Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleś76

uderzyłem dziś moja kobiete-i mam zal do siebie

Polecane posty

Gość zgadzam sięęęęę
z przedmwczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahehahehahehahaaa
dobry jesteś koleś:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy iść w ślimaka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się przejmujecie ...
... toż to zwykłe doły społeczne. Pewnie mieszkają w jakiejś dzielnicy typu Nowa Huta, Praga Północ, czy Jeżyce - tam to normalne, że alfonsi biją swoje dziwki, że ich dzieci biją się w szkołach, bo patrzą, jak w domach biją się ich rodzice, itd. Nie należy się zastanawiać, jak temu czemuś pomagać, ale jak się od tych ludzkich odpadów odgrodzić, żeby ich dzieci - z matki dziwki i ojca sadysty - nie chodziły razem z naszymi do szkół. Jak to dobrze, że są strzeżone osiedla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahehahehahehahaaa
iść śliama to znaczy całować się lizać.Ej ty na górze nie przeginaj żadne dołu kolego poniosło i wcale sie mu nie dziwe a dziewczynce po alkoholu odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się przejmujecie ...
Upijanie się do takiego stanu, żeby lizać się na oczach faceta, bicie laski zamiast prostego zostawienia jej - nie, to wcale nie są doły społeczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ludzkie mamy
prao do błedów bładzić jest rzeczą ludzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ludzkie mamy
nie przginajcie raz sie jej zdarzyło pod wpywem alkoholu zkimś przelizac to już dziwka?Kurwa troche tolerancji przecież z tego oc czytam nikim si enie pieprzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się przejmujecie ...
A widziałaś może, aby takie błędy popełniały osoby z wykształceniem, dajmy na to, medycznym - tzn. żeby facet lekarz przywalił parę razy żonie lekarce, bo ta z kolei schlała się tak, że przestała się kontrolować i lizała się z innym? Dla takich ludzi powinno się tworzyć getta i otoczyć je murem takim jak ten w Izraelu, żeby nigdy nie zagrażali innym. Kto wie, czy ta babka w przyszłości nie złapie HIV-a, którego będzie potem roznosić? Albo jej fagas pobije kogoś "w afekcie" za "nie takie" spojrzenie? Mówię Wam, to dno społeczne. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Kurestwo i bijatyki to raczej nie jest domena elit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam prawnika alkoholika
co tułcze swoją żone i pije dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą która coś
takiego przeszła co twoja dziewczyna i wierz mi że tego nie da się wymazać zpamięci za każdym razem jak bedzie ci robiła loda bedzie jej sie przypominało:-)Mówie cie z autopsji nieodbudujescie tego laska nigdy nie bedze cie tak tarkowała jak kiedyś po takeij akcji moze sie naet ciebia bać a ty zawsze bedziesz w niej widział szmate dajta se spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ona lubi ostro
dlatego się nei obraziła i wybaczyła:?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ona lubi ostro
przy lodziku tak przywalić eh.....a dokończyła ci potem czy nie była w tanie już??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poco zaczynałaś
z chłopakiemL:-)Wnioskuje ze ciebie tez jakiś huj tak urządził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja dziewczyna
powina zrbić obdukcje i isc na plicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzabyłp ja
tsk wyruchac ze by sie jej do konca zycia amorow odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszny jesteś zal
do siebie??to otrzeba było ja pogłówce z ato jeszcze pogłaskać i w nagrode minetke zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
Jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo dla przedmowczyni
bawi mnie to jak wielu facetow obraza kobiety mowiac ze to dziwki ale to przeciez nikt inny jak wy wy nimi jestescie(faceci) wystarczy ze dziewczyna pokaze kawąlek cycka to juz lecicie jak zwykle psy(nie obrazajac zwierzat) i nie przepuscicie zadnej okazji i to wy pieprzycie sie na prawo i lewo wiec to wy jestescie meskimi dziwkami!!nie obrazajac tu nielicznych wyjatkow.taak i ci przegrani damscy bokserzy to juz wogole posmiewisko zwykle cioty ...takim powinni porządnie przetrzepac dupsko prawdziwi mezczyzni!!szkoda ze ich tak niewielu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś GIT
nie badz frajerem i pierdol zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×