaka nie jest warta dalszej przyszłości... Gdybym ja sie dowiedział... byłby to koniec, a bólem byłoby rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
iesz uważam, że takie sprawy można inaczej załatwić...przemocą? to tylko świadczy o tym jak mało jesteś dojrzały!!!każdą sprawę można załatwić za pomocą rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przegiąłeś -ale juz po kwiatach ;) ..a jej sie zdarzyło-nie róbcie od razu z kogoś szmaty-cymbały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś 76
ale ona jeszcz emnie kłamała w zywe oczy rano i podczas seksu jak robiła mi hm......loda jak na nią spojrzałem to zabaczyłęm jak sie lize zobcym gościem i jakieić furii dostałem że naet nie chciałem znia gadać tylko za włosy i po gębie chyba ze 4 razy:/Kurde a ona taka delikatna jest tak ją kocham a skrzywdziłem.......ona była wtedy bardzo pijana kolega mi mówił bo miała doła w związkuu z tym że wyjarzdzam do czech do roboty:-( czuje się wstręnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
kobiete bije najwieksza świnia i drań!!!! jak facet zdradzi to jest ok wiesz co jak ty ja zdradzisz to ona powinna mafie nasłać na ciebie zeby ci dołżyli..... debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak powinieneś się czuć
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś 76
nie wiem czy ona mi to kiedyś zapomnii..i jeszcze te słowa co wtedy z moich ust padały,niby wybaczyła ale czy zapomniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za włosy i 4 razy
w twarz no wierz nie sądze że szybko takie wrażenia zapomni.Tymbardziej jak taka delikatna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka88a
byłam kiedyś na miejscu twojej dziewczyny troche czasu to trwało ale zapomnialkam wybaczyłam i jest ok bierzemy ślub w te wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
MasterX..ja Cię nie obrażam...wiesz, jeśli masz problem s sobą samym Twój problem..koleś poprosił o opinie..napisałam, nie mówię że dziewczyna jest bez winy...ale sam ją sobie wybrał. Uważam tylko że przemoc nie jest rozwiązaniem problemów, więc wyluzuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
DZiękuję..za usuniecie tej opini...świadczy tylko o koledze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś 76
słuchaj na tyle znam swoją laske że wiem że dupy nie da:-)A jakby nawet to też się szybko dowiem.My się kochamy a po pijanemu człowiek robi rózne głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po pijanemu
zrobi kolejną głupte i nop lodzika twojemu kumplowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze jak to
po pierwsze: ja jesli kocham to nigdy bym sie nie slimaczyla z innym, bleeee. po drugie: rzeczywiscie cie ponioslo, do rekoczynow uciekaja sie tylko slabi faceci. Chyba jestescie siebie warci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mów nigdy...
po pijaku różne rzeczy się dzieją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po pijanemu
było:-)Przecież ona go kocha on ją też a to że ją walnął 4 razy w gębe podczas robieniea mu loda to było w afekcie ludzie zrozumcie oni się kochają jak mało kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś 76
moja dziewczyna nie ma do mnie żadnych pretensjii ale ja do siebie mam wydaje mi się ze my tego poprostu nie zapomnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś 76
kurwa co ta miłość robi z człowieka.Jeszcze rok temu to bym nie miał zadnych wyzutow sumienia jak by mnie laska tak użadziła i bym ją w dume kopnął a teraz sie martwie czy ona zapomni i naprawd emi wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam bym
oddała...patelnią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra spokoo
poniosło cie ale pocoo żeś ją aż 4 razy walił raz nie wystarczyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
DZiwna z Was para...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
ona cie nie kocha.. a ty jej tez nie... wiec po co sie zdradzac.. i po co sie bic.. rozejdzcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeeeheeheeheeeh
dobrze zrobiles moze sie nauczy wierności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było jej jeszcze z pięści przywalić :D Skoro liże się z innym, bo ma doła i potem leci do Ciebie i Ci loda robi, to jest zwyczajną szmatą. Daj spokoj...moim zdaniem nie powinieneś mieć wyrzutów. Bol psychiczny jest mocniejszy od fizycznego. Zasłużyła sobie suka. Facetowi też by się coś takiego należało. Nie ma wyjątków, czy kobieta, czy facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś76
my się naprawdę kochamy jesteśmy trazem 5 lat jetsme pewien ze to co nas łaczy nazywa się MIŁOŚĆ a każdy ma prawo do błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkolio
A co to znaczy w slimaka wpadla.Muszelke zmizdzyla slimaKOWI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś76
ja wim że ten związek jest bez przyszłości lubi pić i to sie może powtórzyć wiem!!ALe ja ją kurwa kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×