Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laluniaaaaa

mam doła

Polecane posty

Gość laluniaaaaa

zbliża się Nowy Rok, a ja mam coraz większego doła ;( O rok starsza, samotna i załamana. Zostane chyba starą panną, a do tego dziewicą ;( Każdy kogoś ma, a ja? Czy są jeszcze na tym świecie normalni, WOLNI faceci? Zaczynam w to wątpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon....
Tak z ciekawości... ile masz lat????? Co porabiasz w zyciu??? Praca, studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszsczola
nie kazdy kogos ma, rozumiem twoj bol, ale uzalanie sie nad soba na pewno nic nie zmieni! ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
24 lata Studiuje jeszcze, w związku z tym, że zaocznie, to także pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
najgorsze jest jak otoczenie reaguje. Wszyscy się dziwią, że taka "laska" nie ma nikogo ;( A ja jestem nieśmiała i nikt mnie nie lubiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon....
Jestes jeszcze bardzo mloda....... Glowa do gory.... Postaraj sie o przyjaciol, z ktorymi bedziesz mogla pojsc do pubu, kina, na spacer, wyjechac na wycieczke czy wakacje. To jest bardzo wazne. A facet sie znajdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja agata
uroda o niczym nie swiadczy. moze w twoim charakterze jest cos nie tak? a moze po prostu jeszcze nie nadszedl czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
kurcze, jak widze te młodsze laski to mnie krew zalewa, co chwile inny chłopak. A ja sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszsczola
zgadzam sie z dragonem , najpierw po prostu musisz znalezc szczescie osobno, a wtedy milosc sama przyjdzie, wyczekiwanie i zamarwianie sie, tylko doda ci kolejnych siwych wlosow i zmarszczek, z tego , co piszesz to w ogole jestes nieszczesliwa:( moze ma to jakis wplyw na twoje relacje z mezczyznami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
Chyba spotykam nieodpowiednich chłopaków, chcieli by tylko taka laskę na jedną noc, a ja tak nie potrafię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestolatek
A z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja agata
A moze te " mlodsze laski" maja bardziej pozytywne podejscie do zycia i tym przyciagaja facetow podczas gdy ty robiszwrazenie zdesperowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
z małego ;) mieszkam niedaleko Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszsczola
i to jest naturalne i zrozumiale, moze po prstu nie masz wyczucia, z jakim rodz ludzi masz do czynienia, zazwyczaj dzieje sie tak jak chcemy cos dokonac na sile, a czasami tak sie po prostu nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
jaka ja agata --> pewnie masz troche racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja agata
wyluzuj sie i przede wszystkim nie szukaj faceta z mysla ze szukasz pzyszlego meza, tylko szukaj z mysla ze chcesz po prostu ponac nowych ludzi. zreszta mloda jestes, wszystko przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
Chciałabym mieszkać w dużym mieście i mieć wszystko gdzieś, ale na razie jest to niemożliwe ;) A małe miasteczka są okropne.... Wszyscy się wtrącają do twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja agata
Miej wszystkich gdzies, Ja mam meza,mieszkamy w malym miescie i tez ludzie sie wtracaja a co lepsze sami wymyslaja ploki. Na poczatku tez mi to przeszkadzalo a teraz mam to gdzies. sama wiem najlepiej co robie dobrze a co zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
Eh, od Nowego Roku mam postanowienie, więcej się uśmiechać, nie przejmować się innymi, zacznę chodzić na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×