Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleś76

uderzyłem dziś moja kobiete-i mam zal do siebie

Polecane posty

Gość koleś76
nie wiem za co bo już jak zaczeliśmy sięspotykac wiedziałem że nie była święta ale ja tą szmate mimo wszystko kochałem i kochammmmmm.Kurwa co się ze mną porobiło?!!nie poznaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa.
ale ty głupi jestes!! a twoja laska tak samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znia badzz
nie bijj ale traktuj jak szmate skoro nią jest używaj sobie. jak zobaczy jak ja traktujesz to bedzie dlaniej praddziwa kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwyyy facettt
ja pierdole żebym ja się tylko tak niezakochałlłl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheeeeeeee
pękam ze śmeichu czytając ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze ją kochasz. Jakbyś jej nie kochał, to byś tak nie reagował i zwisałoby Ci to. Będą Ci tlumaczyć, że na agresji nie polega miłość, ale ona zwiodla Ciebie, Twoje uczucia, zaufanie, blablaba....wiadomo o co chodzi. Każdy tak reaguje, a przynajmniej wielu z nas - na zdradę i nie uważam, że to jest jakieś nieodpowiednie zachowanie. Ludzie nie uwazaliby Cię za nienormalnego i niepotrzebnie masz zal do siebie. To jest normalna reakcja. Ja, jakbym się dowiedziala, ze mnie moj facet zdradzil, tez pierwsze co, dostalby w twarz, a potem dopiero bym zaczela dzialać i tak samo, moj facet by zareagowal. Dlaczego masz mieć żal do kogoś, kto Cię tak skrzywdził? Daj spokoj z tym żalem wydajesz się śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było zrobić to samo co ona a nie zaraz prać po gębie. Pewnie ulżyło Ci tylko na chwilę a i tak będziesz miał żal i do niej i do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles76
ale ja ja nie uderzyłem tylko ja ja pobiłem....tak ze minął tydzień i jak patrze na jej twarz(bo to widać sa slady)to mi sie przypomina jaki skurwyn ze mnie tymbardziej że ona maiła trudne dzieciństwo bojej ociec był taki sam dla niej i dla matki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafimy ci pomóc
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy slimak cos tam
i co z tym slimakiem ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślimaczą się/całują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyyk
Sluchaj..ona chce byc tak samo traktowana jak matka.I takie zwiazki tez sa udane.Nagroda-kara.KARA-NAGRODA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
do master x wiesz co żałosny jesteś i współczuje twojej kobiecie tobie tak przylać dobrze!!!! a tobie koleś radze rozstań sie z nia ona bedzie miała spokoj i sobie kogos znajdzie kto ja nie pobije a ty znajdz jakas ostra suke ktora ci sie postawi.... idz do spowiedzi lepiej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALASA
Czy ona jak upadla na tego slimaka ,to zniszczyla ma skorupke?to tylko slimak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma uspawiedliwienia
facet który bije kobiete niezleżnie z jakiego powodu to brutak i huj!!!I w związku tez bić bedzie potem z powodów typu zasłona zupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma uspawiedliwienia
i w związku traktuje kobiete jako swoja własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jej
wszystkie gnaty połamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa9-=2-2
bije bo zasłużyła????No prosze cie kolego nie pogrązaj się potem bedzie zaśłużyła bo kartofli na czas nie wstawiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealisto to ty
iw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to samo
Idealista z Marsa = Master X. dlaczego ta gnida sie stad nie usunie, po cholere wchodzi na damska kafeterie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertos
miałem kiedyś podobna akcje do twojej,też uderzyłem itez wybaczyłem zdrade i żałuje sytułacja powtórzyła sie jak laska raz zdrdzi to juz zdradzac bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles76
uwazacie ze nieo\\powinnismy tego ciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie się przedewszystkim
twojej lasce że nie wstydu i honoru raz że cie zdradziła a potem loda jakbynigdy nic robii dwa że po takiej chlastaninie,bo z tego co czytam nie zle oberwała chce z toba być dumy nie ma jak typowa szmata gdyby miła resztki godności sama by to zakońćzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśkak
słuchaj neio przejumuj się ja miałam taką sytuacje z moim facetem moze nie dokładnie taka ale bardzo podobną on wybaczył mi ja jemu i jesteśmy ze sobą dalej a otym co było nie wspominamy .Jessli sie kochacie przetrwacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewwczynkaaaaaa
no i ja miałam podobną sytuacje al enie pieprz martusie głupt nigdy nie jest tak jak wczesniej mój facet jak zasmakował jak to sie mnie bije topotem to powtarzał zbardziej błachych powodów i musialam z bólem serca odeisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dziewczyna to idiotka
jakich mało całowała się ok ale byc zgosciem który ja tak załatwił to zgodze się ż ehonoru trzeb anie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta buhahahahahaaaa
faset to idota że chce być ze szmatą koleś jesteś bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia000
moze to umoci wasz zwiazek albo pójdziecie na dno życze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły
damski bokser z Ciebie!! :/ gdybym byla facetem i widzialabym to ,to bym ci nahuśtała oooo!!!!!!!!! i badz pewien ze ona nigdy tego nie zapomni...co za dno precz z damskimi bokserami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×