Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzi

walka z tradzikiem

Polecane posty

Gość Zaczarowanaaa
Mi dermatolog polecił myc twarz tylko i wyłącznie zwykłym szarym mydłem "Biały jeleń". I rzeczywiście pomaga! Jest to antyseptyczne i hipoalergiczne mydło bez żadnych dodatkowych "ulepszaczy" . Świetnie oczyszcza cerę ale jej nie ściąga mocno. Jestem zadowolona bardzo, bo mam straszny trądzik :/ Poza tym biorę witaminy, używam papki na twarz i Dalacin T. I jeszcze gdy oodpowiedziałam na pytanie czy chodze do kosmetyczki (nigdy nie byłam) to dermatolog powiedział, że bardzo dobrze i ża to zwiększa rokowania.... Pozdrawiam wszystkich walczących z upiornym trądzikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi pomógł krem propoilisowy. Jest po nim lepiej. Oczywiście nie wyleczył mnie całkiem, ale złagodził kupuję w anemon.pl Świetny, a najważniejsze, że tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantakiro
ja stosuję urynoterapię i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa74633
opis ta walke przez urynoterapie, co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urynoterapie i ja stosowałam przez jakiś czas, ale większych efektów nie było. W moim przypadku wyszło na to że miałam bardzo rozwaloną gospodarkę hormonalną i PCO więc moje problemy z trądzikiem skończyły się po 1, 5 rocznym stosowaniu tabletek hormonalnych - yasmine ale miałam na to robione badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantakiro
gospodarka hormonalna nie ma nic do urynoterapii. ja robię oklady 3 razy dziennie i piję kilka razy dziennie, ale najwazniejsze jest żeby pić rano. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawę że urynoterapia nie ma nic wspólnego z hormonami dlatego właśnie napisałam że co bym na twarz nie nakładała i czym bym sie nie smarowała to i tak miałam syfy bo wszystko wychodziło z wewnątrz.I smarowanie moczem w tym wypadku też nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantakiro
smarowanie może nie, ale picie powoduje wysyp toksyn na zewnatrz w postaci pryszczy, ktore dzieki konsekwentnemu stosowaniu urynoterapii znikaja i nie pojawaiaja sie juz nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella-derma to miejsce, gdzie rozwiążesz swoje problemy ze skórą, uzyskasz rzetelną informację. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, stosuje ktoś qcerę? zastanawiam się nad zakupem i chętnie wysłucham opinii przed podjęciem ostatecznej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczylam dlugo z tradzikiem, ostatecznie pomogl mi dopiero izotek i w koncu mam spokoj z tym cholerstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój patent na trądzik to herbatka z bratka, .to super sprawa i skuteczna bo wyleczyłam swój trądzik, pamiętaj, 2 razy dziennie przemywaj ciepłym ziółkiem twarz i pij dwa razy dziennie herbatkę :-)Bratek świetnie oczyszcza do tego wpływa rewelacyjnie na włosy, skórę i paznokcie. Nie poddawaj się i walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stosuję herbatkę z bratka i efekty tej terapii są piorunujące. na pojedyńcze niedoskonałości stosuję maść cynkową. dodatkowo, raz na jakiś czas, smaruję na noc twarz qcerą. pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qcera! Polecam, polecam. Widzę, że nie jestem jedyną zwolenniczką tej marki :). Powiem Wam, ze początkowo byłam sceptycznie nastawiona - bo w miarę tania i nieznana polska marka, bo nie było jej w mojej osiedlowej aptece i nikt za bardzo o niej wcześniej nie słyszał. Ale pani dermatolog kazała mi spróbować. No i spróbowałam. Nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje ta qcera i jak długo trzeba ją stosować, żeby dostrzec znaczącą różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qcera kosztuje w okolicach 25-30zł, zależy od apteki. Trzeba ją stosować co najmniej kilka miesięcy, żeby zobaczyć jakiekolwiek rezultaty. Stopniowo redukują się blizny, wyrównuje się koloryt itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :o qgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :oqgóóóówno spamerski śmieciu ty zassrany!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colweyowiczka
Qcera to sama chemia. Pomoże po długim czasie, ale na starość zaczną ponownie wychodzić blizny jak to od Chemii. Polecam zakupić Kolagen natywny GOLD firmy Colway International. https://colwayinternational.com/shop/categories/7,1,kolageny-natywne.html Efekt uzyskacie po 3-4 tygodnia od smarowania. Dodatkowo polecam Peeling Enzymatyczny oraz płyn micelarny. Każdy kto zna firme ColwayInternational i ich produkty wie, że nie ma lepszych na rynku. Jeśli nie wierzycie w moją wypowiedź, to zapiszcie sobie skład tego produktu i idźcie do najbliższego lekarza który wam przetłumaczy go. Wierzcie mi, że po 5 minutach od wizyty, będziecie zamawiać te produkty hurtowo. Sama nie wierzyłam, zamówiłam iii dostałam ataku euforii! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogły zabiegi lecznicze Thalgo, ktore miałam robione w Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulcia
Nie znam lepszego sposobu na pozbycie się trądziku niż aloes. Do picia, żeby organizm oczyścić od środka, bo problem nie tkwi w samej skórze. A na buzię stosować galaretkę aloesową i krem aloesowo- propolisowy. 100% skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaR
z tego co wiem to swoj mocz jest skuteczny w wielu sprawach, ale ogolnie sama sie do tego nie przekonuje bo wole wysuszac pryszcze mascia cynkowa i biore takie tabletki, bardzo dobre, sprawdzone przeze mnie przez moja siostre i moja mame, ktore sa w roznym wieku i tez mialy problem z tradzikiem zastosowalysmy wlasnie http://www.dermi-suple.pl/ i u kazdej z nas widac efeky, u jednej mniej u jednej wiecej to zalezy od organizmu ale jak widac 3 przypadki i dzialaja na kazda z nas takze moge je polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałam ale podobno picie herbaty z pokrzywy oczyszcza krew oraz cały organizm więc wspomaga również walkę z trądzikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie w Szczecinie odwiedzić salon Beauty Centre. Idealne miejsce zeby wykonac własnie taki zabieg, i cieszyć sie piękną i zdrową cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian90
Jeśli wypróbowaliście już wszystko podrzucam jeszcze jeden sposób na walkę z trądzikiem, który u mnie się sprawdził - naświetlanie specjalną lampą LED LPL. Nie wiem czy u wszystkich zda egzamin, wiadomo, że problem u wszystkich jest niby ten sam, ale mimo wszystko może się różnić - tak czy inaczej warto spróbować. To była moja ostatnia deska ratunku i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×