Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość limpopo

Znacie dobre USG w Warszawie?

Polecane posty

Gość limpopo

Gdzie mają nowoczesną apataturę do diagnostyki prenatalnej? Chodzi mi o usg tradycyjne, bo jestem w 13 t.c., a podobno w 3D nie da się zrobić takich badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77
Polecam USG w przychodni na Żelaznej i Pana doktora Jerzego Rodzenia, bo aparatura to jedno a dobry lekarz to drugie. Tylko że tam sie chyba długo czeka na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limpopo
czy zapisując sie na usg muszę płacić za wizytę lekarską, czy tylko za usg? także słyszłam o tym lekarzu, ale juz zapisałam się na karową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1978
ja polecam dr Roszkowskiego - przyjmuje na Saskiej Kępie. Świetny fachowiec, kontrowersyjny człowiek. Dla mnie rewelacyjny. Poszperaj w internecie, jest o nim sporo opinii i z pewnością znajdziesz numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1978
ja robiłam u niego usg będąc w 12 tc i zaplacilam w sumie 300 zl. Oprocz USG, które nagrał mi na CD, porozmawialismy chyba z 15 minut - cała wizyta trwała ok. 30 minut. Jeżeli zdecydowałabym się na test PAPPA to wtedy + 500 zl, u mnie nie bylo żadnych wskazań do PAPPA - i szczerze powiedział, że oczywiście to moja decyzja, ale on nie widzi nawet minimalnych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja też slyszałam że to świetny fachowiec. Że jeśli on powie, że wszystko jest ok, to tak będzie! Ale w necie poczytałam że to trochę dziwny człowiek, a ja się takich boję. Czy ktos jeszcze miał z nim kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1978
o Roszkowskim krążą różne legendy, ale naprawdę jest super. Jak z nim rozmawiałam, to powiedziałam, że naczytałam się o nim takich rzeczy, że można się wystraszyć :) Strasznie go to rozbawilo i zaczął się dopytywać o szczegóły. Ciekawy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77
KOLEŻANKA CHODZIŁA DO ROSZKOWSKIEGO - OPOWIADAŁA ŻE DZIWNE MA KOMENTARZE, ALE POLECIŁ JEJ GO WUJEK GINEKOLOG, DO KTÓREGO NIE WIEM DLACZEGO NIE CHCIAŁA POJŚĆ:))))) PODOBNO - SPECJALISTA GODNY POLECENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też z czystym sumieniem mogę polecić Roszkowskiego :) ale dobrym sprzętem posługuje się również dr R. Makowski (Gabinety Lekarskie Łucka) jest świetnym i polecanym specjalistą (certyfikat PTU itp) a za badanie u niego w tym roku płaciłam 150 zł, a u dr. Roszkowskiego tyle samo, ale 6 lat temu... ważne są też terminy! do Roszkowskiego znacznie dłużej się czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limpopo
czy idąc na usg muszę płacić też za wizytę u danego lekarza? czy tylko za samo usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77
jak idziesz na Żelazną lub Łucką płacisz jak za wizytę 2 lata temu 100 zl teraz nie wiem, i podczas wizyty robią ci usg, ale nie wiem jak jest gdzie indziej musisz zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llimpopo
czy prywatnie w szpitalu na żelaznej też tak długo trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to spory koszt
Swietne usg maja specjalisci rentgenolodzy www.rentgen.pl mozna zalapac sie na wizyte nawet tego samego dnia. Koszt zwyklego usg ciazy to 72 zlote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llimpopo
A czy możesz kogoś polecić z tej spółdzielni? Czy wszystko jedno do kogo pójdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereolizak
z znacie przychodnie BABKA MEDICA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77
Na żelaznej jest przychodnia przy szpitalu, nie ma czefgos takiego jak prywatnie w szpitalu, w szpitalu się tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------
Dziewczyno, sprzet jest niewatpliwie bardzo wazny, ale bez dobrego specjalisty - nic z tego... nie czepaj sietak tego, bo juz od pewnego momentu nowoczesne ultrasonografy sa na tym samym poziomie, idz do Roszkowskiego - tak jak tu ktoras juz napisala to jest swietny fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
Ja widziałam niedawno reklamę tej kliniki http://www.medintel.com.pl/ wydaje mi sie że jak jest to nowo otwarte miejsce to i sprzęt będa mieć nowoczesny. Może tam spróbuj popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prolife klinika na Pl. Przymierza chyba, doktor Rafał Zdun też bardzo dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawuska
Tak jak koleżanka wyżej: polecam Boramed - mają zdecydowanie najlepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie może, czy w Boramedzie na te badania prenatalne można brać ze sobą męża? ponoć niektórzy ginekolodzy różnie na to patrzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajsza
też tam robiłam badania prenatalne i w ogóle stwierdziłam że następną ciążę to będę tam prowadzić! bardzo mi się spodobał profesjonalizm miejsca i to jak podchodzą kompleksowo do pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Szewczyk, przyjmuje w Babka Medica i w City Clinic. Obie ciaze chodzilam do niego na usg. Koszt usg ok 200, Test Pappa, chyba 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matusza
no tak - też byłam w Boramedzie i chwalę sobie miejscówkę. Klinika jest porządna, wielu specjalistów, badania na miejsce. to istotne jeżeli można zrobić wszystkie badania w jednym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaa30
USG dzieci i dorosłych ! W Boramed w Warszawie ;) Robią bardzo szybko, miła obsługa - chce się tam wracać ;) Jestem w 7 miesiącu ciąży i bardzo jestem zadowolona z ich opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwa
tak, w boramedzie mają kompleksowe usługi! jak byłam w ciąży robiłam tam badania - nie musiałam biegać po mieście...a usg bardzo dokładne! i to jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanowa
No, ja tez do boramedu chodziłam jak byłam z moją malutką w ciąży i musze pochwalić, bo mają nowoczesny sprzed i personel wykwalifikowany no i miły przede wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×