Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamilllllll

zdrada raz jeszcze.....

Polecane posty

Gość Kamilllllll

czy można wybaczyć zdrade?Czy związek jest mozliwy jezeli dziewczyna jednorazowo faceta zdradziła?Nie mówie że to było coś powaznego ale taki jednorazowy skok w bok.Wybaczyć czy nie?Prosze o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
jesli kochasz te dziewczyne to wybaczysz. mi moj kochany wybaczyl i juz prawie dwa lata po moim skoku w bok jestesmy razem. szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik ehh
NIE WARTO! ZOSTAW SZMATE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha ha teakak
A po co ci żyć z taką myślą ? Wywal szmatę z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednorazowy ? Co za infantylne określenie a czy jednorazowy jest lepszy od podwójunego, od ciągłych zdrad? ZDRADA to ZDRADA i trzeba to nazwać po imieniu. Tłumaczenia, że raz, że nie miało znaczenia … eh …. Usprawiedliwienia głupiego. Znaczenie miało i to ogromne … zaspokoiła swoje własne potrzeby nie myśląc o Tobie. Gdzie tu miłość? I gdzie szacunek do drugiej osoby? Przepraszam bardzo, ale do mnie nie przemawia „jednorazowy” skok w bok. Skoro był to sygnał, że coś jest nie tak. Może i wybaczyć się da, ale zapomnieć nigdy. Ciągle to będzie wracało. Zaufania z tak dużym trudem zbudowanego już nigdy się nie odbuduje. Chociaż niektóry deklarują, że można … nie można. Zawsze będzie już ta odrobina niepewności. A odrobina to wbrew pozorom bardzo dużo. Nie mówiąc, że przy okazji jakiejś kłótni, któreś z was może to znów wyciągnąć. Raniąc się od początku. Moim zdaniem taki związek niema sensu. Lepiej pocierpieć jakiś czas a potem żyć w komfortowej sytuacji, niż póżniej zadręczać się latami, dlaczego. Jaka to miłość jak ściąga majtki przed innym … ja mam inne pojęcie miłości…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrreeecka
czy mozliwa jest milosc prawdziwa mowienie ze kocham a co jakis czas jak wkrada sie nuda czy rutyna..przypadkowy sex z inna ?????? o tej przypadkowej zapomina sie 5 min po, a z kochana dalej byc ...wiecie taki sport niektorzy nie uwazaja tego za zdrade ...sex to tylko sex...jak mozna do tego tak zwierzeco podchodzic.. jak mozna byc z takim czlowiekiem??? prosze o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×